Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość gośćterka
Malinowa mamo, lekarz powiedział, że mam na siebie uważać i zachowywać się już jak ciężarna (choć nie wiem jak to jest, bo to pierwsza ciąża:P), no i więcej odpoczywać. Póki co rzeczywiście od dwóch dni się obijam ale to raczej dlatego, że chodzę śpiąca. Jutro zadzwonię do niego i od razu wykupię duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;/n;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej czemu nikt nie pisze? na innych topikach dziewczyny piszą, a tutaj cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagalok
Hej dziewczyny, to i ja dołączę do was jeśli mogę :) mam termin na 8.08.2015 jeśli mogłybyście mi odpowiedzieć na pytanie związane z toksoplazmozą to byłaby wdzięczna a mianowicie : robiłam toxo igg i wyszło 303,40 i lekarz powiedział że to duża i musze zrobić toxo igm i wynik wyszedł 0,305 i na legendzie jest objaśnienie że <0,8 niereaktywny , >0,8<0,1 niejednoznaczny , >1,0 reaktywny więc według legendy u mnie jest niereaktywny czyli jestem zdrowa ? bo wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu a chciałabym się upewnić że na pewnie nic mi nie jest ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Hej :) Ja nie pisze bo wlasciwie nie ma o czym czekam na wizyte 28stycznia i na to USG a tak wogole to mdlosci i wymioty nic nie mijaja a u Was jak samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
agagagalok witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Panna Tajemnicza, witki mi opadają jak czytam takie pytania... Przecież internet, a zwłaszcza kafeteria, aż roi się od tematów jak Twój! Naprawdę nie trzeba w to angażować ludzi z innych topików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
A poza tym agagagalok witam i gratuluję, wybacz ale się zirytowałam :) Niestety nie pomogę z toksoplazmozą, bo nie bardzo się na tym znam, a nie chcę ściemniać. Eszka, ja jestem w tak komfortowej sytuacji, że tylko chodzę śpiąca. Życzę jak najmniej dolegliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Tajemnicza
Gośćterka - proszę niech Ci opadają WITKI hahaha . Zapytać już nie można ? Skoro Ci się nie podoba mój wpis to proszę bardzo zejść niżej i nie czytać . Proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Panna Tajemnicza, ten temat założony jest z innego powodu i nie dotyczy Twojego problemu. Napisz jeszcze do gazety z prośbą o poradę, jeśli uważasz, że wśród kilku tysięcy osób przesiadujących na kafeterii, nie znajdzie się 5, które odpowiedzą w Twoim topiku. Kończę wywód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halooo co tu taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa mama
Ja juz po usg genetycznym. Wszystko ok maluch pomierzony ma ponad 7 cm i wszystkie wymiary wskazuja ze jest o prawie tydzien starszy i tp wyszedl obrcnie 26.07 :) nie byłabym soba jakbym nie zamartwiala sie czyms wyszla przeziernosc karkowa 2,08 a w pierwszej ciazy miałam 1,1. Lekarz mowi ze jest jak najbardziej ok i sa kosci nosowe wiec chyba musze przestac panikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Malinowa super, że wszystko w porządku. Skoro lekarz to stwierdził, to myślę, że nie ma powodów do przesadnych zmartwień. A jeśli chodzi o termin, to raczej nie masz już wyjścia i musisz przeczekać przynajmniej do 1 sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hej , Ja zaczelam 10 tydzien i niestety czekam wciaz na pierwsza wizyte u poloznej ( 05/02) :/ usg chyba nigdy sie nie doczekam :D a 1 marca lece na wakacje, ale to sa wlasnie uroki ciazy w Uk , mozna chwilami zapomniec o niej :D Cale szczescie ostatnio odpuscil mi jadlowstret ( a przynajmniej zelzal ) , Ja sama postanowilam trzymac diete od poczatku - zero cukru , male posilki co 2-3 godz , bo w poprzedniej ciazy mialam cukrzyce i bardzo bym nie chciala zeby sytuacja sie powtorzyla . Szczerze to nawet spiaca nie jestem bardzo , jedyne co to ostatnio chyba sie przemeczylam bo bolal mnie brzuch , wiec teraz wrzucam na lux Pozdrawiam Dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Agagagalok witaj :) malinowa ciesze się ze po wizycie wszystko ok. Bardzo Ci zazdroszczę ze juz masz to za sobą. Ja ostatnio o niczym innym nie myślę i bardzo się boje ze coś może być nie tak. Ta ciąża była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Przyznam Wam się, że zaszłam w ciążę z wkładka wewnatrzmaciczma i nie zorientowałam się od razu ze jestem w ciąży bo najzwyczajniej w świecie się jej nie spodziewałam i na początku grudnia wybrałam antybiotyk. Jak go później pokazałam ginowi to kręcił nosem ze juz gorzej trafić nie mogłam. Teraz cały czas się zastanawiam czy z dzieckiem ok. Juz tak bardzo bym chciała mieć to badanie za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
kurcze faktycznie cos tu cicho, ja myslalam ze nie nadrobie stron a tu zonk nikt nie pisze\;0 bylam dzis u lekarza 9 tyg i 5 dni ciazy maly ma 29mm serduszko ladnie bije i ogolnie jest ok, pozdrawiam was mysle ze zaczniecie sie bardziej udzielac na zwolnieniach np bo teraz to wszystkie zapracowane\; ) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelizarda2015
Hej, ja wczoraj robiłam usg genetyczne i wszystko super :) Tylko dziecko nie chciało się ułożyć i nie zmierzył mi przezierności karkowej, dlatego jutro idę znowu. Ale kości nosowe są, wszystko jest :P Teraz trzymam kciuki za resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Hej dziewczyny, ja od tygodnia umieram, mam mega infekcję, ale wszyscy mnie odsyłali z radą leczenia po domowemu :( We wtorek dostałam takiego bólu zatok, że myślałam, że umrę. Boli do dziś, a mimo to lekarze mnie spławiają. Idę kolejny raz, może tym razem ktoś się ulituje... Wiem, że antybiotyk to ryzyko, ale rozmawiałam z moją gin wczoraj I wiekszym ryzykiem jest noszenie infekcji nieleczonej I mam walczyć o antybiotyk.... Eeeech. Wczoraj prześledziłam cały wątek, widziałam tabelkę. Dopiszcie mnie proszę :) MamaCóreczki-dolnośląskie-ciąza nr 2 - pierwsza córka 3letnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny! Bardzo boję się czekającego mnie już niedługo porodu. Albo właściwie to bałam. Dlaczego? Bo przeczytałam taki artykuł o tym, jak rodziło się w dawnych czasach (czasy naszych mam) i... powiem szczerze wolę rodzić teraz :) Jakoś mnie to uspokoiło i tak się nie boję! Jeśli któraś z Was także się obawia, to polecam przeczytać na uspokojenie: http://dumnamama.pl/porod-kiedys/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
MamaCóreczki dopisałam NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU.......PŁEĆ malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1...04.08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......07.08 .2015 Eszka234....24...małopolskie......2...08.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 terka........24...........dolnośląskie......1.......16. 08.2015 aska2015.........29.......mazowieckie.....4......18.08.20 15 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........23. 08.2015 MamaCóreczki...dolnośląskie...2..........24.08.2015 anik388....27....śląskie. ....3....28.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_loona
Mogę dołączyć? Tylko wiekiem jakoś tu chyba do was nie pasuję:P Termin mam na 9.08 wg usg. W przyszłym tygodniu usg genetyczne i test pappa. Trochę się boję, no ale trzeba. Mam 38 lat i myślę, że będzie to dziewczynka... czuje w kościach:) Pozdrawiam przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Cześć chciałabym do Was dołączyć jestem w 11 tygodniu ciąży termin mam na 16.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
m_loona i gagula 34 witamy :) Pierwsza ciąża? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m_loona witaj ja mam 34lata więc nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Moja trzecia mam już dwie córki jedna10 lat druga 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Mam nadzieję że tym razem będzie synek zresztą najważniejsze żeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×