Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek przerywany a ciąża

Polecane posty

Heeeej :) wczoraj mialam zwariowany dzień i nie bylo czasu nawet na moment zajrzeć :(. A mnie to brzuch boli, ale jeszcze dwa dni i będzie po @ :). Polinkama- o, to muszę zapytać o nie lekarza. Może sie na nie zdecyduje. U mnie choinka ubrana juz od 4.12! Mialam ubrać w mikolajki ale nie moglam wytrzymać :P. W tym roku robię domek z piernika, zobaczymy czy mi wyjdzie ;). Coooo to widzę, ze wszystkie maja cos z oczami- ja jestem ślepa Jak kret, jestem krotkowidzem i wlasnie ogarniam jakies fajne oprawki. Milego dnia dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkama
daj znać co Ci lekarz powie na temat jednoskładnikowych, to Wy wcześnie z tymi choinkami u mnie w domu będzie ubierana dopiero przed Wigilią, a ja mam astygmatyzm czyli chore tylko jedno oko też muszę się zaopatrzyć w oprawki ale brak czasu :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny , czy test z moczu porannego 22 dni po stosunku daje wiarygodny wynik jak myslicie ? bo w necie roznie pisza ,krwawienie powinnam dostac we wtorek chyba zwarjuje do tego czasu , prosze napiszcie cos strasznie sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkama
poczekaj do wtorku bo nawet jeśli wyjdzie negatywny to będziesz sobie wmawiała ze mógł byc niewiarygodny i wcale Cię to nie uspokoi Ada ja też jestem zapisana do gin na 16 stycznia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 22 dniach poranny test z moczu powinien jzu być wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polinkama, ooo standardowe badanie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gościa mi sie dodało ;P A tak pytam po prostu ;) ja też, bo ostatnio byłam w czerwcu i wypadałoby pójść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno miałam pójść ale jakoś tak się zeszło :-] więc może już w styczniu pójdę na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
no, mi tez przydałaby się już wizyta u gina. trochę mam teraz pogmatwane wszystko bo może w styczniu pojade z chłopakiem do anglii do pracy...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest móc wyjechać zagranicę jest to niezły zastrzyk gotówki więc jeśli masz okazję to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
polinkama trochę się boje ale sprobuje, zawsze można wrócic jak coś pójdzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne tym sie pocieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
i jak tam u Was przygotowania do świąt? gość jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , o jakiego goscia pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
dziewczyny życzę Wam Wesołych Świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie, niezależnie od tego czy stosuje się prezerwatywę czy nie, najważniejsze jest niedopuszczanie do wytrysku w pochwie. Prezerwatywa, jeżeli nawet nie pęknie ani się nie zsunie, nie zawsze szczelnie obejmuje penisa i część nasienia może wycieknąć. Podstawa to unikanie wytrysku w pochwie i wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
ja chce sprobowac teraz te nowe prezerwatywy sky. próbowała któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzyk fizyk .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkama
my nie próbowaliśmy a jaka cena i co w nich fajnego? :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
spróbowałam te nowe prezerwatywy.kosztują 6,99 za 3. i są o wiele lepsze.normalne prezerwatywy są z lateksu a tych wogole nie czuć, tak jakby było się bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkama
aha no to są pewnie warte wypróbowania co tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo kto wpadł przy przerywanym.Prędzej przy braniu tabletek są wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kochalam sie z facetem bez zabezpieczenia. Jednak wytrysk byl dopiero po wyjeciu i dokonczeniu reka. Robilam test 13 dni po stosunku i wyszedl negatywnie. Miesiaczke mam za tydzien...moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×