Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zupa korzenna

Figlokluby Rainbow Tours kto korzystał

Polecane posty

Gość florkaa
Zazwyczaj młodzi pedagodzy, ale po odpowiednich szkoleniach w Akademii Rainbow Tours. Kreatywność tych osób jest godna podziwu, a podejście do dzieci baardzo profesjonalne. Potrafili się zatroszczyc zarówno o poziom i dobór zabaw, bezpieczeństwo, zawsze pilnowali, żeby dzieci miały nakrycia głowy - mozna było być spokojnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Wioślarka
Pojawił się zamiast Sovivy nowy obiekt w Tunezji z figloklubem -Marabout. Czy któraś z Was tam była? Nawet poza ofertą figloklubów? Albo przymierza się do wyjazdu właśnie tam i zaczerpnęła o tym miejscu jakieś informacje? Ja znalazłąm tylko szczątkowe, a potrzeba mi więcej opinii. Szczególnie że obiekt wygląda na zdjęciach świetnie, szczególnie aquapark!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel o którym piszesz ma dobre opinie. Wpisz w googlu "marabout opinie" i znajdziesz tego sporo. Ja z kolei mam pytanie bezpośrednio do rodziców, któzy może korzystali z animacji w Titan Select w Turcji. W zeszłym roku na pewno figloklub tam działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajkaa
Szybko zdecydowaliśmy się na hotel, patrzymy, a tam co? figloklub, a akurat mamy córkę w takim wieku, więc pytamy ile to kosztuje, w biurze mówią że za friko. No to jedziemy i wypróbujemy, jak będzie ok to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry Cherry CHerry
Też przeszukuję najrozmaitsze fora w poszukiwaniu informacji na temat figloklubów i chyba na kafe jest tego najwięcej. Wygląda to dość dobrze, nie ma ryzyka finansowego, żadnyc zobowiązań, a jest w czym wybierać jeśli chodzi o ośrodki z klubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księgogryzak
Naprawdę dobre rozwiązanie, aż dziw że nikt nie wymyślił tego wcześniej, przecież to był odwieczny problem na wszelkim wyjazdach, czym zająć dzieci i jakie zabawy im wymyślać, żeby się nie nudziły i miały fajne wspomnienia z wakacji, a z drugiej strony żeby rodzice się nie zamęczyli. Te kilka godzin w ciągu dnia dla zabawy dziecka z rówieśnikami daje mu dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrozoffa
Ktoś może wybiera się do Fontane Bianche Beach Club do figloklubu właśnie, w sierpniu???? Albo np. w lipcu i zechciałby podzielić się ogólnymi wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriatycka
Mrozoffa ja się pewnie wybieram na przełomie lipca i sierpnia, aczkolwiek nie jestem jeszcze w stu procentach pewna co do ośrodka. A co chciałabyś wiedzieć? Możemy się wymienić mailami i dam Ci znać po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilalilalila
Jako, że musimy ustalić już termin urlopu, zaczęliśmy z mężem robić research ofert i natrafiliśmy na info o figloklubach. Wszystko wygląda bardzo fajnie, tylko mam jedno pytanie do osób, które już swoje dziecko na animacje posyłały. Kim są animatorzy? Czy to zaufane osoby? Przeszkolone? Z jakimś wyszkoleniem? Odpowiedzialne? Muszę wiedzieć do kogo posyłam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fleszowa
Koleżanka w zeszłym roku była z rainbow w jakimś ośrodku w czarnogórskim Ulcinj z figloklubami właśnie i opowiadała trochę o tych animacjach - że dzieci mogą od 4 roku życia, a wcześniej tylko pod opieką dorosłych, jak to wygląda i w ogóle. Animatorki od niej z ośrodka były to kobiety po studiach pedagogicznych, bardzo odpowiedzialne i z zapałem podchodzące do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madumadu
Dobrze że powstał ten wątek, dużo informacji o figloklubach, bo ogólnie w internecie dość słabo na ten temat, mało artykułów, skierowanych bezpośrednio do turystów - rodziców. Jadę w tym roku do Kiani Beach, 1 lipca wyjazd z Katowic. Czy któraś z mam jedzie też w tym terminie ze swoim dzieckiem/ dziećmi? Ja mam córkę, ma 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiszka
Naprawde dobry to pomysł z tymi animacjami dla dzieci, a ostatnio takze i dla doroslych. Przecież ci animatorzy są tak kreatywni i pełni energii, że dzieci mogą wybawić się na całego, a rodzice odpocząć, albo równiez zaktywizowac i przypomniac sobie stare zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluszczka
Polecam rodzicom, zwłaszcza z dziećmi 4 - 8 lat, które czasem się nudzą podczas wyjazdów. Moja córka wspomina do dziś jak było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingussss
Jadę w lipcu do Kiani Beach, opowiem o swoich wrażeniach po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wola9812
Animatorki naprawdę super. Niejedna lepiej przeszkolona niż standardowa pani przedszkolanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glikoma
Czytałam ostatnio artykuł o rekrutacji animatorów wolnego czasu do RT. Powiem tyle: nie ma łatwo. Muszą się wykazać. I jest duży odsiew, mnóstwo ludzi się zgłasza. A dziećmi zajmują się najlepsi z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otomama
Przeczytałam wątek i sporo się dowiedziałam. Przez przypadek dowiedziałam się, że w hotelu do którego się wybieramy działa figloklub, a tak się składa, że mamy dziecko w wieku 7 lat. A więc przypadkowy ślepy traf i dodatkowe korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klocucha
Szukam informacji o ośrodku Orchidea w Bułgarii. Wiem, że w zeszłym roku działał tam figloklub i stał się hitem lata. Czy ktoś był w hotelu a najlepiej korzystał z animacji? Jeśli tak to był zadowolony? Szukam też informacji o Berlin Green Park, chociaż traktuję go jako rezerwowy ośrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawazrana
Przyłączam się do pytania o Orchideę. Hotel ma ogólnie dobre opinie, a jak z animacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orliczka Oczko
Byłam z rodziną w Orchidei w zeszłym roku. Jak na 3 gwiazdki ośrodek super. Sporo infrastruktury dla dzieci, jest gdzie organizować mini disko, jest też specjalna salka dla maluchów, do tego plac zabaw i mała zjeżdżalnia. Animacje odbywają się zrówno na zewnątrz, jak i w budynku. Dwie animatorki, czasem dwie grupy, czasem łączone, również animacje dzieci i rodziców. Zajęcia fajnie prowadzone, ciekawe, dużo zabaw, sport, rysowanki i inne. Dzieci nie będą się nudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura76
Cześć. 10 lipca jedziemy do bułgarskiego Berlin green park z dziećmi i kładziemy nacisk na figlokluby. Może jakaś rodzinka również wybiera się w tym terminie i chciałaby się zapoznać. Zawsze to raźniej :) Jak coś, mam konto na forum figloklubów, tam można się ze mną kontaktować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego zawsze wybieram adults only hotel na wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjazw
ja w tym roku zaczynam przygodę z Figloklubami - już za 2 tyg lecimy na Zakynthos do hotelu Caravel. Nowość lata, więc nie szukam opinii, ale wierze, że rodzinna wycieczka do mojej wymarzonej destynacji będzie udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynta82
Cześć, odpisałam na Twój post na o2, napiszę też tutaj, bo nie wiem, gdzie będziesz sprawdzać. Jadę do teog ośrodka z Łodzi 24.07. Jedziesz może w tym samym terminie, a najlepiej z tego samego miasta? Byłoby super! Jeśli będziesz miała jakieś informacje n/t samego hotelu i działania figlokubów to też daj znać, bo jestem zainteresowana. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynta82
Cześć pistacja, i co, masz może jakieś informacje? Albo jesteś już sama w tym ośrodku? Jeśli jeszcze tu wrócisz to koniecznie zostaw mi informację o swoich wrażeniach z pobytu w Caravel, albo jeśli jeszcze nie pojechałaś to datę wyjazdu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amehie
Cześć, też jestem zainteresowana Caravelem, zbieram wszelkiego rodzaju informacje, na temat figloklubu na terenie ośrodka też. Jeśli ktoś znajdzie źródło wiadomości na ten temat (nie opinii na temat samego hotelu, a wyjazdu tam z Rainbow Tours i korzystania z figloklubowych animacji). Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjazw
Hej, jestem własnie w hotelu, jest pięknie, czysto, pyszne jedzenie i cudna pogoda. Dzieci zachwycone animacjami. Nie mam teraz czasu więcej napisac, opowiem po powrocie, ale wszystko póki co na duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynta82
O, super! Rozumiem, że nie masz teraz czasu ani ochoty pisać na forach, ale jak wrócisz to świetnie by było, gdybyś zdała relację. JAk spisały się animatorki? Ile było grup? Gdzie odbywały się zajęcia i o której godzinie. Pozdrawiam i życzę jak najbardziej udanego i słonecznego urlopu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariczka81
Ja jadę do Kiani Beach i to, że w ogóle istnieje coś takiego jak figlokluby było dla mnie niespodzianką do niedawna. Tak czy owak, z tego co tu wyczytałam, to w Kiani animacje działają bardzo prężnie. Nie mogę się doczekać. Zdam relację po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adda77
W tym roku po raz pierwszy jedziemy. Do Woxxie w Turcji, 20 sierpnia. Ktoś jeszcze w tym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×