Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zupa korzenna

Figlokluby Rainbow Tours kto korzystał

Polecane posty

Gość Szmyszka
Byłam, korzystałam, doświadczyłam i polecam, rozwiązuje to problem do którego wielu rodziców nie przyznaje się, a powinno - z dziećmi czasem ciężko wypocząć. Tutaj przez kilka godzin dziennie dzieciakami opiekują się odpowiedzialni wychowawcy - animatorzy, którzy doskonale zajmują im czas i dzieci wracają zadowolone i zmęczone, od razu idą spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynka_S
Szukamy jakiejś opcji na wakacje i znalazłam info o tych figloklubach z Rainbow. Trzeba się zdeklarować wcześniej że chce się brać udział w zajęciach czy można brać udział po prostu jadąc z Rainbow do hotelu, gdzie akurat odbywają się animacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzikowska
Nie, nic takiego nie trzeba robić, po prostu jedziesz do hotelu i możesz korzystać z programu animacyjnego lub nie, to zależy od Ciebie i Twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sassankax
Czy ktoś był z Rainbow whotelu Club Caleta Dorada na Fuercie i korzystał z figloklubów? Jeśli tak, to poproszę o opiniena temat prowadzonych tam zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusillle
Sassankax myślę, że zajęcia w ramach figlo organizowane i prowadzone są w taki sam lub bardzo podobny sposób we wszystkich hotelach, nie byłam w tym o którym mówisz, ale w dwóch innych w ciągu ostatnich trzech lat i mogę odpowiedzieć na Twoje pytania, ale zapytaj o konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carollla
Zajęcia w Figloklubach raczej są prowadzone na podobnych zasadach - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia :) i to mi się w nich najbardziej podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Słodki Ząbek
W sumie tak, jest plan, są założenia, ale to w jakim kierunku ostatecznie idą zajęcia i zabawy, zależy od sytuacji, chwili i chęci. W każdym razie nie ma jakiegoś trzymania się planu minuta po minucie. Ale schemat godzinowy i forma była bardzo podobna we wszystkich trzech hotelach, w których mieliśmy okazję z animacjami figlo mieć do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaak
Dokładnie, fajnie, że jest miejsce na improwizację i po prostu zabawę :) to mi się tam najbardziej podobalo, nawet starsze dzieci się wkręcały w klimat (i odkładały smartfony na bok ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armikrogga
No i też trzeba pamiętać o tym, że są animacje tylko dla dorosłych (obok tych dla dziatek). My nie mamy dzieci, ale braliśmy udział w tych dorosłych i było naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta bez buta
Armikrogga nie wiedziałam, że są też animacje dla dorosłych. Odbywa się to w ramach figloklubów? Jak te animacje wyglądają i jak często się odbywają? Czy trzeba za nie coś dopłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armikrogga
Nie nie, wszystkie animacje są za free, zarówno te dla dzieci jak i dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzak
Owszem, są też animacje dla dzieci i dorosłych razem, czyli takie "rodzinne", ale są także po prostu dla dorosłych - głównie zajęcia sportowe, ale nie tylko. Fajnie można spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anittete
Który hotel z figloklubem polecacie na nadchodzący sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bethenka
Bardzo fajnie są te zajęcia zorganizowane. Wydawać by się mogło, że to taki zupełny dodatek, ale zobaczycie, że to stanie się waszym głównym punktem dnia na wyjeździe, a na pewno głównym punktem dnia waszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzykantaka
Który hotel z figloklubami w tym roku? Mniej więcej te hotele się pokrywają z zeszłorocznymi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardasza
Czy ktoś był w ośrodku Orchidea w Bułgarii w którymś z poprzednich sezonów i korzystał z zajęć organizowanych w ramach figloklubów? Jeśli tak to proszę się odezwać, mam kilka szczegółowych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiczkaa
Też się zastanawiam, który hotel wybrać w tym roku... w Orchidea byłam ładnych pare lat temu - było przecudnie, mimo, że infrastruktura dość skromna, to dzieciaki były tak wciagnięte w zabawy, że mielismy całe dnie dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silfia
Ja się wybieram w tym roku do Orchidei z dwójką małoletnich i bardzo cieszę się że akurat pojawiły się dobre opinie, zwłaszcza że już prawie zrobiliśmy rezerwację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Dratewka
Otrant w Czarnogórze. Sami nie mieliśmy (jeszcze) dziecka, gdy tam byliśmy, więc nie korzystaliśmy, ale hotel super. Zajęciom się jedynie przyglądaliśmy, wyglądało to bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losowska
Czy rodzice mogą przebywać z dziećmi w każdym wieku do 12 roku życia? Moje dziecko ma 8 lat i lekki autyzm i wolałabym najpierw jednak posiedzieć na zajęciach i zobaczyć jak się czuje w grupie. Będę mieć taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokosoko
Nie no spokojnie, na pewno nikt nie będzie miał z tym problemu, rodzice zazwyczaj zostają na początku, czasem się przypatrują, czasem bawią z dziećmi, więc jest duża wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celafka
Nie wiem, który hotel z figlo wybrać w tym roku. Czy ktoś ma jakieś sugestie co do wyboru? Ma doświadczenie, był w którymś z tych, które są teraz w ofercie albo jedzie teraz z polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roninka
Kojarzy ktoś hotel Playalinda w hiszpańskim Costa Almeria? Chcę się tam wybrać w ramach figloklubów, tylko w internecie jest ogólnie mało opinii. Może któraś z Was była i podzieli się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esamaska
Roninka, ja biorę ten hotel pod uwagę w tym roku. Jest sporo opinii w necie, większość jest bardzo dobra, co nas też zachęca. Natomiast nie ma chyba nic na tenat figloklubów w tym hotelu, nie wiem czy przypadkiem to nie jest pierwszy sezon, kiedy tam odbywają się te animacje. Niemniej jednak jeśli znajdę jakieś opinie w kontekście figlo to dam znać tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogulska82
Moja siostra się wybiera z mężem i dzieckiem 19 czerwca, też szukaliśmy opinii o animacjach figlo ale nic nie znaleźliśmy. Poproszę siostrę to napisze relację jak już wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się_
Czy powinnam dziecko jakoś dodatkowo ubezpieczyć na okoliczność aktywności sportowych? Czy w razie czego mogę liczyć, że gdzieś w pobliżu (niekoniecznie na terenie ośrodka, ale może gdzieś w okolicy) będzie lekarz lub jakaś inna medyczna pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksasa
A jakie chcesz to ubezpieczenie wykupić, od ekstremalnych sportów? :D Nie no, nie wydaje mi się, żeby działy się tego typu rzeczy, sama jadę po raz pierwszy w tym roku i czytałam trochę o tych zabawach, nic niebezpiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borisabreja
Mitsis Anisaras Beach w ofercie Rainbow z polskojęzycznymi animacjami dla dzieci, zastanawiam się mocno nad tym obiektem. Ktoś był albo wybiera się jakoś w czerwcu albo w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariva9
Borisabreja ja jadę do tego hotelu ale dopiero 20 sierpnia. Z dzieckiem i mam zamiar korzystać z bezpłatnych zajęć. Nie martwię się zbytnio bo hotel ma bardzo dobre opinie, ale jak już wrócisz to będę bardzo wdzięczna za opinie zarówno na temat samego obiektu i warunków tam panujących, jak i animacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×