Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek przerywany a ciąża

Polecane posty

Gość gość
polinkama a u ciebie byl tez stosunek przerywany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30 lat od roku biore tabletki antykoncepcyjne sidretella30 , w 3 tygodniu 4 tabletke wzielam 4 godziny pozniej a tak to zawsze zgodnie z zegarkiem. Dzien przed miesiaczka wspolzylam na drugi dzien dostalam okres i kolejne opakowanie zaczelam prawidlowo , czy mam sie czym martwic i mozliwa jest ciaza??kolezanka gada rózne teorie ze niewazne ze dostalam okres to moge byc w ciazy. ginekolog mam dopiero na styczen i nie wiem czy robic test bylo to dopiero 8 dni temu to chyba za wczesnie. co o tym myslicie doradzcie prosze bo nie moge spacusmiech.gif a kolezanka tak mnie jeszcze nakreca. mam juz dziecko dlatego nie planuje wiecej narazie stad biore te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość jeśli w ciągu 12 godzin się zmiesciłas to nie masz co się martwic w ulotce pisze ze tabletki trzeba brac o przybliżonych porach ale jak się przesunie kilka godzin to nic się nie stanie,wazne by w ciągu 12 godzin wziąć pominieta lub spóźnioną no i starac się o danej godzinie codziennie brac polinkama to faktycznie,krotki cykl- ja dalej czekam, ale na razie się nie martwię bo pewnie ze stresu przesunie mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przerywany ale zazwyczaj takze z gumka naszczescie tym razem sie upieklo a mialam taki cykl krotki pewnie z powodu tabletek dziewczyny ale nie stosujcie samego przerywanego bo to ogromne ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) w tym wątku jestem nowa i chciałabym znać Waszą opinię :) no wiecie...jak to wśród bab ;P. Stosunek przerywany na początku listopada (ostatni). Mój ostatni okres był bardzo dziwny i skąpy (miał miejsce pod koniec listopada). Po jego zakończeniu zrobiłam test, który wyszedł negatywny. Grudniowa miesiączka powinna przyjść w ostatnią środę...wychodzi na to, że okres spóźnia mi się 5ty dzień. Żadnych objawów nie mam, jedyne co to lekkie przeziębienie- a słyszałam, że na poczatku ciąży mozna właśnie je złapać. Miejsca do ginekologa dopiero w styczniu. Zapisałam się, ale wiecie jak to jest czekać tyle czasu... Jak Wy myślicie? Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli test byl negatywny to watpie zeby to byla ciaza ale dla pewnosci mozesz zrobic jeszcze jeden lub test z krwi a takie skape krwawienie moglo byc rowniez tzw pseudomiesiaczka w wyniku cyklu bezowulacyjnego. Najlepiej zrob test i bedzie wiadomo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama ja zawsze używam prezerwatyw bo wiem ze przerywany to ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
ada adelajda mysle jak polinkama dla pewności zrob test, ale również mysle ze nie jesteś w ciąży, bo po takim okresie miałabyś już jakies objawy ja dziewczyny dalej czekam na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
mam lekko bolące piersi, nic poza tym zadnych dodatkowych objawow nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkama- owulacja była na pewno. Chyba tak zrobię i pójdę po test. Jak znowu wyjdzie negatywny to pozostanie mi czekać aż do stycznia na wizytę u lekarza ;/. Kurcze, zawsze miałam wszystko regularnie. Są też przypadki, że dziewczyny będąc w ciazy do 3go miesiaca mialy miesiaczki. Dzięki dziewczynki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
adaadelajda u mnie 28zł kosztowała beta, ale z tego co słyszałam ceny są różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
kurcze ja dalej nie mam tego okresu piersi mam napięte ale kurcze nie ma jak myślicie te testy na mocz, to jak zrobie popołudniu to już tez powinien być wiarygodny bo jest po terminie okresu? czy zaczekać już do jutra rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama na pewno ale wiesz znowu powoli myśli dają swoej. dziś już 31 dzień . przeważnie dostaje w 30dzien lub 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuu.Ja też mam PCOS i nieregularne okresy to norma.W ciąży nie jesteś a poza tym radzę iść z tym do dobrego lekarza, da ci tabletki anty które działają dobrze na objawy pcos a przy tym o ciąże już wcale nie będziesz musiała się martwić, jajniki odpoczną, jeżeli nie zaczniesz czegoś z tym robić to torbiele murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
zrobiłam test, negatywny więc się już nie martwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
jak tam dziewczyny u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny u mnie straszne nerwy mimo tego ze biore tabletki anty ,pisalam wczesniej ze chorowalam i bralam gripex chyba zwarjuje tak sie martwie ze jednak mogl oslabic dzialanie nie mialam stosunku do konca byl przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak biore regularnie ,dzieki usokojilas mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co, na wizazu jest tez watek antyschizowy: Bierzemy tabletki anty i nie jestesmy w ciazy. Tam dziewczyny sie wymieniaja poradami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja mam straszne schizy , zaczelam brac anty zeby sie nie denerwowac ze prezerwatywa moze peknac , a jest tak ze ciagle sie stresuje czy wszystko jest ok czekam na krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak macie się tak schizowac każdego miesiąca to po prostu nie uprawiajcie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje za duzo nerwow mnie to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak najlepiej by bylo ale czy to wykonalne?... Gosc jak dlugo bierzesz tabletki i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×