Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbłaźniłem się, zakochałem się w kobiecie u której od początku nie miałem szans.

Polecane posty

poza tym chyba analogia samobójstwa z zawiechą systemu jest dosyć trafna. bez względu na to jaki to system. A człowiek to system dokładnie tak samo jak...System:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli temat z cyklu jestę burakię :) najs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nie zbłaźniłeś, zbłaźnić może się ona w zależności od tego w jaki sposób odmówi ci. Z klasą czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Trudno pisac do małolat by trochę myslały, bo one same głupie , bawia sie. Jak wytłumaczyc dzieciom ze gra na czyiś uczuciach moze sie własnie tak tragicznie skonczyc?" Dzieciom??? Lepiej powiedz tak mężczyznom, tym od 30-tki wzwyż. Tak samo jak autora tego wątku potraktował mnie mężczyzna, który już wieki temu był małolatem. Powinien być chociażby w powodu swojego wieku dojrzały i odpowiedzialny. A zachował się gorzej niż ostatni gnój. I na pewno jest z siebie jeszcze dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w quantanamo torturują przypadkowych ludzi, testują sobie na nich metody perswazji psychicznej i fizycznej, poniżaja, zabierają od rodzin, trzymają tam dzieci, zatrudniają lekarzy żeby dopilnowali że więźniowie przeżyją i będą ciepieć ciagłe męki. podejrzewam, że wyciagna z tego ciekawe wnioski, które znajdą zastosowanie w reklamie i metodach manipulowania ludźmi oraz przewidywania ich reakcji:) niebawem dobiorą się do d**y nam wszystkim bo po to to robią. ew po to żeby sprowokować świat muzułmański co dało by im kolejny pretekst do kolejnych aktów przemocy i narzędzie propagandowe, które to umotywuje. jak już skończą z syria iranem to albo dogadają sie z chinami i rosją (o ile juz nie działają wspólnie) i zrobią nam na świecie jedno wielkie quantanamo. A wy tu p*********e o strzałach amora i jak wam k***a jest strasznie na tym świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zestrzeliwują" samoloty żeby sprowokować wojne z rosją. Wojne na ukrainie rozpetało CIA (ogólnie rzecz biorąc) zarówno samolot z kaczyńskim jak i lot z malezji to szopka propagandowa. ciała które znaleziono w poblizu doniecka pochodziły prawdopodobnie z samolotu który "zaginał" nad oceanem indyjskim.:) po prostu wzieli sobie samolot z pasażerami bo potrzebowali ciał. nic nie mozna zostawic przypadkowi. nie mogli po prostu zestrzelić tego malezjana z róznych względów a nie ostatnim z nich jest to, że ktos mógłby przeżyć:) robia co chcą. "ONZ" poczyna sobie na trzecim świecie jak banda wyposzczonych pedofili sadystów. to samo czeka nas. być może zabiją albo zgwałcą a najpewniej jedno i drugie w dowolnej kolejności albo równocześnie, obiekty waszych westchnień. zróbcie coś z tym skoro tak ich kochacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty ćpiesz gameover?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajolajolaaaaaa
Wydaje się wam, że gameover ćpa...niestety to o czym on pisze, może w sposób nieco mało poważny, jest prawdą - nad czym bardzo ubolewam i wybrałam ignorancję, bo bolało mnie to, że nic nie możemy z tym zrobić póki propaganda działa...propaganda wszędzie i ludzie w to wszystko wierzący, bo nie widzący chyba lub nie chcący zobaczyć tych absurdów co się dzieją naokoło...smutna jest ta bezsilność, ale jak widać po waszych reakcjach, będzie to daleka droga zanim ludzie przejrzą na oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież na starcie byłem przegrany. I jeszcze pozwoliłem jej bawić się mną. Jak mogłem uwierzyć że naprawdę jest mną zainteresowana? Chciała mnie tylko wykorzystać.. famme fatale. x FEmme fatale - jesli juz - ale nie przeceniaj jej. Zrobiles z siebie frajera to na pewno ale tylko tyle. Kazdemu sie zdarza. Ona zrobi z siebie wycier**** jak sie zakocha w jakims przystojniaku co ja potraktuje jak szmate. Wtedy do Ciebie wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEŚ PEDAŁEM DLATEGO CIĘ NIE CHCIAŁA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×