Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIEMOWLAK KASZLE PO ZAŚNIĘCIU

Polecane posty

Gość gość

synek, 10 m-cy, od okolo 1,5 tygodnia okropnie kaszle po zaśnięciu, suchy kaszel aż się dusi. Przez pierwsze pol godziny kaszlez3-4 razy a pozniej w nocy sporadycznie. w dzien też sporadycznie. poza tym nic mu nie jest, nie ma kataru, itd. isc z tym do lekarza?? boję się że w przychdni cos zlapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza, ale to pewnie przez centrale ogrzewanie. Kropisz mu sól morską do nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glista ludzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jakis czas wkraplam ale nie często.. nie straszcie glistą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty nie strasz że uwierzysz we wszystko co Ci tu napiszą :D:D:D do lekarza na poradnię zdrową i się niczym nie zarazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poradnię zdrową mnie nie przyjmą jeśli powiem że kaszle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to poczatek astmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są jeszcze objawy astmy?? u niego jeszcze ciągle slychac jakby charczenie w gardle, mial tak jak byl mniejszy, ale lekarze mowili ze to wsiotkosc krtani, minelo, ale niedawno wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AA, I KAszle jeszcze po płaczu. poczytałam trochę i martwię się że to może być astma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno - jakiś czas temu pojawił nam się grzyb na ścianach i to dosyć spory, czy to możemieć jakiś związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No grzyb to nie jest chyba odpowiednie srodowisko dla niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to z tym grzybem to nie podszyw, to jak najbardziej uczulenie na plesn, ja mam ! taki mialam kaszel,ze sie dusilam i sinialam, biegiem do lekarza, opisz objawy, ew,badania itp mi to wyglada na mega alergie, poczatki astmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie podszyw :( i nie wiem co z tym zrobic bo plesn wyszla nam na calej klatce schodowej i w kazdym pokoju w rogach na suficie :( ale teraz się wystraszylam :( nie wiem jak usunąć tego grzyba, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to z tym grzybem to nie podszyw, to jak najbardziej uczulenie na plesn, ja mam ! taki mialam kaszel,ze sie dusilam i sinialam, biegiem do lekarza, opisz objawy, ew,badania itp mi to wyglada na mega alergie, poczatki astmy - czy jak zmieniłaś środowisko to Ci minęło??? nie wiemco robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos u was pali papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż palił 2-3 dziennie ale 2 tygodnie temu przestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kataru nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby cos mu świszczy, ale nie wiem czy to w gardle czy w nosie ale nic nie wycieka, jak odciągam fridą to też nic nie ma i tak juz od dluzszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te papierosy to mąż palił w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świsty są alergiczne, ale to moze tylko stwierdzić lekarz nie możesz do domu wezwać lekarza jak boisz sie przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee, na zewnątrz. tylko by sprobowal w domu :) lekarze u mnie nie przyjeżdzają do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie fajki najlepiej jednak przejdź do lekarza, jeśli alergia i swisty to powinniście dostac lek jeśli z ciepła to zakręcić kaloryfery, nawilżac nosek woda morską a jeśli katar, i ten katar może nie wypływać,a spływać "tyłem"to zwyczajnie odkaszluje wydzielinę, można podać syrop wykrztuśny, ale tylko rano oraz inhalacje z soli fizjologicznej tak czy inaczej opcje są 3 wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak z ciekawości: na jakiej podstawie lekarz stweirdzi czy to alergia czy jest katar i spływa czy to z ciepła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak z ciekawości jest lekarzem jednak świsty alergiczne wysłucha słuchawką katar zobaczy na tylnej ścianie gardła, moze być nawet bardzo gęsta wydzielina no,a ciepło domowe to juz sobie sama stwierdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli swisty sa z pluc to lekarz wyslucha ze oskrzela sa przewezone tak jak w astmie. To nazywa sie obturacja. Jesli natopiast to katar sciekajacyvz zatok to widzi przy badaniu gardlani swieceniu latarka jak scieka wydzielina po tylniej scianie gardla. Nie zwlekaj z wizyta.. jesli to swisty z pluc to moze oznaczac to duaznosc a to jest powazne i niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro umawiam się do lekarza... wystraszyłąm się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma się co bać, trzeba tylko sprawdzić ja to tyle razy przerabiałam, że już nie panikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na wizyte, moze okaze.sie ze masz za.suche powietrze, ale lepiej to sprawdzic. To jeszcze malutkie dziecko, noe powie Ci ze mu duszno itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziecko śpi na poduszce z pierza? Może to pierz i alergia, albo na inny materiał, zmien też poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×