Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zupa korzenna

Figlokluby Rainbow Tours kto korzystał

Polecane posty

Gość rozanka

Uf, zdążyliśmy! :D ta promocja że dziecko jedzie taniej trwa tylko do dziś. No i małpka do przytulania jest :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anizka

Na promocję się niestety nie załapałam, ale przy okazji słyszałam też że jest konkurs plastyczny, trzeba namalować albo wykleić małpkę tę z figloklubu, opublikować na fejsie lub dostarczyć do biura i można wygrać vouchery na wakacje na całkiem zgrabne sumki. Jako, że wybieram się na wakacje z Rainbow i chętnie przygarnęłabym voucher to mam pytanie: czy ten voucher będzie do wykorzystania na tegoroczne wakacje, czy dopiero na przyszłe? Generalnie zależy mi na tym roku. Ktoś wie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimka

Na promocję się niestety nie załapałam, ale przy okazji słyszałam też że jest konkurs plastyczny, trzeba namalować albo wykleić małpkę tę z figloklubu, opublikować na fejsie lub dostarczyć do biura i można wygrać vouchery na wakacje na całkiem zgrabne sumki. Jako, że wybieram się na wakacje z Rainbow i chętnie przygarnęłabym voucher to mam pytanie: czy ten voucher będzie do wykorzystania na tegoroczne wakacje, czy dopiero na przyszłe? Generalnie zależy mi na tym roku. Ktoś wie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Byłam w tym roku w Festa Gardenia Hills z Rainbow, gdzie odbywały się zajęcia w figloklubach. Bardzo polecam, animacje są bardzo ciekawie prowadzone, a animatorzy są bardzo zajawieni swoją pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmola

Korzystałam, bardzo okej rozwiązanie, zwłaszcza jak ktoś ma więcej niż dwójkę dzieci. Wtedy także może odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja korzystałam i tak poznałam biuro Rainbow z którym jeżdżę od paru ładnych lat. Same klubiki też super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosteczka

Dziewczyny, szukam opinii o hotelu Sealight Famili Club w Riwierze Tureckiej od Rainbow z Figloklubem. Może któraś była w zeszłym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Messe
Dnia 1.11.2019 o 02:53, Gość Kosteczka napisał:

Dziewczyny, szukam opinii o hotelu Sealight Famili Club w Riwierze Tureckiej od Rainbow z Figloklubem. Może któraś była w zeszłym sezonie?

Byłam w lipcu, też właśnie z Rainbow. Bardzo polecam, super plaża dla dzieci, hotel przytulny, obsługa przyjazna a animatorzy z Rainbow no po prostu przecudni. Gdybym nie miała w zwyczaju dwa razy nie wracać w wakacje w to samo miejsce to pewnie znów bym tam pojechała za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igczka
Dnia 1.11.2019 o 02:53, Gość Kosteczka napisał:

Dziewczyny, szukam opinii o hotelu Sealight Famili Club w Riwierze Tureckiej od Rainbow z Figloklubem. Może któraś była w zeszłym sezonie?

My wybieramy sie do tego hotelu w przyszlym roku :)  wybor byl troche spontaniczny, ale opinie dobre, wiec czekamy z niecierpliwoscia :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yrtyna

Mam pytanie do osób, które były w hotelu Festa Gardenia Hills z biura Rainbow i ich dzieci korzystały z figloklubów. W jakich godzinach prowadzone są zajęcia? Czy mają jakąś ciągłość tematyczną? Czy mogę posyłać na nie moje dziecko w kratkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yrtyna

Mam pytanie do osób, które były w hotelu Festa Gardenia Hills z biura Rainbow i ich dzieci korzystały z figloklubów. W jakich godzinach prowadzone są zajęcia? Czy mają jakąś ciągłość tematyczną? Czy mogę posyłać na nie moje dziecko w kratkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka
Dnia 29.11.2019 o 23:35, Gość Yrtyna napisał:

Mam pytanie do osób, które były w hotelu Festa Gardenia Hills z biura Rainbow i ich dzieci korzystały z figloklubów. W jakich godzinach prowadzone są zajęcia? Czy mają jakąś ciągłość tematyczną? Czy mogę posyłać na nie moje dziecko w kratkę?

Podpinam się pod pytanie 🙂 Ale z informacji jakie sama znalazłam wynika, że raczej nie ma takiej konieczności, chociaż czasem zajęcia są nieco powiązane, to jednak animatorzy przygotowują je tak, żeby dziecko mogło wejść w środek turnusu i bez problemu dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka
Dnia 1.12.2019 o 17:32, Gość Malinka napisał:

Podpinam się pod pytanie 🙂 Ale z informacji jakie sama znalazłam wynika, że raczej nie ma takiej konieczności, chociaż czasem zajęcia są nieco powiązane, to jednak animatorzy przygotowują je tak, żeby dziecko mogło wejść w środek turnusu i bez problemu dołączyć.

Hej, tak, dokladnie - jakas tam ciaglosc jest, ale absolutnie nie przeszkadza to chodzeniu w kratke. My kiedys zapytalismy po prostu o plan zajec i w te dni, kiedy wydawaly nam sie ciekawsze posylalismy Mlodego, a w inne jechalismy gdzies sami :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muślina
Dnia 14.12.2019 o 10:36, Gość janka napisał:

Hej, tak, dokladnie - jakas tam ciaglosc jest, ale absolutnie nie przeszkadza to chodzeniu w kratke. My kiedys zapytalismy po prostu o plan zajec i w te dni, kiedy wydawaly nam sie ciekawsze posylalismy Mlodego, a w inne jechalismy gdzies sami 🙂

janka, masz może ten plan zajęć i mogłabyś tu wkleić albo podesłać? jestem bardzo ciekawa jak może wyglądać taki przykładowy plan i takie zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka
Dnia 31.12.2019 o 15:17, Gość Muślina napisał:

janka, masz może ten plan zajęć i mogłabyś tu wkleić albo podesłać? jestem bardzo ciekawa jak może wyglądać taki przykładowy plan i takie zajęcia.

Oj nie mam, bo to chyba bylo przedstawione pierwszego dnia w Figlo. Ale to tez byly takie mega ogolne ramy :) cos w stylu, ze jednego dnia szukanie skarbow, nastepnego przebieranie sie w lokalne stroje i poznawanie kultury, potem gotowanie, itp. a wieczorami 2-3 razy mini disco :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×