Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh69

hh29 jak to jest z tym oczytaniem i obyciem

Polecane posty

Gość gość
No już nie przesadzaj, przecież jej dziecko normalnie się rozwija. Jeśli ma dziecko :). Ja tu kiedyś założyłam na innym forum konto, pisałam różne brednie, śmiałam się z tego, co sama piszę, a każdy mi tam wierzył, że to prawda jest. A na kafeterii szczególnie na tym dziale nic bardziej nie wkurza niż to, że ktoś ma lepiej. Jakby tu napisała, że zajada się codziennie truflami i ma dom z widokiem na Morze Śródziemne, to byście ją udusiły już po pierwszym poście. A prawda taka, że życie, które ona tutaj opisuje, to dla większości z was jest nieosiągalne. Najlepiej świadczy o tym 10 tematów dziennie, które o niej zakładacie i takie długie wątki jak ten. No komu normalnemu chce się czytać wypociny baby na innych tematach sprzed pół roku? Albo wypociny d.z.iuni? I porównywać, czy to ta sama czy inna na podstawie sera z żurawiną? Wstyd, kiedyś aż tak źle na kafe nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Note, jesteś dnem, skoro cieszą cię upośledzeni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona jest dnem to ta dzida miesza na wszystkich zna wszystkie tematy na pamięć i siedzi tu 24 na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No komu normalnemu chce się czytać wypociny baby na innych tematach sprzed pół roku? Albo wypociny d.z.iuni? I porównywać, czy to ta sama czy inna na podstawie sera z żurawiną? Wstyd, kiedyś aż tak źle na kafe nie było. x Wpiszemy sobie w cv pozycję DETEKTYW :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Note avec profonde, przecież i tak to jest tylko gdybanie, bo na 100% nikt nie wie, czy to ta sama czy inna, a może jeszcze ktoś inny. Albo gdybanie, czy ją mąż wysłał do Polski. Albo dumanie nad tym, czy skończyła zarządzanie czy jakieś tam inne coś. Nie szkoda Wam życia? Przecież nic o niej nie wiecie i się nie dowiecie, no chyba, że wierzycie, że ta nawiedzona, co pisze stale o "Asiuli" ma tajne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tu napisała, że zajada się codziennie truflami i ma dom z widokiem na Morze Śródziemne, to byście ją udusiły już po pierwszym poście. A prawda taka, że życie, które ona tutaj opisuje, to dla większości z was jest nieosiągalne. Najlepiej świadczy o tym 10 tematów dziennie, które o niej zakładacie i takie długie wątki jak ten. No komu normalnemu chce się czytać wypociny baby na innych tematach sprzed pół roku? Albo wypociny d.z.iuni? I porównywać, czy to ta sama czy inna na podstawie sera z żurawiną? Wstyd, kiedyś aż tak źle na kafe nie było. X Cos ci sie kolezanko pomylilo. Nikt tu niczego Hh29 nie zazdrosci. Wkurza bardziej w jaki sposob pisze, a nie o czym pisze. Choc zgodze sie ze niektore Kafeterianki troche ponosi, ale skoro maja doczynienia z Hh29 I jej madrosciami na wielu tematach to chyba rzeczywiscie mozna stracic cierpliwosc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o gdybanie, nie obchodzi mnie to czy ona mieszka w DE, czy mąż ją wysłał do PL, chodzi o to że nie ma szacunku do ludzi niżej usytuowanych od niej, a sama wybiła się na te swoje "wyżyny" ślizgając się na plecach męża, który musi zapier/dalać na nią i na dziecko za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17,mów mi tak jeszcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola11, ja ciebie nie kojarze, nie wiem, ile jesteś na tym forum, bo ja od dawna. Tutaj jest sporo tematów świadczących o statusie materialnym użytkowniczek. I ten status nie jest wysoki. A jeśli chodzi ci o sposób pisania hh29, to ona pisze bez owijania bawełny i wprost, czasem ironicznie, ale nie używa przekleństw i jest jak na to forum kulturalna :). To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Note avec profonde, znowu domysły. Skąd wiesz, czemu zawdzięcza status? No niestety, ale mam wrażenie, że tutaj odchodzi dorabianie ideologii do nielubianego użytkownika. Nie wiecie, czy pisze prawdę o sobie i jeszcze do tego dodajecie jakieś własne wymysły. Cyrk to jest, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulturalna zwłaszcza jak wyśmiała brata rukoli, nazywa kogoś hołotą, kretynem i debilem :o no szczyt kindersztuby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, ja tez jestem tutaj dlugo, nawet bardzo dlugo ;) Nie kojarzysz mnie bo nie wypowiadam sie w kazdym temacie. To ze Hh29 nie uzywa brzydkich slow jeszcze o niczym nie swiadczy. I bez tego mozna obrazic drugiego uzytkownika forum. Mnie poglady Hh29 nie do konca szokuja bo kazdy ma swoje zdanie I ja to szanuje. Ale jak juz sie zdecydujesz je wyrazic, to musisz miec na tyle inteligencji zeby pozniej przy nim pozostac, a nie odwracac kota ogonem, ucinac rozmowe lub zarzucac rozmowcy klamstwo. Rozmawiac mozna z kazdym I na kazdy temat, pod warukiem ze ten ktos potrafi rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat temat o sprzątaczkach czytałam i Ruckola nie pozostała jej dłużna. Wręcz bym powiedziała, że zaczęła z chamskimi podjazdami, za to kiedy hh29 odpowiedziała jej tym samym, to bardzo się Ruckola zgorszyła. Nie zamierzam dłużej dyskutować na ten temat, ale może zastanówcie się nad sensem udziału w takich rozmowach. To jest żenujące i bynajmniej nie świadczy o obgadywanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolcia, jak tam twoja plastikowa bizuteria :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma sie swietnie, mimo ze panie byly w piatek. Dziekuje za troske, ale jak widzisz calkiem niepotrzebie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, takiego s**tu nawet za darmo nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie uderzyło coś innego. Jak można życzyć komuś bezpłodności albo poronienia? Ja akurat sama doświadczyłam walki z niepłodnością, potem 2 poronień i dopiero udanej ciąży. Jak można na takim dziale? O tyle, o ile kogoś kto pisze, że sprzątaczki są głupsze można nazwać zarozumiałym, o tyle kogoś, kto życzy poronienia czy niepłodności to nie wiem jak można nazwać. Nie ma takich słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, nie ma, tez czytalam ten post... A zdrugiej strony HH29 robi paczki do SZP. Gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo cieszyć się z tego, że może ma chore dziecko. Jak użytkownik note cośtam wyżej. Na to też słów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok jest jaka jest ale demagogie nad tym , że ma upośledzone dziecko ?? nosz k/u/r/w/a a co wam ten dzieciak zrobił ! wy tu często tak robicie plujecie i jak komuś nie wychodzi to jedziecie po matce babce, dziecku chore suczydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu z 20.41, a nie mozna bylo sie wypowiedziec w bardziej cywilizowany sposob? Wlasnie sie znizylas do poziomu Hh29 i tych innych ktore wypisuja takie glupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przeciez po jej matce tez ktoras jechala. i wy jestescie od niej lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo cieszyć się z tego, że może ma chore dziecko. Jak użytkownik note cośtam wyżej. Na to też słów nie ma. x Ale gdzie ja napisalam że się cieszę z tego, że hh29 ma chore dziecko? Ja tylko zapytałam czy ona sama to napisała czy ktoś dorobił ideologię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola11, wskaż wypowiedź hh29, gdzie użyła takich słów jak gość z 20:41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wstawiłaś ujaraną buźkę. Cieszy cię niepełnosprawność cudzych dzieci, Note?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ,ale ja nigdy słabszego nie tykam :) to nie mój styl tylko lamusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Note avec profonde, znowu domysły. Skąd wiesz, czemu zawdzięcza status? No niestety, ale mam wrażenie, że tutaj odchodzi dorabianie ideologii do nielubianego użytkownika. Nie wiecie, czy pisze prawdę o sobie i jeszcze do tego dodajecie jakieś własne wymysły. Cyrk to jest, niestety. x hh sama się chwaliła że jest na wychowawczym w polsce, że wie iż nie wróci do poprzedniej pracy, ale wypowiedzenia nie złoży bo chce mieć zasiłek na drugie dziecko, do tego bieże kinder-coś tam w niemczech, sama nie pracuje na etat bo nie ma takiej potrzeby(jedynie jakieś sporadyczne zlecenia), pracuje jej mąż jako specjalista właśnie w niemczech i ona przeniosła się z polski do niego. I do tego pisała że jej teściowa jest lekarzem - jeżeli się mylę poprawcie mnie. Gdzie tu domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież z Wredną było to samo, dowalały nie tylko jej, ale całej rodzinie, chyba tylko po psie się nie przejechały (jeśli ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×