Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh69

hh29 jak to jest z tym oczytaniem i obyciem

Polecane posty

moja droga, skoro twoj maz ma taka durna zone, to wiadomo, ze nie jestem w jego typie oczko.gif . pomijajac juz, ze on wyksztalcony w 1. pokoleniu, wiec wies z niego nie wyszla jeszcze oczko.gif . x x nie da się czytać Twoich wypowiedzi hh:o jesteś tak umysłowo ograniczona że to aż razi...każda Twoja wypowiedź to nieudolna próba dowartościowania się czyimś kosztem.Ot tak kogoś obrazić, poczujesz się lepiej:) Nie trzeba mieć profesora, aby uznać Cię za kafe-czuba z kompleksami i niskim poczuciem własnej wartości.Ale tak pisz że jest inaczej:) każdy inteligentny człowiek zauważy że coś z Tobą nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądziłam, że kiedykolwiek to napiszę. A jednak - zgadzam się z tasmańską w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hh29, jak niskie musi być twoje poczucie wlasnej wartości ze wdajesz sie w dyskusje na takim temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie temat tam hh29, ona zadnego temat nie przegapi, w każdym musi się wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak temat umiera to sama go podbija :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna myszellina
Tak czytam te jej wypowiedzi i czytam i dochodzę do wniosku, że to musi być jakiś kafeteryjny projekt. No musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziunia nic sie nie zmieniła . Od kilku lat p******i to samo. Dziunia gównem byłaś, jestes i bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie hh29 to dziunia . Pamiętam jak byla w ciązy i wiekszosc dnia siedziała na kafe . Jej maz byl w niemczech a ona z psem w kawalarce :) Koleżanek nie ma bo podobano wszyscy zazdroszczą jej luksusowego zycia hehe . Ogólnie ma obsesje na swoim punkcie np idac do sklepu widzi jak kasjerki zazdroszczą jej ze kupuje zołty ser z żurawina hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta idealna hh29, która się chwaliła ile to od rodziców dostała ma matkę toskyczną: ht tp://f.kafeteria.pl/temat/toksyczne-matki-p_5618924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisz wymaluj tamta Dziunia to nasza hh29!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ojojoj ser zzurawiną ale to bogactwo... a kawalerka to NIKOGO na nią nie stać. jak my zazdrościmy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam pocieszna jest :) taka wydmuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydmuszki to chociaż ładnę są.... atu ani ładne ani miłe ani mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ser z żurawiną, łoooooooj, powiało wielkim światem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my zazdrościmy.. takie rarytasy...ja piję stare wino i jem spleśniały ser :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza panienka od doktoratu pisze "tranZakcja" hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh, szmiro, uciekłaś z podkulona kitą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temacie o robotnikach znowu chciala awanture zrobic:O zalosne czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko się czyta jej wypowiedzi, a jeszcze gorzej z nią dyskutuje bo ona zdaje się nic nie rozumieć. Myślę, że nie ma sensu przekonywać jej do swojego zdania bo to jest przysłowiowe walenie grochem o ścianę. Tasmańska - 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja pamietam jej rewelacje na tematach o dzieciach dwujezycznych gdzie to nasza obyta hh29 ze dzieci dwujezyczne sa glupsze i zostaja wlasnie pracownikami fizycnzymi bo maja mniejszy zasob slownictwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to normalny zdrowy człowiek?:D hh29 2014.10.14 nie chodzi o to, ktory bedzie wiodacy smutas.gif . chodzi o to, ze potem takie dzieci ida do zawodowek, bo ich kompetencja jezykowa rowna sie poziomowi 5 latka - polowa slownictwa pasywnego i aktywnego, ktore maja jednojezyczni rowiesnicy. fachowcami faktycznie sa panienki zamezne z obcokrajowcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha:D napisala ta co zna polski nie "LEDWIE". Do twojej wiadomości tłumanie: powinnaś napisać ledwo:O hh29: "na pewno jezykiem wiodacym nie bedzie niderlandzki, chyba ze dziecko od poczatku bedzie przebywalo z holendrami usmiech.gif . nie bede podawac zadnycg linkow oczko.gif . po prostu tematem zajmuje sie poniekad od lat i to zawodowo. w nosie mam opinie kafematek, ktore ledwie znaja polski oczko.gif ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że ona ma jakiś kompleks z tymi zawodówkami. Poza tym sama jest emigrantką, jej niedorozwinięta córka także o czym ona pisze:D "umowmy sie wiec, ze na zaxhodzie europy zawodowki pelne sa dzicie emigrantow, bo emigranci sa zeyczajnie glupsi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tego czytać. Jak ktoś, kto w KAŻDEJ napisanej przez siebie wypowiedzi popełnia błąd ortograficzny, stylistyczny, interpunkcyjny może innym zarzucać brak oczytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co tu jest taki prostacki język że wiadomo kto to pisze lachy z browarem ,papieroskiem , znudzone kolejkami w MOPS to dla kogo tu się starać i po co wy się sracie bo te pierdzenie tu to pewnie największe wasze życiowe wypracowania buhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się spod gościa nie broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a że ja jestem hh nie no ,aż moje dziecko się uśmiało prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zapewne od matki słyszałaś, że jesteś prostaczką. I dlatego tutaj teraz tak wyzywasz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×