Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość joka_11
Doris LJ4 niestety z niewiadomych przyczyn konflikt wystąpił już w pierwszej ciąży. Tak więc przeciwciała wytworzyły się jeszcze w trakcie ciąży. Po porodzie było już za późno na podanie immunoglobuliny. Przed zajściem w ciążę robiłam przeciwciała i cały czas są. Również myślę, że tak szybko ze szpitala niestety nie wypuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinowa, pamiętam Cię z kwietniówek i z forum o odchudzaniu;-) powodzenia:))) ps. pamiętam, że w międzyczasie zmieniłaś nick; tak - to na pewno Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam ze szpitala na własną prośbę ponieważ przestałam krwawić miałam tylko lezec i brac swoje leki wiec rownie dobrze moge to samo robic w domu. Z reszta byłam w szpitalu w swoim miasteczku ktory ma bardzo zle opinie, lekarza badanie trwało sekundy zadnego sprawdzenia skad krwawienie czy to nie jakis krwiak itd. Po wyjsciu pojechałam do Warszawy na Inflancką i tam w końcu dokładnie mnie przebadali okazało się, że krwawienie jest prawdopodobnie z nadzerki. Chociaz wczesniej nic lekarz nie mowil ze ja mam. Zwiekszyli mi dawke duphastonu, mam lezec, nie podnosic dziecka itd na wypadek gdyby to było jednak krwawienie z innego powodu. Stosuje sie do zalecen wiec nici z przygotowan swiatecznych ;) zachcianek u mnie brak jedynie tak tresciwie, macznie bym jadła ;) a maluch wg usg wychodzi na 8tydz 3 dzien rosnie jak szalony. Gosciu nie dziekuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa cieszę się, że u Was ok. :) Wczoraj byliśmy na urodzinach u mojej Mamy a dzisiaj od rana zakupy- reszta prezentów i cała lista do marketu. Jak wróciliśmy to padłam i zasnęłam a w tym czasie mój M. z Młodym ubrali choinkę i posprzątali mieszkanie. Cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
malinowa mamo trzymam kciuki zeby bylo dobrze, ja czekam z niecierpliwością na wyniki bety z soboty, maja byc koło południa , chyba złapałam jakiegos wirusa, bo biegunka mnie meczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wiecie co wydaje mi sie ze to moje oststnie plamienie to była dopiero implantacja, gdzies wyczytałam w jakims artykule ze bhcg zaczyna byc wytwarzany w małych ilościach juz w momencie połączenia sie plemnika z komórką w jajowodzie , lekarz mi mówił na wizycie ze owulacje miałam z prawego jajnika i tez ten jajnik mnie troche pobolewał ale po tym plamieniu nagle przestał jak ręka odjął , moze pehcerzyk wrescie sie uwolnił i powedrował gdzie jego miejsce :) tak sie pocieszam troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinnna
To się do was dołącze. Od 3 dni, wiem, że po raz drugi zostanę mamą. Termin mam na 18.08.2015, mam już synka 2 letniego, odpieluchowany, samodzielny i jak oglądam zdjęcia to już taaaki wyrośnięty :D Cieszę się, że niedługo znów usłyszę mruczenie przy piersi, starszy synek mruczał jak kotek, rozczulające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie87
Malinowamamo dbaj osiebie i odpoczywaj nie ma co ryzykować z porządkami =) Elilu napewno będzie dobrze i faktycznier owulacja była późna i do zapłodnienia doszło później niż myślałaś trzymam kciuki za betę i czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
hej dziewczynki!! Jak po weekendzie. ja dzisiaj mam wizytę o 22:00 denerwuje się jak dziecko przed klasówką, i w głowie pytania czy wszystko jest ok, czy prawidłowo rośnie itp. Bozieeee jak ja do tej 22 mam wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniasierpień napewno wszystko będzie dobrze nie denerwuj się ;) a po weekendzie dobrze tylko to wszechogarniające lenistwo ciężko się na pracy skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny moja beta wynosi 766, chyba znowu za duzo urosła co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
a kiedy miałaś to 200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
200 mialam 16tego a 766 20stego, właśnie gadalam z ginem mówil ze rośnie ładnie i ze powinno byc wszystko dobrze przy takim przyroście wykluczył pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
ja w piątek w dzień spodziewanego okresu miałam 209 a we wtorek 896 lekarz powiedział mi że rośnie prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
widzisz elillu jest dobrze :) Poprzesuwało ci się co nieco ;) i dlatego tak wyszło :) będzie dobrze :) każda z nas musi być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Elilu a mówiłyśmy Ci że wszystko będzie dobrze :) rośnie jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dzięki dziewczyny troche sie podniosłam na duchu :) 30 mam przyjśc na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sobotę miałam 486 dzisiaj 346 wiec chyba lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no gościu jeżeli spada to chyba lipa:( przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
gość a w tym samym laboratorium robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja robiłam w innym labo niz pierwszym razem no ale to chyba nie mam az takiego znaczenia przy wartości bety , zakresy moga byc ewentualnie inne ale na to nie patrzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w tym samym. Jutro idę do gina ale raczej wiem co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Ja czekam wlasnie pod gabinetem gina. Trzynajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
mamamałegobrzdąca Trzymamy :) Napisz odrazu co i jak :) ze szczegółami :) heh a ja na 22:00, matko troszkę się denerwuje :) po ponad dwóch latach starań wkońcu nam się udało więc chciałabym żeby wszystko było dobrze achhh. Dobra koniec marudzenia. trzeba być twardą babą :) Będzie dobrze, musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Dziewczyny będzie dobrze,ja następna wizytę mam 10stycznia wiec sporo czasu,musze zrobić w międzyczasie badania jeszcze. ja mam teraz sprzątania a sprzątania po tym remoncie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
Aglo88 tylko się nie przetrenuj przy tym sprzątaniu :) o wiem chłopa zagoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalegobrzdaca
7 tydzień, serducho bije :) Na następnej wizycie doktor nas pomierzy, wyznaczy termin porodu, założy kartę. Ale co wysiedziałam (3 godz) to moje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
ja już mam kartę ciąży :) Ania, mój mąż i sprzątanie-dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania sierpień
Aglo niech sie nauczy:-) ja po wizycie:-)groszko-krewetka ma 11 mm serducho naparza az milo:-)wstepny termin porodu 7.08 :-):-):-)i po co ja sie tak denerwowalam:-)wariatka:-):-)jutro poprawię tabelkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×