Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość Eszka234
Hej :) Dziś zaczynam 16 tydzień ale ten czas szybko leci :) mdłości i wymioty póki co ustąpiły ale lepiej nic głośno nie mówić ;) Ostatnio częściej dopadają mnie bóle głowy ale ogólnie i tak lepiej się czuję niż do tej pory tylko ciągle jestem zmęczona i najchętniej cały dzień bym spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rj
Goscterka, fajnie, ze napisalas co u was, bo wlasnei tez jestem tym tematem zainteresowana, bo czekam na wyniki. Jejku, jak mozna tak kogos na stres narazac. A powiedz ile łącznie z usg i testem zaplacilas, bo to niemale pieniadze sa. Juz kiedys pisalam o tym i was dopytywalam, ale dalej mam takie dni, popoludnia, ze mnie pobolewa brzuch, kluje albo tak rozpiera, ale to chyba nic strasznego. Zmeczenie tez dalej sie utrzymuje i tak 2-3 godzinki po pracy przesypiem, potem budze sie na prysznic i znowy do 6 rano spanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zaglądam tylko żeby napisać, że u mnie ok wszystko, tylko czasu brak na internet, ponieważ mam dużo pracy i jeszcze mam dodatkowe zlecenie i muszę kilka godzin w tygodniu więcej poświęcić na pracę. Na szczęście czuję się super, a praca przed kompem czy rozmowy z klientami nie są jakieś strasznie wyczerpujące fizycznie. Dopóki mam siłę i chęci to zamierzam pracować, bo po prostu lubię :) Z dzieckiem wszystko ok, w czwartek miałam usg genetyczne, równy 13 tydzień, maluszek rośnie jak na drożdżach, już ma ponad 8 cm :D Cieszę się strasznie i może dlatego tak mi praca dobrze idzie... Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hej! Ja jakos specjalnie zmeczona nie jestem ale zawsze spalam 8 -9 godzin wiec trudno juz wiecej :D Kobiety w ciazy na imprezach ? - jak dla mnie ok , w uk mozna zobaczyc babki z brzuchami drinkujace przy barze :O to jest niesmaczne a tanczyc jak dla mnie jak najbardziej mozna Ostatnio ktos wspominal o znajomej z usg w oczach , w weekend powiedzielismy tesciom o ciazy ( wszystkim mowilimy dopiero teraz po usg) i od razu uslyszalam ze bylo widac juz dawno , a zaznaczam ze widzimy sie tylko przez skype Aha i bole podbrzusza mam caly czas , nie trwaja jakos dlugo i mijaja po cieplym prysznicu ale przewaznie czuje brzuch a wszystko jest poki co ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
mnie nie rażą kobiety w ciaży na imprezach, pod warunkiem ze nie pija, sama mam wesele w czerwcu , to bedzie koniec 7 mca wiec i brzuch juz spory powinien byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również uważam, ze kobieta w ciąży ma prawo do chodzenia na imprezy. Ja sama w pooprzednich ciązach zaliczyłam kilka wesel (jedno w 9 miesiącu) i było super. A jeżeli komuś to się nie podoba niech nie patrzy. Ja wyglądałam ok, ubrałam się stosownie do okazji, ładna sukienka elegancki makijaż, włosy zrobione. Bawiliśmy się z mężem głównie bo faceci jakoś dziwnie nie prosili do tańca (może to ze strachu nie wiem:)) ale było super. Jeżeli ktoś wymaga od kobiety w ciąży siedzenia w domu to ja mówię stanowcze NIE. Według mnie mamy i tak wystarczająco dużo ograniczeń i nikt nie zmusi mnie do pozbawienia się wszystkich przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny a czy wziełybyście ze soba noworodka na wesele?? take 2-3 tygodniowe dziecko, nie mówie o calonocnej imprezie ale o kosciele obiedzie i pobycie np do 19 wieczorem na weselu a potem do nianki np??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu...tak samo jak mamy w ciąży na weselach mi nie przeszkadzają,uważam,że nie ma w tym nic złego,że zabiera się malucha ze sobą . . . Zawsze można znaleźć jakieś ustronie miejsce by usiąść z takim maluchem.Jedno czego znieść nie mogę to mamki z brzuchem na dyskotekach zatłoczonych i pełnych pijanych ludzi tak samo razi mnie bardzo gdy na plaży w bardzo gorące dni na leżakachyba opalaj się mamki z brzuchami na wierzchu. . . albo pływające w jeziorach. . . Uważam , że czas i miejsce raczej nieodpowiednie i czasem można sobie poprostu odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu...tak samo jak mamy w ciąży na weselach mi nie przeszkadzają,uważam,że nie ma w tym nic złego,że zabiera się malucha ze sobą . . . Zawsze można znaleźć jakieś ustronie miejsce by usiąść z takim maluchem.Jedno czego znieść nie mogę to mamki z brzuchem na dyskotekach zatłoczonych i pełnych pijanych ludzi tak samo razi mnie bardzo gdy na plaży w bardzo gorące dni na leżakachyba opalaj się mamki z brzuchami na wierzchu. . . albo pływające w jeziorach. . . Uważam , że czas i miejsce raczej nieodpowiednie i czasem można sobie poprostu odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również nie przeszkadza noworodek na weselu ale sama bym nie wzięła. Dodam tylko, że z własnej wygody. Nigdy jeszcze nie wzięliśmy naszych dzieci na wesele bo wiem, że byłoby to dla mnie bardzo męczące. Ja wychodzę z założenia, że jak już bym miała dziecko na weselu to należy je pilnować. Nic mnie bardziej nie irytuje jak dzieci puszczone samopas i rodzice bawiący się w tym czasie na całego (dzieci wzięte chyba tylko po to, zeby się pochwalić). Po pierwsze może im się coś stać, a po drugie mogą przeszkadzać innym. Trzeba szanować również pozostałych uczestników imprezy. Dlatego kiedy mamy jakieś wesele postępujemy egoistycznie i wychodzimy się pobawić. Mamy czas dla siebie. Dzieci zostawiamy z nianią lub babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam ostatnią wersję tabelki bo dawno jej nie było. Jak ktoś chce się dopisać, coś zmienić to proszę NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA.....TERMIN PORODU.......PŁEĆ malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1... 04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...04.08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......07.08 .2015 Jagodaa85......29.....kuj-pom. ..............2......09.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Hancik.........30.........łódzkie............3......... 12.08.2015..... chłopiec? Mamamałegobrzdąca……24…..mazowieckie….1….12.08 .2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 aska2015.........29.......mazowieckie.....4......18.08.20 15 terka........25...........dolnośląskie......1.......20. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........23. 08.2015 Martika87.......28.....opolskie.........2.........23.08.2 015 MamaCóreczki...dolnośląskie...2..........24.08.2015 Zoe84............wielkopolskie.......2..............27.08 .2015 CoTyNiePowiesz ....27..... essex.....1....... 30.08.2015 Agata2301.....25.....łódzkie........1........31.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no wlasnie ja mam dylemat bo termin na 22 sierpnia a 29 mamy wesele, wszyscy domownicy ida bo to do bliskiej rodziny i mi tez bardzo zalezy na tym zeby pojsc tym bardziej ze bardzo sie lubimy z młodymi. lekarz juz mi zapowiedzial ze rozwiaze mnie wczesniej i tak bede mie cesarke wiec mysle ze dziecko bedzie mialo ze 2-3 tygodnie. moglabym go od razu zostawic z babcia ale myslalam ze wezme do kosciola na obiad i wieczorem je odwioze na noc zeby spalo zebym nie musiala jezdzic co chwile do domu. najbardziej mnie powstrzymuje halas jaki bedzie gdy zagra np orkiestra czy sie dziecko nie wystraszy ale moze znajdziemy miejsce z dala od glosników , jeszcze duzo czasu ale juz sie zastanawiam bo bardzo bym chciala isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hancik moja córcia ma 6 lat i włściwie tylko kilka razy zdarzyło nam się być na weselu ale zawsze zabieramy ją wyłącznie na obiad,potem wraca do domku a my bawimy się sami...i masz rację,nie ma nic gorszego niż widok matki popijającej kielicha z dzieckiem na ręku (niestety widywałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
Ja się dopisuje :-) NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA.....TERMIN PORODU.......PŁEĆ malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1... 04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...04.08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......07.08 .2015 Jagodaa85......29.....kuj-pom. ..............2......09.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Hancik.........30.........łódzkie............3......... 12.08.2015..... chłopiec? Mamamałegobrzdąca……24…..mazowieckie….1….12.08 .2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 aska2015.........29.......mazowieckie.....4......18.08.20 15 terka........25...........dolnośląskie......1.......20. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........23. 08.2015 Martika87.......28.....opolskie.........2.........23.08.2 015 MamaCóreczki...dolnośląskie...2..........24.08.2015 Zoe84............wielkopolskie.......2..............27.08 .2015 CoTyNiePowiesz ....27..... essex.....1....... 30.08.2015 Agata2301.....25.....łódzkie........1........31.08.2015 anga26........26.......małopolskie.....1.......03.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
Ze względu na swoją prace miałam okazje być na kilkudziesięciu weselach, i uważam że dzieci nie są żadną przeszkodą na tego typu imprezach. Najgorsze, że niektórzy rodzice nie mają poczucia czasu...małe dzieci po godzinie 24, to niestety duuuża przesada. Nie raz było mi ich żal jak gdzieś zasypiały po kątach, na krzesłach itp. Przecież można się jakoś zorganizować, zostawić w późniejszych godzinach dziecko dziadkom, niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny przeczytalam przed chwila na jakims watku jak domowym sposobem rozpoznac płeć dziecka. - wziac 2 kubki do jednego rano nasikac a do drugiego wsypac łyżke sody i do tej sody wlewać siuski, jak nic sie nie dzieje to dziewczynka a jak zachodzi jakas reakcja np sie pieni to chlopak. Moze i głupie ale ciekawe mocz w ciazy jest specyficzny i moze faktycznie ma cos innego w sobie gdy dziewczynka i cos innego gdy chlopiec, spróbuje jutro:) wszystko mi jedno co bedzie ale kalendarz chinski wskazuje dziewczynke, w szpitalu na badaniu lekarka nie chciala mi nic powiedziec ale przy usg mówila o dziecku w formie żeńskiej, a i czas poczecia wskazuje na dziewczynke wiec spróbuje jeszcze tej sody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu kurdę uśmiałam,jutro mam usg i może już coś nam pani dr.powie więc z miłą chęcią sprawdzę czy to prawda :) jak to wyliczyłaś,że czas poczęcia wskazuje na córkę?Mamy tę samą datę rozwiązania więc może i mnie się uda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu ja bym nie brała maluszka na wesele. Myślę, że lepiej dla niego i dla Ciebie będzie jak zostanie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Elilu wydaje mi sie ze malenstwo lepiej zostawic w domu , pomysl o noszeniu go przez tyle godzin , przeciez nie bedziesz sie tarabanic z wozkiem wszedzie , ale to tylko Twoja wygoda wiec i Twoj wybor . Mi sie wydaje ze bede miala dziewczynke , jakos takie przeczucie tak jak zeszlym razem wiedzialam ze bedzie chlopak , do sody jednak sikac nie bede :P piczekam cierpliwie na usg w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Martamartika kalendarz chinski plci mozesz znalezc na necie , wpisujesz kilka dat ( chyba data ostatniej @ ) nie pamietam w sumie jakich i oblicza , plus mozesz tez obliczyc ile dni przed owulacja uprawialas seks , ale musisz wiedziec kiedy mialas owulacje - jak kilka dni przed to dziewczynka a w trakcie i po chlopiec czy jakos tak , zawsze mozna tez tarota postawic lub przedzwonic do wrozbity Macieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
martamartika tak jak pisze agson wpisz kalendarz chinski plci w google i ci wyskoczy tabelka trzeba wziac pod uwage skonczone lata swoje w momencie poczecia skrzyżowac w tabelce i wyjdzie, a ja mysle ze sie udala dziewczynka bo plemniczki sobie kilka dni czekaly na owulacje i podobno jak sie kocha przed owulacja to wieksze szanse na dziewczynke a jak w samą owulacje to chłopak, bo plemniki zenskie sa wolniejsze ale dłuzej żyją a męskie szybsze ale mniej wytrwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ucielo mi zdanie,- skończone swoje lata i miesiac poczecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
co do wesela to jeszcze mamy duzo czasu na zastanowienie, slub jest o 15 wiec godzina w kosciele potem dojazd do sali zyczenia, obiad to pewnie znów zejdzie z godzine -dwie i juz bedzie 18.00 a najpóżniej o 19 bym je odwiozla do domu nakarmila uspila i nie trzeba by bylo moze tak czesto w nocy jezdzic karmic, ale co ja bede wybiegac pol roku naprzód, przyjdzie czas to bede sie martwić co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agson hihihi ja nie wierzę w takie rzeczy tak tylko chciałam sprawdzić rzeczywistość tych wróżb...jednak poczekam i powierzę medycynie zaufanie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się kochało i przed owulacją i po i w trakcie? hihihi no dziękuję dziś poprawiłyście mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
marta jak przed w trakcie i po to wtedy loteria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe też się uśmiałam. Soda jest dziś nr jeden :) muszę lubemu powiedzieć. A jeżeli chodzi o wesele to myślę, że łatwiej będziesz miała z noworodkiem niż z np. rocznym dzieckiem. Jak dobrze pójdzie to powinien przespać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak kochaliśmy się przed owulacją po i w trakcie to raz wyszła dziewczynka a raz chłopiec także na dwoj***abka wróżyła :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak kochaliśmy się przed owulacją po i w trakcie to raz wyszła dziewczynka a raz chłopiec także na dwoj***abka wróżyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no tez tak mysle hancik, bylam z mlodym na weselu jak mial rok i masakra caly czas na rekach jeszcze uczyl sie chodzic to trzeba bylo łazic za nim pod pachy a musialam go wziac bo nianka byla dopiero od 19 , a taki noworodek to w wózku pospi jak bedzie chciec jest to do toalety i dalej do wozka wiec mysle ze jakos damy rade :) ale zobaczymy kiedy sie urodzi i wogole co to bedzie bo jeszcze daleko do tego, a z tą sodą to nie ja wymyslilam tylko jakas laska pisala na kafe o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×