Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

super.mamy@o2.pl Morciek odezwij się, to hasło odeśle Ci w odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Edi dziękuję jutro wejdę. Wasze maluszki już śpią? Mój po 21 zasnął. Ostatnio koło tej godziny zasypia i śpi coraz dłużej. Wczoraj prawie 6h. Dobranoc wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dał mi wczoraj trochę popalic, może po tej grzybowej... Usnął przed 24... U mnie rota 350, 6w1 220 zł. Pielęgniarki opowiadały jak to jedni rodzice zaszczepili płatnymi szczepionkami a potem nie chcieli zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się zdziwiłam, że dopiero po szczepieniu płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Ja też bym chciała dołączyć do Was na mailu. Co mam zrobić? Dziewczyna, czy któraś z Was karmi może przez nakładkę silikonową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Ok. Widzę, że jest podany adres :) dzis napiszę maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam maila. :) Daria, wyślij maila na ten adres, a Edi odeśle Ci hasło. :) Co do nakładki, ja sobie kupiłam, ale Małgosi nie przypasowała. Mam takie z Canpola. Rozmawiałam za to z dziewczyną, która jej używa i ona mówiła, że to fajne rozwiązanie, ale trzeba uważać, jak malec się rusza przy karmieniu. Jak odwróci głowę, nakładka może się odkleić, a wtedy pokarm zebrany wewnątrz opryska i dziecko, i Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
szkoda, że wczesniej nie weszłam na kafe,napisałabym, że po zupie grzybowej może być cięzkie pare godzin. Tak zrobiła moja mama ze mna (gdzie ja nie miałam kolek) i niestety dałam czadu w nocy. :) PS napisałam na naszego meila wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasisi strasznie drogo u Was te szczepienia wychodzą. Przypomnij mi z jakiego województwa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi, mazowieckie :-( Wiem, strasznie drogo, ale dostaliśmy 1600 zł za urodzenie dziecka z ubezpieczenia i uznałam, że na szczepionki pójdzie... Druga tura na początku maja więc też jednorazowo wydam kolejne 570zł :-( Tak zastanawiałam się nad tym rota, ale jak sobie pomyślę, że dziecko miałoby np. 3 dni się męczyć a ja wcale nie spać, to wolę już dmuchać na zimne. Edi, ja też wysłałam maila :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany... A taka dobra wyszła ta grzybowa, mniam! Dzięki za hasło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zapisać małego do żłobka na wrzesień 2016, ale w jednym żłobku kolejka 600 dzieci, czy to w ogóle ma sens? Koszmar jakiś :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam grzybową też uwielbiam. My dziś jedziemy po prezent od zajączka. Choruję ostatnio na takiego wielkiego pluszaka. Mąż był przeciwny, ale zagroziłam spaniem na wycieraczce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie fajne te Wasze miśki! :) Też coś wrzucę, jak wieczorem usiądę do komputera. :) Co do żłobka, u mnie na szczęście nie ma takich kolejek. Może dlatego, że ten, o którym myślę, jest prywatny? Miesiąc kosztuje 560 zł. A Ty Kasisi, wybrałaś państwowy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wybrałam, ale chyba tylko państwowy wchodzi w grę, bo prywatny u nas to 1600 zł miesięcznie. To mi się w ogóle nie opłaca wracać do pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Fajowe te dzieciaczki Nasze!!! Ja też już podeslalam zdjęcia :) calujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość angela
Hej. Dzis po wizucie konyrolnej u lekarza. Przepisal mi tabletki Azalia ale naczytalam sie i wiecej negatywnych opinii niz pozutywnych. Dziwne one sa bo nie ma zadnej przerwy w ich przyjmowaniu jest ich 28 i od razu yrzeba kupic nastepne. Naczutalam sie tez ze matki ktore mialy coreczki zauwazuly u nich powiekszenie gruczolow piersiowych. Narzekaly na zerowe libido i na krwawienia. I nie wiem czy nie zrezygnuje z tego sposobu zabezpieczenia. A moze ktoras z was zna te tabletki. Powiedzcie jak to u was z antykoncepcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, nie wiem co Ci polecić, ale na pewno nie brałabym tych tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem za tabletkami. Nigdy nie brałam i nie będę brać. Na razie prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Moja Asia od początku ma takie długie włoski :) panie położne sie śmiały na oddziale :) ja też jestem przeciwna, jeśli chodzi o tabletki. My zamowilismy prezerwatywy (100 sztuk) przez Internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość angela
Dziewczyny po rpzmowie z moim facetem stwierfzilismy ze lista przeciw jest zbyt dluga i nie ma sensu zebym sie meczyla. Bo po cholere brac tabletki ktore zmniejszaja libido a po drugie wystepuje czeste krwawienie(wiekszosc kobiet pisalo ze nawet co4 dni krwawienia). A ja sie cjce cieszyc bliskoscia a nie. Tez zostaniemy przy prezerwatywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tabletek też nie polecam, kiedyś brałam kilka lat i stwierdziłam, że mam dość szprycowania się (nie wspomnę o niskim libido, nadwyrężonej wątrobie i ingerencji w naturalny rytm kobiecego cyklu itd.). W tym związku jestem 4 lata i jakoś zaszłam w ciążę jak tego chcieliśmy, tak więc przynajmniej w naszym przypadku wystarczyło jedynie uważać. Nie używaliśmy nic przez ten czas i teraz też nie używamy. Ja oczywiście nie namawiam do nieużywania niczego ;-) Mówię tylko, że u nas sprawdziło się "uważanie". Jakbyście mnie teraz widziały... :-D Dzieciak leży na poduszce przede mną, ja jedną nogę mam po turecku i on na niej jest podparty i sobie ssie a ja piszę na kafe, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
hEJ dziewczyny! Dawno mnie nie było ale tak jakoś brak czasu!! Do tego cały czas dostaje chemie i teraz w dodatku co ttydzień. Wczoraj miałam robioną scyntygrafię kości i dali mi izotop przez co nie mogłam zbliżać się do małej Zuzi. Teściowa pomogła i zajmowała się małą w nocy, dzieki czemu pierwszy raz od porodu się wyspałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Dziewczyny,u nas dzis pojawił się głośny śmiech :):) aż się cała trzesla :) a za parę godzin przekrecila się z brzuszka na plecy :) aż sama była zdziwiona, że tak potrafi :D ale mamy szczęście, że jesteśmy mamuśkami :)) cudowne chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Kasisi, to ja widzę, że siadamy podobnie :)) Aniusia, a jak Ty się czujesz?:) jedna przespana nocka to ogromna radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Hej. Co u Was? U mnie dzień jest męczący, a nocka różnie. No, ale już troszkę więcej śpię. :) ja też tak często siadam:) no i ciężko mi dojść do kompa, żeby wysłać i pochwalić się moim szczęściem. Jak już mam czas to coś tam ogarniam w domu. Postaram się niedługo wysłać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×