Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh69

hh29 jak to jest z tym oczytaniem i obyciem

Polecane posty

Gość gość
od ciebie się nauczyłam s/u/k/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, oj - matka też ci tak mówiła. Chyba się źle prowadziłaś. A może wzór złego prowadzenia od matki brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho szmaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała szmata do szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałyśmy hh że wrócisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 2014.11.01 " mysle ze najkorzystniej jest miec znajomych ze swojego otoczenia, na swoim poziomie - znam sprawe z obdukcji, ze tak powiem " :D Zna sprawe z obdukcji nasza bidula mentalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiasz się tej obdukcji. hh29 bardzo dobrze zna i rozumie słowo "obdukcja". Po prostu często ją musi robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ona to wyśmiała, bo kafeteria to nie jest forum na jakimś wysokim poziomie haha! och! ach! więc akurat ona takimi błędzikami się nie przejmuje i nie rozumie o co nam chodzi ;) TO JEST NAJLEPSZE! Złapali ją za rękę, mówi, że to nie jej ręka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzonko "że tak powiem" też nie świadczy o głębokim zaznajomieniu z językiem polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najezdzacie tak na ta biedna hh29 bez zadnego powodu tylko dlatego ze jestescie anoninomowe nic o niej nie wiecie nie wiecie jak zyje a snujecie teorie wysssane z palca.hh29 to fajna dziewczyna z ambicjami i wykrztalceniem a wy zwyczajnie jej tego wyksztalcena zazdroscicie.i stad te nagonki na jej osobe.bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bez odbioru" skopiowałaś od kogoś, kto w ten sposób pożegnał się z tobą na topie o sprzątaczkach. Od tej pory cały czas używasz tego zwrotu. I zacznij jełopie używać polskich znaków, interpunkcji i wielkich liter, nie mówiąc o swoim loginie :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyk R Z tałceniem? hh już się nie ośmieszaj bardziej. jak ty skończyłaś podstawówkę to i tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie bylo z tekstem "wijesz sie jak piskorz" chyba roukola go użyła a później hh29 używała go non stop :) w ogóle z wyzwiskami na brata roukoli również idiotka przegięła...boże jak ta kobieta mnie śmieszy to nawet sobie nie wyobrażacie.Jest tak pusta tępa i głupia, kurczę aż mi określeń na nią brakuje kafe kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 2014.11.20 karolcia, a jakie to prowo? podobno masz wyzsze, a nie wiesz, skad wzial sie polski romantyzm oczko.gif ? jak i tluk zadajacy to pytanie od romantyzmu germanskiego?? wracam do mojego goethego, a potem plynnie przejde do manna usmiech.gif . ---Wypowiedź hh29 w jednym z tematów z linków odnośnie j. polskiego, a nie wie, że po kropce pisze się z dużej litery. Nazwiska też! Ja ci kretynko tutaj odpowiem. Polski romantyzm na pewno nie pochodzi od romantyzmu niemieckiego, jak można to zrozumieć z twojej wypowiedzi. Więc jak najbardziej można się doszukiwać różnic pomiędzy polskim romantyzmem, a niemieckim. xxx Tasmanska wczoraj Gdyby nie pracownicy fizyczni to nie miałby kto jej kibla zamontować , mieszkałaby w własnym szałasie z liści sklepanych , bo przecież murarz, spawacz , dekarz to wypierdek natury, a o zakupach w markecie mogłaby pomarzyć, sama musiałaby polować na szczury kanałowe ,aby mieć co na ogien wrzucić Tak się tepi i przebrzydle odnosi do pracowników fizycznych,ale wlasnie to ta najwieksza elita ma dobrodziejstwa wyczarowane z rąk tych hołot. Gdyby nie oni to sraloby się do dolka, mylo w rzece i trawie żarło --- Dokładnie Tasmańska. Prawda jest taka, że aby dobrze wykonać jakiś projekt, to trzeba umieć go czytać, czyli być tak samo inteligentnym jak ten inżynierek, a nawet bardziej, bo zdarza się zwykłemu robolowi wyłapywać błędy w projekcie. Ja nie jestem po studiach, życie tak mi się ułożyło, że niestety. Pracuję sobie w fabryce. Praca fizyczna wymagająca także spostrzegawczości i myślenia. Nie będę się rozpisywać co ja faktycznie muszę zrobić. Ale, jeśli wypuszczę wadliwą część do klienta, a on to zamontuje u siebie, a ty hh29 to kupisz to jesteś narażona na utratę zdrowia, a nawet i życia. Więc nie p*****l tutaj, że robol to ktoś gorszy. Bo tak się składa, że to my dopracowujemy projekty po naszych inżynierkach. Pracują u nas ludzie po studiach, po liceach, po zawodówkach i każdy musi się wykazać inteligencją i minimum wyobraźni, czego tobie brak. Pomimo, że nie jestem osobą "wykształconą" czytam bardzo dużo i nie są to jakieś romansidła niskich lotów. *Co do lekarzy, to u mnie w ośrodku jest pani mająca po 50-siątce, czyli z dużym lekarskim stażem, mająca 3 specjalizacje a głupiej cysty nie potrafi zdiagnozować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jej napisał: kozak w necie, du..a w świecie. I na dzień następny hh29 komuś innemu tak napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups literówka mi się wkradła- myślenia -myśleniu. To jest mały błąd, a nie pomylenie dwóch różnych terminów. Jeśli komuś hh29 wypominasz braki w znajomości języka polskiego, to najpierw sama się go do porządku wyucz. Zarówno jeśli chodzi o znaczenie poszczególnych słów, jak i samą pisownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh no coz ja mam poczac na wasza glupote.wijecie sie jak piskorze sami nie macie argumentow na hh29.jest lepsza od was (bogatsza, madrzejsza, bardziej wyksztalcona)i to was tak boli ze musicie zakladac o niej tematy?to zalosne jest conajmniej.idzcie na spacer, na lody, do parku, do galerii minie wam ta zazdrosc.ona i tak jest lepsza-we wszystkim.a wy nadal marionetki mylscie ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LenkaMarlenka jej tak napisała. Bo ona i Rukola najwięcej chyba z nią tam dyskutowały na topie o sprzątaczkach (no pomarańczy było jeszcze dużo). I potem ona każdy ich tekst (piskorz, bez odbioru, kozak, kompromitacja itp) powtarzała już non stop. Ale laski jej tam nieźle dopierdzieliły i zakończyły rozmowę z klasą i taktem, a ona dalej ujadała i tak już zostało. No cóż, człowieka poznaje się po tym, jak kończy :) HH do przyzwoitości w tej kwestii daleko, oj daleko :) Patrzcie jak zachowała się TaWredna, Olaboga, Dns, Led. Też po nich jeździły orendże, tak samo je wyzywano, uwzięły się na jakieś pojedyncze wpisy i tak to wałkowały. Ale one były inteligentne i co? I się zmyły, nie dawały im wody na młyn, nie karmiły trolla.Mało tego, TaWredna miała na tyle klasy i wyczucia, że przeprosiła jeszcze za to, co naodwalała. Ale żeby coś takiego zrobić trzeba być pokornym, inteligentnym i mieć cokolwiek pod kopułą. HH29 jedyne co ma pod deklem, to kajzerki z Netto a rogiem, maczane w tanim kakao. Inteligencji i jakiejś życiowej mądrości za grosz ta baba nie ma. Ale w sumie, młoda siksa jeszcze jest, nic o życiu nie wie, ale przyjdzie czas, że dostanie po tej pustej łepetynie od życia, oj przyjdzie na to czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj hh, ciebie i twojego"stylu" wypowiedzi nie da się z nikim innym pomylic:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:25 , a ty skąd wiesz, że wykształcona i bogata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest bogatsza ale kasą męża który pracuje.. ona jest zwykłą utrzymanką a wykształcenie to chyba dyplom kupiony na allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytajcie ją o dom rodzinny. O jej relacje z matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz myslec co chcesz.nie jestem hh29.masz jakas dziwna manie dopisywania sobie cech innych do danych osob zalosne to jest ale jednoczesnie smieszne.zaloze sie ze nie skonczylas nawet zawodowki i twoja edukacja zakonczyla sie na poziomie podstawowki albo nawet przedszkola.jestes tak zidiociala ze szkoda slow.tak tak jestem hh29.lepiej ci?zazdroscisz jej-i nie ukryjesz tego przed nikim.no coz.wspolczuje🖐️bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
bez odbioru - dobrze, że ona na nikogo nie najeżdża :P Tylko w swym cudownym majestacie oznajmia kto "chołota", a kto nie i zna to z "obdukcji" no tego typu byki robi i to na tematach gdzie wiecznie udowadnia i wykłóca się jaki to ona intelektualistka ma poziom i jest wyżej w społeczeństwie niż jakiś tam robol no sorka nie widzisz małej rozbieżności, bo ja po niej widzę, że przyganiał kocioł garnkowi. Ludzie naprawdę na poziomie, wykształceni, obyci i kulturalni nie wypowiadają się O NIKIM w ten sposób, i nie mają takiego płytkiego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno! Zajmij się swoim dzieckiem, bo ci je odbiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez klasy
a pamiętacie z jaką zawiścią wypowiadała się o roukoli i jej bracie który sprząta za granicą?że babra się w wymiocinach czy jakoś tak było.to już było moim zdaniem lekkie przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadała się tak, bo jest ograniczona. To chora osoba. Szkoda tylko dziecka - bo pewnie takie geny przekazała dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te które wyzywasz od zawodówek piszą lepiej niż pani profesór hh29 wiec jak chce innych wyzywać od nieuków to niech sama pisze przynajmniej jak ktos kto skończył 6 klas, bo na razie jest 20 poziomów niżej w edukacji jak widac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej trzeba współczuć, jest niewydolna życiowo- mąz musi ją utrzymywać. jest także niewydolna wychowawczo bo zamiast biegać na rehabilitację, zajęcia ze swoją 2 letnią upośledzoną córką to ta klepie na kafe 24/7 ...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×