Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaona22

Odkryłam, że ma kochankę w tym samym momencie, gdy zdiagnozowano u mnie raka.

Polecane posty

Gość gość
jak to nie prowo to życzę zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty maszz z glowa zeby pisac taki temat jako prowokacje wiesz ile takich prawdziwych przypadkow sie zdarza? to nie jest dobra forma przekazu tal powaznego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże czy wy nie rozumiecie, że to nie jest prowokacja? Ludzie co sie z wami dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat założył jakiś nudzący sie idiota i podejrzewam E to facet a nie laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zamiast pisać bzdety o facecie napisz jak Zdiagnozowano u ciebie tego rzekomego raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuly_mateuszek
jakie masz szanse wyzdrowieć ? masz rodzinę pomogą ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat, tak mężczyzna zaożył ten temat, gratuluje pomysłowości, Nie wiem gdzie wy żyjecie ludzie ale pełno jest takich przypadków, i ten właśnie jest mój, ale to nie jest poważne forum więc już się więcej nie wykłócam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo łaska ktora tydzien temu by poznała diagnozę rak nie miałaby czasu śledzić faceta w necie ani jego kochanek Założę sie ze biegałyby po innych lekarzach by sie skonsultować i nie miałaby czasu rozmyślać o jakimś facecie xxx Kurcze a może ma czas siedzieć w necie? Co Ty myślisz, jak jeden zespół lekarzy zdiagnozuje to po co ma latac po innych? Rak jest teraz wszechobecny sama znałam 2 osoby które zachorowały na raka mózgu i to młode (14 lat i 38lat) a jak ktoś tu założy taki temat to zaraz prowo, albo nawet gorsze komentarze? Co że nie myśli o sobie? A jakby Was w takiej sytuacji zostawiła bliska osoba to nie wierzę, że spłynęło by po Was jak po kaczkach i wgl by nie ruszało Was to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby czego oczekiwałeś zakładając tu temat ? Rad jak sie leczyć ? Czy jak postępować z facetem i jego kochanka ? Zakładasz temat prowo i piszesz bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt kto usłyszy diagnozę rak nie opiera leczenia na tylko jednej diagnozie i jednym badaniu Sama miałam przypadki raka w rodInie i wiem ze wtedy nie myśli sie o p*****lach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, że nie myśli się o pierdołach, bo pierdołą może być przegapiony odcinek serialu w tv. Jednak mówimy tu o osobie bliskiej, która w obliczu choroby odwraca się tak po prostu od danej osoby. Myślę, że to każdego by zabolało tak, że nie dałoby się o tym zapomnieć przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzysz w bajki Gdyby tobie lekarz powiedziałby ze masz raka to założę sie ze potrEbowalbys więcej czasu niz raptem kilka dni by to do ciebie dotarło i na bank zajęłaby sie tobą rodzina Inne myśli przychodzą dopiero pózniej bo najpierw jest szok i niedowierzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że osoba, która dowiaduje się o chorobie nagle kładzie się i patrzy w sufit kilka dni? bzdura, owszem jest pewnie szok i strach, żal, ale ogólnie żyje normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka, żyje normalnie i rozmyśla o chłopaku, taaaaa jasne I zakłada temat na kafe zamiast szukać wiarygodnego lekarza lub forum poświęconego jej chorobie A świstak siedzi i zawija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze w bajki, ale wiem że kazdy człowiek ma inną psychikę, jeden ma silniejszą a drugi słabszą, jeden człowiek dostanie depresji na taką wiadomość a drugi nie. I są ludzie co mniej przejmują się sobą a więcej myślą o kimś nawet w takich sytuacjach...hm po prostu nie oceniam i nie wyzywam autorki że to prowo nie mając najmniejszego dowodu na to, bo może to prowo być a może i nie, a jeśli nie to dużo osób zachowało się chamsko delikatnie pisząc, co świadczy że ten świat schodzi na psy, znieczulica i egoizm, zero empatii a może to tak tylko u nas w Pl ta zawiść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z21.44 skad wiesz ze nie biega od lekarza do lekarza? O tej porze watpie ze ktos przyjmuje :p. Lepiej, ze chciala teraz popisac niz plakac w poduszke. Autorko trzymam kciuki za Ciebie i mocno sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki msalice17 za miłe słowa, Tak na początku wielki szok i niedowierzanie a później uderza cię kolejny szok spowodowany odejsciem bliskiej osoby, którą bardzo kochałam i która powinna wpierać mnie w najgorszych dla mnie chwilach, tak naprawdę nie mam przyjaciół bo dla chłopaka z nich praktycznie całkowicie zrezygnowałam, dlatego żale się tutaj na kafe, to co niektóre osoby napisały jest okrutne, obyście nigdy w życiu nie mieli do czynienia z taką sytuacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka założyła ckliwe prowo i zwiała a wy sie dajecie wkręcać Tu co drugi idiota zakłada prowokacje o raku licząc na lawinowy wysyp litosciwych postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjeździłam pół Polski już w te kilka dni i nawet mam wyznaczoną datę zabiegu, tak najpierw będzie to zabieg operacyjny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i autorka z wrażenia zapomniała sie zalogować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo może to prowo być a może i nie, a jeśli nie to dużo osób zachowało się chamsko delikatnie pisząc, co świadczy że ten świat schodzi na psy, znieczulica i egoizm, zero empatii a może to tak tylko u nas w Pl ta zawiść? v v a jesli to prowokacja? dziewczyna miesza i sama nie bardzo wie co jej dolega dla mnie pisanie i poruszanie takiego tematu gdzie on doslowinie kogos nie dotyka a jest kontynuowany dla samej pisaniny, swiadczy o braku rozumu po prostu i nikt tu nie uzyal chamskich slow wiec nie wyolbrzymiaj temat jest mocno zyciowy i raczej to chyba nie podlega dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka założyła ckliwe prowo i zwiała a wy sie dajecie wkręcać Tu co drugi idiota zakłada prowokacje o raku licząc na lawinowy wysyp litosciwych postow xxx Że idioci zakładają takie tematy to wiadomo i nie tylko o rakach bo i inne też. Co nie znaczy, że każdy taki jeden temat to ściema bo to niemożliwe. Ale Ty to chyba jakieś medium jesteś skoro wiesz idealnie który temat to prowo a który nie, chociaż bardziej skłaniam się do opcji, że jesteś zwyczajnym trollem ,który lubi prowokować i karmi sie gdy ktoś poświęci mu swoją uwagę. Dlatego to mój ostatni post w Twoim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz pisać, że tamta jest jego kochanką, wynika z tego, że ją traktował poważnie, a kochanką byłaś ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M~`
nie martw się twój mąż to egoista, nie raz życzyłam sama sobie śmierci po mimo, że mam dzieci. Myślałam sobie, że by się dowiedział co to znaczy rodzina i dom obowiązki a nie laski na boku które go zaspokajają na parę minut, bo w rzeczywistości po dłuższym czasie związku z tymi "laskami" okazały by się takie same jak swoja żona czyli rutyna. Współczuję ci bo masz podwójny problem, jak dla mnie przekazała bym mu dwie informacje. Ty walcz, a jak wygrasz to żyj a nie duś się w omoku zdrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś jego żoną wiec jaka kochanka? Kochanka to kobieta która spi z żonatym. A on nie ejst twoim mężem więc jaka kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×