Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Hancik co ja bym dała za wizyty co 4 tygodnie, ja ostatnie usg miałam w połowie stycznia, a następną wizytę mam w połowie kwietnia i o ile ciąża będzie przebiegała odpowiednio to będzie mój ostatni skan, całe szczęście że w lipcu planuję zjechać do Polski i tam kontynuować prowadzenie ciąży bo tu bym chyba zwariowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
Ale miałam dzisiaj sen. Śnił mi się poród! Na wstępie miałam rodzic w domu pózniej jednak wylądowałam w szpitalu juz z taki rozwarciem że było główkę widać. Wiec od razu na porodówkę, lekarz który odbierał poród nakazał mi przeć wiec ja z całych sił i za pierwszym skurczem urodził sie synek :) najlepsze ze mnie nic a nic nie nie bolało. Wymarzony szybki, bezbolesny poród. Po przebudzeniu zaraz sen opowiedziałam mężowi, który tylko podsumował że sny interpretujemy odwrotnie. No to mnie pocieszył:) któraś też już śniła o porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Witam po przerwie. Ja mam wizytę w ten piątek, już nie mogę się doczekać. Strasznie mnie nosi, bo chciałabym też już coś poczuć :) Póki co nie śniłam o porodzie, może dlatego, że go wcześniej jeszcze nie przeżyłam. Któryś raz z rzędu jednak śniły mi się małe dzieci, między innymi moje:) Pracujecie jeszcze? Ja miałam plan zostać do końca kwietnia ale tak mnie ostatnio za przeproszeniem wkur****a, że nie wiem czy dotrzymam... Brzuch mi już wywaliło, na dniach jadę sobie kupić spodnie ciążowe, bo niby z jakiej racji mam się męczyć. Co prawda jak siedzę, to rozpinam trochę rozporek i nie jest źle ale i tak jest to trochę krępujące. Kilka dni temu zrobiłam pierwszy ciążowy zakup - długa koszula/tunika, przyda się nawet przy karmieniu i jest całkiem ładna. Ogólnie powiem szczerze, że w dziale ciążowych ciężko wyłapać jakieś "ładne" rzeczy, chyba, że to ja mam jakiś wybredny gust. A Wy zrobiłyście już pierwsze zakupy? W ogóle to kiedy planujecie kupować już coś dla dziecka? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćterka ja tez pracuje do końca kwietnia, ale jak sie bede dobrze czuła to moze do k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Końca maja, pożyjemy-zobaczymy. Masz racje cieżko coś kupić ładnego:/ ale mi mąż zafundował ostatnio fajną bluzeczkę z napisem baby loading- jak ją tylko zobaczyłam to musiałam ją mieć :) a dla dzidziusia mama mi robi wyprawkę za granicą na początku jak nie wiedziała co będzie to mi kupowała w neutralnych kolorach a teraz to już typowo chłopięce. To jej pierwszy wnuk wiec chyba dlatego wpadła w takie szaleństwo :) a ja wybrałam już łóżeczko z komodą i przewijakiem na Allegro ale jeszcze mam czas na kupienie. Chciałabym sobie potestować w jakimś sklepie wózki ale przez prace ciężko gdzieś sie wybrać:/ mąż się śmieje że jeszcze mamy mnóstwo czasu tylko że później coraz ciężej bedzie gdzieś iść na długie zakupy:/ a czas biegnie nieubłaganie. Zresztą ja muszę być perfekcyjnie przygotowana taka trochę pedantka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja jakoś mimo wszystko, jeszcze się wstrzymuję tak do 6 m- ca. No i muszę się pochwalić pierwsza kawa od 15 tygodni jupi mdłości minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Hej! Ja od niedawna jestem na l4. Ruchy czuję czasami. Jeśli chodzi o wyprawkę to muszę tylko kupić pampersy i przybory kosmetyczne, bo całą resztę mam po synku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na l4 od stycznie bo mialam krwawienia, nakaz lezenia, poronienie w wywiadzie wiec wyjscia nie bylo. Mi snil sie porod juz kilkakrotnie i za kazdym razem byl blyskawiczny i nic nie bolał ;) mozna pomarzyć a co :) ja juz kilka bodziakow kupiłam i skarpeteczki. Wieksze zakupy zrobie za dwa trzy miesiace. Sporo rzeczy mamy po synku ale tych malutkich wiele jest poniszczonych no i nie wiemy kto sie pojawi na swiecie bo jak dziewczynka to wiecej rzeczy bedzie trzeba dokupic. Artykuly higieniczne i do szpitala no i łozeczko bo synek nadal spi w swoim. Tzn chyba jemu kupimy inne a to bedzie dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na l4 od stycznie bo mialam krwawienia, nakaz lezenia, poronienie w wywiadzie wiec wyjscia nie bylo. Mi snil sie porod juz kilkakrotnie i za kazdym razem byl blyskawiczny i nic nie bolał ;) mozna pomarzyć a co :) ja juz kilka bodziakow kupiłam i skarpeteczki. Wieksze zakupy zrobie za dwa trzy miesiace. Sporo rzeczy mamy po synku ale tych malutkich wiele jest poniszczonych no i nie wiemy kto sie pojawi na swiecie bo jak dziewczynka to wiecej rzeczy bedzie trzeba dokupic. Artykuly higieniczne i do szpitala no i łozeczko bo synek nadal spi w swoim. Tzn chyba jemu kupimy inne a to bedzie dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna15tydz
Ja rowniez czekam do 6mc z zakupami. dzis rozpoczelam 15tydz i mi rowniez mdlosci ustapily! wkoncy! brzusio juz widac ale ruchow jeszcze nie odczuwam. w ktorym tyg je mniej wiecej czuc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
goscterka, już jestem po wizycie i oczywiście wszystko mam ok z tym moim papa tylko wyniki to trzeba umiec odczytywać nawet jak krowie na rowie jest napisane ;) W każdym razie dziekuje ci za to, ze mi odpisalas wówczas. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
To super Rj,więcej strachu niż to warte. Pozostaje nam się tylko cieszyć kolejnymi tygodniami do sierpnia, a potem to już latami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej a u mnie nic ciekawego, poza tym ze mam mega apetyt na wszystko oprócz slodyczy :) i jestem 1,5 kg do przodu, ruchów za bardzo nie czuje jeszcze i wogole jak mdlosci przeszly to nie czuje sie jakbym byla w ciazy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_j bardzo dobra wiadomość :) Teraz to już tylko radość oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hej Kurcze tez juz chce znac plec :) ja nie mam niestery za wiele do kupowania ( wiadomo sa to jedne z najprzyjemniejszych zakupow) ale kilka rzeczy juz dokupilam :D CoTyNiePowiesz - ja stosowalam bio oil , rozstepow nie mialam do ostatniego poniedzialku przed porodem ( urodzilam w piatek i w ciagu tych kilku dni mi wyskiczyly ) a te co mam sa malo widoczne i plytkie ( szczerze to nie przeszkadzaja mi wcale ) Ja czuje malucha tylko jak sie skupie na nim :D jestem teraz na wakacjach i przez kilka dni zapomnialam o nim to i nie czulam nic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Ja planuje pracowac do konca z tym ze w sierpniu to juz zaznaczylam ze w kazdej chwili moge potrzebowac wolnego , ale ja mam luzna prace i sie nie namecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 terminy i nie wiem ktorego sie trzymac :P z miesiaczki wynika ze mam termina na 08,08,2015 a z usg na 22,08,2015 bo jak poszlam do gina dowiedziec co sie ze mna dzieje bo raz mialam miesiaczke raz nie mialam raz co 14 dni i tak w kolko to powiedzial mi ze mam endometrium kazal zrobic badania i przyjsc za tydzien jak przyszlam to mi powiedzial ze to nie endometrium a ciaza mam 27 lat i jest to moja druga ciaza duzo praacowalam bo po 13 -14 godzin na dobe (mam wlasna dzialalnosc ) i myslalam ze to przez prace mam tak nie regularne miesiaczki :) a tu taka niespodzianka .w piatek mam wizyte ruchy dzidzi juz czuje takie gniecenie i delikatne kopniecia ale to tak od srodka wtedy musze sie wyprostowac i odpoczac a na dzien dzisiejszy pracuje po 8 giodzin dziennie i tez planuje isc na l4 pod koniec kwietnia pozdrawiam was serdecznie trzymajcie sie .p.s ciekawa jestem czy juz w poiatek poznam plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hej Anusia:) Idziemy w takim razie łeb w łeb, bo również mam termin z usg na 22 sierpnia i także w ten piątek mam wizytę. Jest nadzieja,że w końcu poznam płeć. Prawie wszyscy dookoła mówią,że chłopak, ciekawe czy się sprawdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćterka u mnie licz po cichu na córke a bardziej bym powiedziala ze babcie na wnuczke bo wnuka juz maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Cześć:) Ja już po wizycie i ogólnie z dzieckiem wszystko ok tylko lekarz przepisał mi żelazo bo mam anemie a co do płci to myślałam,że dziś już będę wiedzieć ale nie było widać bo dziecko było źle ułożone.Następna wizyta i USG połówkowe 25 marca a u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Dziń dobry :) Wklejam aktualną tabelkę. Jakby ktoś chciał się dopisać, uaktualnić dane to śmiało :) NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA.....TERMIN PORODU.......PŁEĆ malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1... 04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...04.08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......07.08 .2015 Jagodaa85......29.....kuj-pom. ..............2......09.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Hancik.........30.........łódzkie............3......... 12.08.2015..... synek Mamamałegobrzdąca……24…..mazowieckie….1….12.08 .2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 aska2015.........29.......mazowieckie.....4......18.08.20 15 terka........25...........dolnośląskie......1.......20. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........23. 08.2015 martamartika.......28.....opolskie.........2.........23.0 8.2 015 córka usmiech.gif MamaCóreczki...dolnośląskie...2..........24.08.2015 Zoe84............wielkopolskie.......2..............27.08 .2015 córeczka CoTyNiePowiesz ....27..... essex.....1....... 30.08.2015 Agata2301.....25.....łódzkie........1........31.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednia tabelka wydaje mi się bardziej aktualna. Dziewczyny pls prośba do Was. Jak kopiujecie tabelkę to pls ostatnią wersję NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA.....TERMIN PORODU.......PŁEĆ malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1... 04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...04.08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......07.08 .2015 Jagodaa85......29.....kuj-pom. ..............2......09.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Hancik.........30.........łódzkie............3......... 12.08.2015..... synek Mamamałegobrzdąca……24…..mazowieckie….1….12.08 .2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 aska2015.........29.......mazowieckie.....4......18.08.20 15 terka........25...........dolnośląskie......1.......20. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........23. 08.2015 martamartika.......28.....opolskie.........2.........23.0 8.2 015 córka usmiech.gif MamaCóreczki...dolnośląskie...2..........24.08.2015 Zoe84............wielkopolskie.......2..............27.08 .2015 CoTyNiePowiesz ....27..... essex.....1....... 30.08.2015 Agata2301.....25.....łódzkie........1........24.08.2015 chłopiec usmiech.gif martamartika.......28.........opolskie.......2..........2 3.0 8.2015 córcia atkaa1006....27.......mazowieckie...1......27.08.2015 bliżnięta -córcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie perfekt. Połączyłam obie :) NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA.....TERMIN PORODU.......PŁEĆ malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1... 04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...04.08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......07.08 .2015 Jagodaa85......29.....kuj-pom. ..............2......09.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Hancik.........30.........łódzkie............3......... 12.08.2015..... synek Mamamałegobrzdąca……24…..mazowieckie….1….12.08 .2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 aska2015.........29.......mazowieckie.....4......18.08.20 15 terka........25...........dolnośląskie......1.......20. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........23. 08.2015 martamartika.......28.....opolskie.........2.........23.0 8.2 015 ...córka MamaCóreczki...dolnośląskie...2..........24.08.2015 Zoe84............wielkopolskie.......2..............27.08 .2015.....córka CoTyNiePowiesz ....27..... essex.....1....... 30.08.2015 Agata2301.....25.....łódzkie........1........24.08.2015....... chłopiec atkaa1006....27.......mazowieckie...1......27.08.2015... bliżnięta -córcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Co tu taka cisza ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja coś napisze :) Dostałam wczoraj od klienta czekoladki. Po poczęstowaniu, zostawiłam je w pracy na półce zaznaczając że to będę miała na czarną godzinę:)Same wiecie jak to teraz z zachciankami :)a dziś mój szef który jest na diecie zeżarł prawie wszystkie! Normalnie miałam mu zwrócić uwagę, że nie ładnie tak objadać ciężarną ale z drugiej strony jeszcze 2 miesiące w pracy po co sobie na koniec wrogów narobić :D kupie sobie dużą czekoladę z orzechami która wszystko mi zrekompensuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anga niezła dieta. Tez bym taką chciała ;) Swoją drogą powinien chyba jednak odkupić. To, że go dopadło pragnienie to jestem w stanie nawet zrozumieć :) Ja Wam powiem, że brzuszek to mi teraz w ciągu dwóch dni normalnie wywaliło. Jestem w szoku! Zaczynam już nawet chodzić jak ciężarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze termin z usg jest bardziej wiarygodny niz wyliczony z miesiaczki ostatniej. Wiadomo roznej dlugosci cykle owulacja nie musi wypadac w samym srodku. U mnie w pierwszej ciazy od poczatku roznica 7-8 dni miedzy terminem z om a usg. A cykle mialam dlugie i owu w 21-22 dni cyklu. No i urodzilam 11 dni po terminie z om. Lekarze tez mi.zawsze mowili ze ten z usg bardziej sie sprawdza. A mimo tego licza wszystko wg tego om :/ Ja juz mojego malucha czuje codzien bardzo *****iwy jest :) dzis 20tc zaczelam a za tydzien polowkowe:D złamałam sie co do płci o chce jednak wiedziec juz na ostatnim usg lekaeka cos mi.zasugerowała ale ma kiepski sprzet i sama mowila ze nie jest pewna wiec wole do polowkowego sie nie nakrecac. Co do slodyczy to ja co dzien cos wcinam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×