Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek przerywany a ciąża

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny , malwa to dobrze ze u ciebie ok , ja czekam na krwawienie stesuje sie mam nadzieje ze i u mnie bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malwa i powiedziałam mamie o okresie? wez jej to powiedz ,bo histerii narobiłaś, wszystkich do stresów doprowadziłaś w okol siebie jak najwieksza paranoiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie stosuje prezerwatyw ,ale mam i 72 h po i poronne do 12 tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co stosujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co stosujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :* jeszcze nie robiłam testu, bo mam lekkie bóle jak na okres. Słuchajcie któraś z Was miała taką sytuację jak ja? Wcześniej regularne cykle, a nagle bum i rozstrojenie? Też miałam usuwane, bo rozmiar był wielki! Mam teraz dwie blizny, które baaardzo wolno schodzą mimo stosowania NOSCAR ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje przetywany stosunek nie brałam nigdy Po ,a ni pozostałych aborcyjnych,ale dla własnego komfortu wole mieć przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię gumek...jak to mówią- to jak lizanie lizaka przez szybę, albo opalanie się w ciuchach :D odkąd odstawiłam tabletki to tylko stosunek przerywany. Jak będzie bobas- trudno, wpadka...zawsze to szok ale nigdy nie ma dobrego momentu. Dziewczyny w jakim wieku jesteście :) i jak przygotowania do świąt :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada a kiedy mialas usuwane? ja miesiac temu i w tym miejscu czuje twardy obszar lekarz mowi ze to blizna i sie rozejdzie a jak u Ciebie? czyli nie myslisz o braniu jednoskladnikowych? ja mam 22 lata tak jak malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinkama- mialam usuwane w sierpniu tego roku :) tez czuje takie zgrubienie, ale z czasem coraz mniejsze :). Wiesz co, muszę się skonsultować z ginekologiem. A czym one się roznia , bo nawet nie wiem? Mniejsza ilość hormonów ale dalej wysoka ochrona przed ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
no ja wole już gumki niż tabletki, wiadomo tabletki to komfort ale ingeruje się w organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ingeruje w organizm... Dziewczyno, a później wpadasz w paranoję i męczysz wszystkich wokół. Najlepiej stosuj przerywany i później płacz, że zaciążyłaś. A jak nie będziesz chciała urodzić to dopiero zaingerujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malwa dopiero wpadnie w panike jak guma peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 00,11stosunek przeywany w dni plodne tez ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwa- aż tak strasznej ingerencji to chyba nie ma :), biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach to chyba wszystko człowiekowi szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
AdaAlajda super ze okres jest w sumie tak,codziennie się ingeruje gość haha, ale macie racje teraz jestem spokojna a jak przychodzi co do czego to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob bete
ja tak z ciekawości wpadłam i chciałam się zapytać dziewczyn z pierwszych stron, czy dostaliście okres? bo widze ,ze "późniejsze" kobietki już tu piszą, a od tych pierwszych kafeterianek nie wiadomo co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
no właśnie pierwsze kafeterianki cisza a ja właśnie ubrałam choinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada jednoskladnikowe maja tylko jeden hormon ale ich skutecznosc mimo to jest wysoka. u Ciebie dwuskladnikowe zaingerowaly tak ze pojawily sie guzy u mnie pojawily sie chociaz nie bralam ale niektorzy wola nie kusic losu i nie biora... malwa juz ubralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama tak, dziś już ubrałam choineczkę:)pierogi i bigos zrobione, jutro zamierzam krokiety:) jak się czujecie dziewczyny w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka choinke sztuczna czy zywa? U mnie stoi zywa na dworze, czeka na strojenie :-) czuje sie dobrze, troche oczy zaczynaja bolec, okulista sie klania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama lubię bardzo gotować i piec.... a na co np. chciałabyś przepis co do choiniki to mam w tym roku sztuczną a ty jak masz na dworze to fajnie.lubie czasami spacerować i jak widze te choinki "ubrane" przed domem to pięknie wygląda a oczy tez cos zaczynają mnie bolec i tak mysle czy cos w powietrzu jest czy co..zakropiłam sobie kroplami nawilżającymi to przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu też będę miała żywą, może na jakąś sałatkę lub ciasto, jakieś nowe by sie przydało bo co roku prawie to samo :-] może coś polecasz godnego uwagi? :-) ja ogólnie mam problem ze wzrokiem a teraz pewnie doszło przemęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob bete
No to ja jestem zawiedziona naszymi początkowymi kafeteriankami jak z ich slownoscia, a obiecaly dac znac :/ Może się jeszcze odezwie ktoras z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób betę możliwe że jeszcze któraś sobie przypomni w wolnym czasie i coś napisze, tego nie wiemy co się z nimi dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×