Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Postanowiłam dać sobie spokój z facetami

Polecane posty

Gość gość
Przede wszystkim nie macie w sobie za grosz samokrytycyzmu, według was to zawsze inni są niedobrzy, nieczuli, bo was nie rozumieją, nie chcą, a wy przecież takie świetne, że ho ho. A może przyczyn warto najpierw poszukać w sobie? Może jesteście po prostu nudne? To próbujcie związać się z facetami podobnymi do was z charakteru. Też wnikajcie w ich osobowość, dawajcie im szanse, by zgłębić meandry jego duszy itd, skoro same tego oczekujecie :) Miłego zgłębiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I zapewne jak większość spokojnych i skrytych kobiet chciałabyś mieć faceta towarzyskiego i rozrywkowego, ale tacy się tobą nie zainteresują, bo będziesz dla nich zbyt nudna. Twój target, to facet podobny do ciebie, ale tacy pewnie cię nie interesują " x To bardzo dziwne, co mówisz... ja jestem też taką spokojną i skrytą osobą i NIE WYOBRAŻAM SOBIE życia z imprezowiczem, bo ja bym go hamowała, on by mnie "targał" za sobą... nie, to nieporozumienie :o zawsze, kiedy marzyłam o miłości, to właśnie marzyłam o facecie- domatorze takim, jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×