Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość gość
Od dziś BRZUCHATKI mają dla Was świąteczne upominki! Do każdej SUKIENKI zakupionej na www.sklep.brzuchatki.pl otrzymujecie PARĘ KOLCZYKÓW w prezencie! Ponad to do KAŻDEJ PACZKI dorzucamy także upominek dla MALUSZKA w postaci KART STYMULUJĄCYCH WZROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
elliu ja też to sobie powtarzam, przeciez tyle dzieci się rodzi w gorszych warunkach w Afryce i kobiety w obozach koncentracyjnych rodziły zdrowe dzieci gdzie byl brud głód, tak po prostu się stało i już, przeszłosci nie odmienię, może jest w tym jakiś cel, teraz jestem trochę lepszym człowiekiem wrażliwszym na krzywdę innych duzo staram się pomagać no i nauczylam się myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
bedziemy sie wspierac i trzymac za siebie nawzajem kciuki , po to jest forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a słyszeliście coś o "kociej" chorobie? Chodzi mi o to ze przez przebywanie wśród kotów można poronic bo one coś roznosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* słyszalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gościu to toksoplazmoza, ale łatwiej sie jest nią zarazic przez nieumyty owoc czy jajko niz przez kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toxoplazmoza 90% zarażeń u ludzi spowodowanych jest zjedzeniem surowego lub niedogotowanego mięsa. 1/4 surowej wieprzowiny i baraniny, która trafia do naszej kuchni zawiera żywe cysty Toxoplazma gondii. Zarażamy się podczas obróbki lub kosztowania surowego mięsa. Tylko 10% zarażeń wynika ze spożycia pokarmu lub wody zanieczyszczonej przez oocysty z kociego kału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
No ja przestałam kotu sprzątać w kuwecie odkąd wiem ze jestem w ciazy. Musze zabrać kiciora do weta zeby go odrobaczył i myślę ze niw będzie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wystarczy zrobic kotu badania na obecnośc toxo i pilnowac zeby sie nie szlajał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
Mnie lekarz zlecił badania miedzy innymi na toxo bo posiadam dwa koty i na szczęście kiedyś ją przeszłam :) ale sam lekarz powiedział że prędzej przez surowe mięcho niż przez kotki :) a ja oprócz bolących (.)(.) tez nie mam żadnych objawów no czasami mnie mdli ale szybko przechodzi a i bym cały czas spała i mam strasznego lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
edytowałam wg terminu porodu, będzie przejrzyście. :) reszta dopisywac się :) NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierpień.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gdzie uciekłyście :) ja jeszcze godzinka w pracy i ide do gina na wizyte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
ja w pracy do 16 a potem do domku, na szczescie przedświąteczny szał już powoli mija i jest w pracy coraz spokojniej, elilu na którą masz wizytę? napisz poźniej co tam słychać u dzidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ewell ja tez do 16 w pracy i prosto po niej jade do gina , u niego sie nie zapisuje tylko czeka w kolejce , wiec raz jest szybko a raz trzeba swoje odczekac no ale warto bo to dobry lekarz , jak bedzie kolejka to sobie ja zajme i wyskocze na jakiś obiad bo mnie juz ssie w zoładku ,jutro napisze co i jak:) mam nadzieje ze bedzie juz cos wiecej niz tylko pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
oj widzę że większość z nas do 16 :) więc jeszcze chwila i do domu spać. elilu powodzenia u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo90
Cześc Dziewczyny, tak czytam wasze wypowiedzi i wam mega zadzroszcze :) Wszystkim z Was i kazdej z osobna szczerze gratuluje :) Ja czekam na @, powinna sie zjawić jutro lub w czwartek, poneiwaz cykle mam 28-29 dni naciskajac bardziej na 29 :) Wczoraj zaczelam jednorazowo leciutko plamić i na tym sie skończyło, nie wiem co o tym myślec.... Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Karo poczekaj jeszcze cierpliwie, może będa 2 kreseczki? trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Trzymam kciuki za wizyte u gina ☺ ja sie swojej juz doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mam wizytę za 2 tyg, ale na poprzedniej (jako że chodzę prywatnie) dostałam skierowanie na badania i koszt mnie przeraził. Poszłam więc wczoraj publicznie, żeby dostać skierowanie na nfz. To co przeszłam w tym gabinecie to jakaś masakra. Pani doktor nie chciała uwierzyć że jestem w ciąży, bo przecież jestem gruba... jak zobaczyła na usg to wyjść z podziwu nie mogła, nie zmierzyła mi ciśnienia, nie zapytała o grupę krwi, a ja mam arh-, czyli konflikt serologiczny bardzo prawdopodobny, darła się na mnie czy sobie zdaję sprawę ile mam nadwagi, wyśmiała mnie jak zapytałam czy da się już wykryć akcję serca, a to przecież była końcówka 7 tyg, nie pozwoliła mi się ubrać po badaniu, tylko rozebrana na usg brzucha, masakra, jak wyszłam to się popłakałam. Niech żyją prywatne gabinety!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1...04.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierp ień.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Ewelizarda a ile masz nadwagi ze tak cię pojechała maksymalnie. Ja bym powiedziała Pani 'doktor' co o tym sądze. Ja ze swoją nadwagą nie mam zamiaru czuć się gorsza w czasie swojej ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duużo, jakieś 40 kilo, ale jak poszłam prywatnie, to było zupełnie inaczej, lekarz nawet nie śmiał nic zasugerować, sama zapytałam bo się bałam, powiedział mi że wszystko ok, że skoro zaszłam w ciążę to urodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Hej dziewczyny wpiszcie mnie bo pisze z telefonu :) mam 26 lat jestem z Warszawy i mam już córkę. Termin wstępnie to 10 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1...04.08.2015 Aglo88...26...........wielkopolskie...2.......10.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierp ień.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Mam 160cm i 85 kilo na starcie, ale to nie czas zeby się tym martwić ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Dzięki tylko jestem z mazowieckiego- taki mały szczegół ;) Ja dzień przed okresem miałam blada kreskę na teście która codzień była wyraźniejsza :) Nadal nie mam żadnych objawów cały czas się zastanawiam czy ta ciąża na pewno jest,niestety dowiem się dopiero w sobotę wieczorem. Najpierw idę w piątek na nfz właśnie po skierowania na badania bo po coś te składki place,a potem prywatnie. I jeśli będzie trzeba to tak będę ciągnąć cala ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
A w mazowieckim gdzie ewentualnie planowałybyście poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Ja w warszawie ale gdzie jeszcze nie wiem,choć prawdopodobnie w praskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×