Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moglibyście być z osobą biseksualną?

Polecane posty

Gość gość
a myślisz, że biseksualizm wyklucza kochanie tylko Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem: jak to jest u innych, ale znałem dwie dziewczyny bi, jedną bardzo blisko i nie miałbym nic przeciw temu, by z nią być. Normalny człowiek wierny jest swojemu partnerowi, bez względu na jego płeć. Tak też uważały te dziewczyny :). x Z tego, co słyszałem o facetach biseksualnych, to zazwyczaj traktują to inaczej :(. x Również uważam, że facio piszący o swoich przygodach z nimfomanką, w klubach dla homo, pomylił ten dział z działem erotycznym. Tam marzyciele, wypisują swoje fantazje :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednego argumentu tego gościa wyszło na to, że nie można się w ogóle wypowiadać będąc dziewicą...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wam też pływa po ekranie takie g_wno z napisem NINATEKA i nie możecie się tego pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa...nawet blocker tego nie wypłapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie blokuje :(. Skaluję ekran, żeby mieć większe litery i to g_wno powiększa się także i zajmuje połowę ekranu :(. Dwa dni temu znikało po odświeżeniu strony, teraz już nie :(. Ciekawe, że w ciągu dnia nie było z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio 1 pływało mi wczoraj ale nie powiem ci jak się tego pozbyłam, bo sama nie wiem. Ściągnęłam ad bl... nie można całej nazwy wpisać, bo zaraz treść zostaje uznana za spam :O ale nie pomogło, potem coś kombinowałam aż pokazało się takie małe zablokuj. Dodałam filtr i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,to bi to takie wydziwianie,samo nie wie kim jest i co lubi,takie nie wiadomo co ,nowa moda na bycie bi,nie lubie ani takich facetów ani kobiet,już homo traktuję lepiej bo staram się być tolerancyjna ale bi to jakieś kaprysy z d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak "nie wie się kim się jest"? Doskonale wiem - podobają mi się kobiety i mężczyźni, tutaj nie ma żadnego wydziwiania. Nawet mam swoje typy które bardziej mnie pociągają niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak: każdy biseks ślini się na widok facetów, i ja bym takiemu nie ufała. Znam to z opowieści przyjaciela-geja. Biseks to najgorsza opcja. Nie wie, czego chce, z reguły chce kogoś swojej płci tylko udaje że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie miej swoje typy to włąśnie to o czym mówię -typy, ja mam ukochanego i nie mam typów ,wiem czego chce i nie lata mi główka wokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale "ukochany" też jest Twoim typem. Poza tym życie nie zaczęło się w dniu kiedy go poznałaś i na pewno są cechy które preferowałaś w potencjalnych partnerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie bądź z facetem a rozmarzaj się o babie albo odwrotnie,nigdy nie będziesz wiedzieć z kim byłoby Ci lepiej,będziesz mieć jedno a myśleć o innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam znajomych homo i ich lubię ale i tak uważam że wystąpiły jakieś błędy w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty rozmyślasz o innych facetach? Przecież tylu jest na świecie. Widzisz, ja nie mam takich problemów, chociaż mogłabym się zakochać i być w udanym związku niezależnie od płci tej osoby to nie mam ciągoty do zdrady ani do fantazjowania do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,to bi to takie wydziwianie,samo nie wie kim jest i co lubi,takie nie wiadomo co ,nowa moda na bycie bi,nie lubie ani takich facetów ani kobiet,już homo traktuję lepiej bo staram się być tolerancyjna ale bi to jakieś kaprysy z d**y Jestem Bi i prędzej Ty nie wiesz, co lubisz, a nie ja... Ja lubię po prostu dobrych, inteligentnych LUDZI bez względu na płeć. Bo ludzie mogą mi się podobać bez względu na to, czy mają blond włosy czy czarne, duże cycki czy brak cycków, dziurę czy faję :P Podoba mi się ludzka różnorodność, ale partnera mam tylko jednego i jest to kwestia mojego wyboru i mej uczciwości. Nie życzę sobie byś mi mówiła o mnie rzeczy niezgodne z prawdą, o których nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak jest bi. Ja hetero. Nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby się znalazł taki rodzynek, który ma odpowiedni charakter i nie boi się żyć w związku z facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosc ,ze musialabym pilnowac czy nie lata za laskami to jeszcze facetami nigy w zyciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w ogóle musisz go pilnować to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×