Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh69

hh29 jak to jest z tym oczytaniem i obyciem

Polecane posty

No wstawiłaś ujaraną buźkę. Cieszy cię niepełnosprawność cudzych dzieci, Note? x Zawsze jesteś taka poważna czy tylko udajesz? Nie cieszy mnie niczyja niepełnosprawność, a jeżeli wnioskujesz to po dwukropku i dużej literce "de" to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Note, pisała jeszcze o wynajmie i tym, że zlecenia ma często. To skąd wiesz, jaki ma status? Bo teściowa jest lekarzem, to znaczy, że ma status po mężu? Oczywiście o jej dochodach zapomniałaś :D. Żeby tylko pasowało do twojej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby HH brała wychowawczy w Polsce, to nie dostalaby Kindergeld w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowawczy jest bezpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No należy się każdemu. Moja siostra mieszka w Niemczech i ma Kindergeld na dwójkę dzieci. Nie należy się, gdyby brała w jeszcze innym państwie taki zasiłek, ale tego w Polsce nie ma, bo Kindergeld jest do pełnoletności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc może ma dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem w okresie korzystania z urlopu wychowawczego? Nie wiem, i szczerze to średnio mnie to interesuje :) Może kłamie żeby się wywyższyć, może ciągnie zasiłki gdzie się da i ile się da. Nie mam zamiaru dorabiać ideologi, fakt jest taki że bardzo mnie hh irytuje i jak widać większość osób które miały z nią styczność na kafeterii. A swoją drogą, czy to jest jakaś przepytanka z historii życia hh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to jest dowów na to, że jesteś wredna i przekręcasz, ile wlezie. Ja już cię na tym wcześniej przyuważyłam. Tutaj dorabiasz, że hh29 ma kasę dzięki teściowej lekarce, a w innych tematach inne brednie wypisujesz. Przestań ściemniać w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wam powiem coś lepszego: moja kumpela chciała sobie kupić psa rasowego, więc szukała wszystkich możliwych informacji w necie o tej rasie. Jej narzeczony się nie zgodził, ale ona wciągnęła się w jedno forum dla psiarzy. Pracowała wtedy jako asystentka w biurze swojego taty i miała dziennie w pracy ze 4h na siedzenie w necie. Na tym forum, żeby traktowali ją poważnie, podała się za hodowcę i ekspertem tam została ;). Potem jej się znudziło. Tyle w temacie podniecania się życiem kogoś na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to jest dowów na to, że jesteś wredna i przekręcasz, ile wlezie. Ja już cię na tym wcześniej przyuważyłam. Tutaj dorabiasz, że hh29 ma kasę dzięki teściowej lekarce, a w innych tematach inne brednie wypisujesz. Przestań ściemniać w końcu. x to do mnie było? jeżeli tak to proszę napisz jakie ja brednie wypisuję w innych tematach bo sobie nie przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra jest jeszcze lenka-marlenka, ona w każdym temacie o hh, albo w którym hh pisze, wkleja ten sam cytat. nawiedzona totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hh29 znowu spod gościa piszesz?Akurat LenkaMarlenka wstawia bardzo celny komentarz charakteryzujący Twoją osobowość. I nie widzę aby pisała coś jeszcze na Twój temat. Rzeczowo i krótko się odnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem wymianę zdań z hh29, ale nie rozumiem dyskusji o niej samej. Skończy się na tym, że zniknie nick hh29, a za jakiś czas pojawi się nowa ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tematy o użytkowniczkach forum przypominają przepychanki w gimnazjum. To jest forum dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka Marlenka nie zna innych cytatów, dlatego wkleja ten jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to wystarczający żeby nakeślic kim jest hh dla mnie bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, Lenka pewnie na terapię do psychiatry chodzi i stąd ten cytat. Przecież to jest zaburzone babsko, to widać, słychać i czuć :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 200 postów - tyle naklepały durne baby w temacie, którym dały się podpuścić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co podpuścić? pisze bo mam ochotę a jak ktos sie piekli, bo wszem i wobec ogłasza swoja wyższość nad nieoczytaną i nieobytą hołotą, a sam nie odróżnia autopsji od obdukcji to juz jego problem :) co mam się nie posmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u hh29?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×