Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kursy szkolenia dla osób które chcą pracować w biurze

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam licencjat z ekonomii, teraz robię zaocznie magisterkę z zarządzania. Chcę porobić sobie jakieś kursy/szkolenia, aby było więcej w CV i aby się czegoś nauczyć. Mam trochę pieniędzy odłożonych i chcę zainwestować w siebie. Będę robił pewnie jeszcze magisterkę z rachunkowości lub administracji. Chcę pracować w biurze. Obecnie chodzę na kurs angielskiego, który zakończę certyfikatem. Mam też prawo jazdy kat. B. Na własną rękę uczę się Excela. Doradzicie coś? Interesują mnie kursy takie, które mogę wykonać w dość szybkim czasie, żebym nie musiał chodzić pół roku na kurs. Obecnie pracuję i weekendami mam studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci kursy, szkolenia ??wystarczy mieć znajomości w polandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nie mam? Nie przesadzajmy. Jak masz wiedzę to też znajdziesz pracę. Teraz też pracuję w biurze za całkiem dobre pieniądze, ale chcę się rozwijać i mierzyć w wyższe stanowiska. A wole porobić kursy, zawsze to jakiś plus, niż wydać te pieniądze na ciuchy czy wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim kurs kokietowania oraz chodzenia na 12centymetrowych szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pomoże?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto też dobierać kursy pod kwestie branży w jakiej działa biuro. Ja np pracuję w biurze projektowym i szkolenie home staging www.akademia.ewaromanow.pl - bo kwestie związane z programami komputerowymi mam już opanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika77
Witam. Ja pracowałam w biurze i zaczęłam chodzić na szkolenia z www.biznescampwarszawa.evenea.pl i jestem bardzo zadowolona. To co mnie zachwyciło to fakt iż możemy dowiedzieć się jak odnieść sukces w biznesie. Postanowiłam otworzyć agencję reklamową i działa od 5 miesięcy. Dla jednych to dużo dla drugich mało... ja jednak mówię, że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biurze to jedynie kurs obciągania szefowi sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×