Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek przerywany a ciąża

Polecane posty

Gość malwa2222
ściągam piosenki stare świąteczne,uwielbiam okres swiąt i dlatego mam nadzieje ze dostane okres bo gdyby nie było to nie umiałaby się cieszyc ze swiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile dni po stosunku robilas bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
13 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam 12 , czytalam w necie ze wynik moze nie byc wiarygodny i nadal sie martwie, chyba zrobie rano z moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkama
ehh jak macie kase to mozecie robic ja wole poczekac zeby nie powtarzac chociaz jak wyjdzie pozytywny to masakra z tymi badaniami i w ogole malwa te temperature to mierzylas rano od razu po przebudzeniu itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama tak rano po przebudzeniu weźcie z tymi wynikami, mam nadzieje ze są wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja mam taka nadzieje , ale rano zrobie z moczu 15 dni po stosunku bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama ok,zmierze gość jak zrobisz test z rana daj znac, tez trochę się dalej stresuje, wiadomoze całkowity stres przejdzie jak dostane okres ale mam nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u was na pewno bedzie negatywne, nie przejmujcie sie juz. Mnie od wczoraj rana boli podbrzusze boje sie ze to bol implantancyjny. No nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny rano zrobilam test z moczu jedna kreska ,Polinkama ile dni jestes po stosunku ? nie mozesz zrobic testu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość, super!ja na razie nie robie zadnego testu, brzuch boli wiec mam nadzieje ze na okres. polinkama' rozumiem miałam tez bole i panicznie się bałam. moja temp 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość to już na pewno u ciebie jest wszystko ok bo po takim czasie na pewno już coś by wykazało ja może jak cos zrobie jutro, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama wiesz co, zastanawiam się teraz zmierzyłam jeszcze raz i mama już 37,3! wiec nie wiem czemu tak mam nadzieje dziewczyny ze ja dostane na dniach ten okres ale chyba zrobie jutro test z moczu i jak jutro wyjdzie 1 kreska to już pewna będę na bank. jutro mam już 30 dzień wiec na pewno musi być już wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj minie dopiero 6 dzien od stosunku wiec jeszcze za wczesnie na testy malwa temp moze spasc na kilka godzin przed @ lub nawet w trakcie wiec nie ma sie co stresowac jesli nie mierzysz regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama jak 6 dni po stosunku to faktycznie wcześnie ale powiem ci ze u mnie po 4 dniach od stosunku zaczęło bolec strasznie podbrzusze i jajniki cały czas w dzień i noc dlatego ja tez panikowałam masakrycznie bo tez zaczęłam myslec o tej implantacji i przestalo bolec po 4 dniach. ale mysle ze jak w czwartek byłam na badaniu krwi to już raczej ten wynik wiarygodny będzie no nie będę się stresować, jutro zrobie może ostatni test albo w poniedziałek bo jutro może dostane ten okres.... zobaczę jeszcze.... gość... to ty już spokojna:) a kiedy powinnas dostać okres? my chyba jakos tak podobnie u mnie dziś 29dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwa dla uspokojenia nerwow mozesz rano zrobic z moczu , do okresu mam okolo 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość no chyba tak zrobie ale sprawdzam i szyjke mam nisko bo dotykam ją palcem spokojnie piersi wczoraj lekko odczuwałam dziś już nie ...wiec okres chyba idzie, bo szyjka już by się cofnęła byłaby wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
heheh,dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do testow czekam do dnia okresu o ile zdarze go wogole zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkama
mi temp spadla do 36,44nie wiem czy to na okres czy cos innego, ja wlasnie po odstawieniu tabletek bawie sie w mierzenie temp ale nie jest latwo z interpretacja gosc czyli miejmy nadzieje ze @ przyjdzie i nie zdazysz zrobic testu? malwa przyszla juz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
no jeszcze nie ma @ miałam robić test dziś z rana, ale wczoraj znajomi wpadli i jakoś dziś już nie zdążyłam zrobić ale myśle dziś poczekam, jutro zrobie piersi bardzo delikatnie bolą i wydaje mi się ze dostane bo już minęło 2 tyg i 1 dzień od tego zdarzenia i nie mam żadnych takich objawów więc może sobie wkręcałam? miejmy nadzieje ze dziś dosatne, ale teraz nawet przez ten stres mógł mi się przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malwa a czemu myslisz ze mozesz byc w ciazy skoro prezerwatywa nie pekla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywanie prezerwatyw to duze ryzyko nam czesto pekaly i to te durexy masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość mi jak do tej pory nigdy nie pękła używamy zwykłe takie po 4,99 i są 3 w opakowaniu-są dobre boje się bo zastanawiałam się dlaczego mam tyle śluzu! pierwszy raz tak miałam tak fest a po tym te bóle to już nie wiedziałam czy nie wypłynęło bokiem czy co? to już człowiek tez sobie wkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam tez ostatnio durex pekl ale naszczescie dzisiaj przyszla @ mialam bardzo krotki cykl 22 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×