Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
gość dziś "Syn Fubu zaczął pisać pozytywnie o B/ogu ( czasem pisze na nastroiku), już nie prześladuje wier/zących ." x O Matko kochana :) Gdyby tak faktycznie było, że Syn Fubu się tak prawdziwie się nawrócił a nie udawanie to poszłabym w podziękowaniu na pielgrzymkę do Częstochowy normalnie :) :) :) Ale z drugiej strony... niedawno tutaj wpadł mi w oczy jego temat w którym tutaj zapraszał na forum religiijne na nastroik właśnie. I nie wiedziałam co o tym myśleć... czy to jakiś żart bo znając do tej pory dawne jego wpisy pełne ogromnej nienawiści do wierrzących to niezwykle trudno w to uwierrzyć, że z tak głębokiego mroku wyszedł teraz. Hmm... Pisałam z nim na kafeterii swego czasu nie raz oczywiście on zaciekle atakował wówczas wszystkich i wszystko co związane z wiaarą. Mimo tego po jego wpisach uważam go niezwykle inteligentnego młodego człowieka, że aż jestem ciekawa co się zdarzyło, że on nie atakuje wierrzących ale zaprasza do dyskusji na forum reliigine? Dziwne. Wrzuć linka z jego wypowiedziami z tego forum nastroik. Muszę to zobaczyć :) 🌻 "A ten od Kryszny też już wrócił do wiary ." x Serio??? Po czym to wnioskujesz? Jeśli masz jakiś link na potwierdzenie tego wklej go proszę. Możesz wkleić ze spacjami (kilkoma przerwami w środku) jeśli nie będzie chciał wejść w całości a ja sobie go złożę i będzie działał. Gdyby rzeczywiście tak było jak piszesz, że oni się nawroócili prawdziwie byłoby naprawdę suuuper :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Wyparował koleiny temat Martyny33 oraz ten o Pięknie Maryi." x Tylko patrzeć kiedy i ten temat zniknie... ehh... Wszystko co wartościowe usuwają celowo a dot. wiaary to na 100%. Warto zawczasu może już wymienić się mailami bo z tego co widać jak po tym ile świetnych tematów usunęli na kafetrii to wygląda na to, że to tylko kwestia czasu. 🌻 Rozmowa nic nie pisze , może znowu w szpitalu . x Też myślę o Rozmowie... Wydaje mi się, że jednak dostała tą nową pracę i dla tego nie ma czasu by pisać. Chciałabym żeby tak było :) 🌻 "Czasami gdy piszę tadeusz to obrywam spamem od naszej miłej moderacji , więc zrezygnowałem." x Spamują chyba nawet tutaj za ilość wpisów. Podpowiem Ci, warto wszystkie słowa dot. wiaary pisać tak by były podkreślone czerwonym wężykiem jako "błąd" wówczas program informatyczny nie wyłapuje ich i nie uważa całego wpisu za spam. Czasem uda się kilka słów dot. wiiary wpisać bez "błędu" i przechodzą ale za to koleje posty już nie zawierające takich słów od razu blokują. Dlatego warto każde słowo, które ma nawet "cień" dot. infromacji wiaary wpisywać z błędem bo wówczas przechodzą całe posty i te i kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdo , nie lubię jak na przesłuchaniu udowadniać cokolwiek , i podawać cytaty na to, że mam rację . <> To ja wpisałem wam link od Chmielewskiego , oprócz tego video znam jeszcze tylko cztery które są zachwycające . <> Żadne nawrócenie do Boga nie jest całkowite . <> Tobie na pewno należą się podziękowania , włożyłaś wtedy wiele serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie Orędzie z Medziugorje, 2. listopad 2018r. „Drogie dzieci, moje matczyne serce goreje, kiedy patrzę na dzieci, które nie lubią prawdy, które ją skrywają, kiedy patrzę na swoje dzieci, które nie modlą się z uczuciem i poprzez uczynki. Jest mi przykro, kiedy mówię mojemu Synowi, że już wiele moich dzieci utraciło wiarę, że Go nie znają. Dlatego więc, wzywam was, apostołów mojej miłości, abyście usiłowali wpływać wiarą do samego dna ludzkiego serca, gdyż tam na pewno odnajdziecie małe ukryte dobro. W takim sposobie patrzenia zawarte jest miłosierdzie Ojca Niebieskiego. Należy szukać dobra nawet tam, gdzie jest największe zło, starać się zrozumieć drugiego , a nie osądzać go. Tego właśnie żąda od was mój Syn, a ja, jako Matka, wzywam was, byście Jego posłuchali. Drogie dzieci, duch jest mocniejszy niż ciało, bowiem niesiony miłością i uczynkami pokonuje wszelkie przeszkody. x Nie zapominajcie o tym, że Mój Syn was umiłował i miłuje. Będąc z Nim w jedności, Jego miłość jest w was i z wami. On jest światłem świata, więc nic i nikt nie może powstrzymać Jego ostatecznej chwały. Dlatego wy, apostołowie mojej miłości, nie bójcie się świadczyć o prawdzie. Świadczcie o niej z zachwytem, poprzez uczynki, miłość, poświęcenie, lecz czyńcie to zawsze z pokorą. Dajcie świadectwo prawdzie wszystkim, którzy nie poznali mojego Syna. Ja będę z wami i będę dodawać wam odwagi. Dajcie świadectwo miłości, która nigdy nie ustaje, gdyż pochodzi od Ojca Niebieskiego, który jest wieczny i oferuje wieczność wszystkim moim dzieciom, a duch mojego Syna będzie z wami. x Ponownie wzywam was moje dzieci, do modlitwy za swoich pasterzy, módlcie się, by mogli być prowadzeni przez miłość mojego Syna. Dziękuję wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie Orędzie z Medziugorje, 25. listopad 2018r. „Drogie dzieci! To jest czas łaski i modlitwy, czas oczekiwania i obdarowywania. Bóg daje wam Siebie, byśmy Go kochali ponad wszystko. Dlatego, dziatki, otwórzcie wasze serca i rodzin, by to oczekiwanie stało się modlitwą i miłością, a szczególnie obdarowywaniem. Ja jestem z wami, dziatki i zachęcam was, byście nie rezygnowali z dobra, gdyż owoce są widoczne, a słuch o nich niesie się daleko. Dlatego też nieprzyjaciel jest zły i robi wszystko, by was zniechęcić do modlitwy. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie .".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzi już od 13 grudnia wyjątkowo nastrojowo świętują 8 dniowe Święto świateł: Santa Lucia https://www.youtube.com/watch?v=vl6o4mG25Ec które jest u nichświętem narodowym . Siedem świec na ich głowach to symbol 7-miu chrześcijańskichcnót. i Niestety , nie wiem dlaczego nasze polskie protestantki , metodystki i adwentystki dnia 7-ego , są tak bardzo przeciwne temu świętu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Anialon u nas w sobotę w kościele będzie nabożeństwo: " Godzina święta " w sobotę od 12 - 13 , przed sakramentem . Ciekawe czy wejdzie na stałe do liturgii każdego 8 grudnia . Boję się czy czasem nie będą księżą rozpraszać bo wszystkie 60 minut mam przeznaczone na dziesiątki różańca za różne ważne zmiłowania . Za was też jedną odmówię . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, zbliża się Godzina Łaski – która przypada 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dzień ten łączy się z objawieniem Maryi. – To 8 grudnia 1947 r. w Montichiari we Włoszech Maryja powiedziała: ".. Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony w tłumie

Dopiero dziś znalazłem ten temat , zrobiono tu jak widać wielki remanent .

Twój link ania - nie aktywny , dlaczego ?

Piszę się teraz tu jak na nastroiku , ciekawe kiedy tu wpadną inni goście , ja musiałem skorzystać z gogle , tam wiele naszych tematów jest przerzuconych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie wiem czy Wam pisalam kim jest Ania Kuraś? Polska jest juz po intronizacji Jezusa, a Ania miała swòj spory udział w tym że do tego doszło, w ruchach intronizacyjnych i sama się nawròciła. Przedtem Bòg dopuścił na nia ataki demonòw ale mial w tym wszystkim swoj plan. Od nawròcenia Ania otwiera ludziom oczy na wszelkie zło I zagrożenia duchowe. Polecam Wam jej filmiki, wiele mozna znalezc na youtube. Ten powyzej jest o protestantyzacji kosciola katolickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

''Boję się czy czasem nie będą księżą rozpraszać bo wszystkie 60 minut mam przeznaczone na dziesiątki różańca za różne ważne zmiłowania . Za was też jedną odmówię . Pozdrawiam.''

Ja też, jadę jutro do katedry, będę się modllić za wszystkich których mam w sercu i za tych dla których nie ma tam miejsca z różnych przyczyn. 

Jeśli chodzi o tych księży to myślę że powinni podejść poważnie do faktu że jest to szczególna godzina w której ludzie modlą się we własnych intencjach.

Dziękuję za modlitwę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2018 o 19:17, Gość gość napisał:

Wiesz Anialon u nas w sobotę w kościele będzie nabożeństwo: " Godzina święta " w sobotę od 12 - 13 , przed sakramentem . Ciekawe czy wejdzie na stałe do liturgii każdego 8 grudnia . Boję się czy czasem nie będą księżą rozpraszać bo wszystkie 60 minut mam przeznaczone na dziesiątki różańca za różne ważne zmiłowania . Za was też jedną odmówię . Pozdrawiam.

U nas to znaczy gdzie?Jak wyglądała ta godzina modlitwy? Napisz proszę jestem bardzo ciekawa. Ja dziś byłam w katedrze wrocławskiej w tej szczeglnej godzinie i byłam bardzo mile zaskoczona.. Katedra była pełna ludzi, wielu nie miało miejsca w ławce, ludzie klęczeli na chodniku przed Najświętszym Sakramentem pomiędzy ławkami tak pełna była katedra. Nie spodziewałam się aż takiej frekwencji, domyślam się że tak jak Maryja powiedziała, godzina łaski się rozprzestrzeni i ludzie mam nadzieję zaczną się modlić w swojich parafiach w tym czasie. Ta godzina modlitwy była bardzo ładnie  poprowadzona przez kapłanów. Było uwielbienie, była cisza na powiedzienie własnych intencji, był różaniec. Modliliśmy się do Maryji i oddawaliśmy Jej pokorną cześć nazywając przepełnioną łaskami. Miałam zrobić zdjęcie ale weszłam chwilę po 12 i modlitwa się już zaczęła więc prędko się dołączyłam, a potem już nie było dogodnej chwili, może następnym razem się uda. 

Również dzisiaj w katedrze przed godziną łaski zostali wyświęceni kapłani, jest potrzeba aby modlić się za nich aby wytrwali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony w tłumie

gosc3

Niestety pochwaliłem się w poprzednim wpisie . Umieszczenie w okienku google wpisu:

 

[ kafeteria forum .......... ] , a w miejscu kropek szukany temat  , doprowadza tylko do pierwszej strony poszukiwanego tematu .

Nie da się mimo prób przejść na ostatnią stronę gdzie jest dyskusja.

Dlatego długo potrwa zanim inni się tu zjawią.

Moje tematy są teraz mi niedostępne .

Dobrego dnia.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna pisząca

czat na żywo https://www.youtube.com/watch?v=pOAy604krrQ

modlitwa z Jasnej Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnaleziony

Gdzie dwóch lub trzech odc. 84 - Uzdrowienie dyskopatii, Naprawa finansów.

https://m.youtube.com/watch?v=0UwolKfHlKc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

Pozdrawiam dziewczyny :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

Wszystkiego Najlepszego dla każdego czytającego :) Wszelkich Łaask i Błogoosławieństw Boożych !!! 

Spokojnych, Radosnych Świiąt Boożego Naarodzenia dla Rozmowy, Anialon, Gościa (w kilku osobach ;) ) nowej Oli jak również dla innych chwilowych tutejszych bywalców :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

PS.: szkoda, że nie ma już niebieskich kwiatków bo bym się nim podpisała :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionywtłumie

gość3

teraz to naprawdę niewielu tu wchodzi i trzeba się z tym pogodzić .

Przedtem były tu aktywne Dingi (powiadomienia o wpisach) , ale teraz już nie ma.

Dzięki pannie Magdzie za życzenia . Kiedyś razem pisaliśmy o piosenkach p. Sośnickiej , było ok.

Za każdym razem gdy tu wchodzę muszę zdawać rysunkowy egzamin z przepisów drogowych , nie zawsze go zdaję.

https://www.youtube.com/watch?v=_bmgHqNlNE0

Życzenia szczęścia w nowym roku .

(merkaba znów piszę w temacie Maryi)

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie przyszłam do Was z życzeniami świątecznymi, ale przychodzę z Noworocznymi. Niech Mały Jezus który do nas przyszedł przyniesie nam pokój, niech przyniesie pokój wszędzie tam, gdzie jest on bardzo potrzebny, niech ma swoje mieszkanie w każdym kościele, w każdym sercu, niech posługuje się rękoma dobrych ludzi by nakarmić biednych i potrzebujących. Życzę Wam byście zwracali się do Niego w każdej chwili swojego życia. Byście Jemu za wszystko dziękowali i Go wielbili każdego dnia. By Wasze oczy były skierowane ku Niemu zawsze. Bo ten świat nie wart jest uwagi, ale nasz Jezus tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno chcę Wam powiedzieć. Rozmawiajcie  z Jezusem każdego dnia. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój przede wszystkim. Pamietajcie że Wasza modlitwa niesie się daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

 

Kochana Rozmowo, dzisiaj jak się pomoodliłam za Ciebie miałam przekonanie abyś szukała kierownika ducchowego. Moja propozycja jest jak najbardziej otwarta dot. ks Zbigniewa, który wyraził zgodę na przekazanie Jego nr telefonu abyś mogła się poradzić w tematach duchowych. Tak jak mówił na kazniu na filmikach, które Ci przesłałam On ma wyjątkowe prowadzenie i dary Ducha Świiętego. Dlatego tym bardziej się ucieszyłam, że Sam Pan Jeezus będzie Cię prowadził przez tego kapłłana. 

Mnie swego czasu pomagał jeden telefon do Niego nawet w przyziemnych sprawach. On jest zakonnikem i ma niesamowitą jasność rozeznania i pomagania w trudnych sytuacjach życiowych. Jeśli obawiałabyś się, że coś może mi zdradzić bo od czasu do czasu do Niego dzwonię w moich potrzebach ducchowych to od razu rozwiewam Twoje wątpliwości, że nigdy nic nie miało takiego miejsca a kilku osobom Go polecałam i są zachwyceni Jego prowadzeniem.  Dla mnie jest to w 100% Boży Człowiek.

I jeszcze jedno. Uważam, że nie jest konieczne aby kierownik ducchowy musiał być z naszej parafii, żeby jak pisałaś widział nas w koościele jak się moodlimy itd. To jak i gdzie i ile się moodlimy to jest sprawa naszego serca do Serca Najwyższego. Cudze obserwacje, nawet kaapłanów nie mają tutaj żadnego znaczenia.

Zachęcam Cię do zmiany decyzji bo u tego kaapłana masz zielone światło aby mieć prowadzenie gdzie nie jest konieczne patrzenie sobie twarzą w twarz ale wysłuchanie serca jak na Spowiiedzi Świiętej.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

Znalazłam te słowa w komentarzu na stronce https://www.deon.pl/inteligentne-zycie/depresja/art,77,depresja-uzdrawiajace-dzialanie-psalmow.html

Cytuję:

Przez usta prooroka Izajasza Bóog napomina nas:

„Nie wspominajcie wydarzeń minionych, nie roztrząsajcie w myśli dawnych rzeczy. Oto Ja dokonuję rzeczy nowej: pojawia się właśnie. Czyż jej nie poznajecie? Otworzę też drogę na pustyni, ścieżyny na pustkowiu...  (Iz 43,18-19.21-22.24b-25)


Jeśli przeszły czas jest napełniony samymi przykrymi wydarzeniami - Bóog jest Tym, który potrafi zerwać takie więzy. On nie chce, aby nieustannie paraliżował nas strach, obawa, grrzech czy bezradność wobec różnych sytuach.
W Biiblii i Piiśmie Świietym, Psaalmach jest tyle mądrości i nadziei, że dla każdego starczy.

 

PS.: musiałam_słowa_dot._wiiary_/_relligii_napisać_tak_by_były_podkreślone _czerwonym_wężykiem_jako_błąd_ponieważ_ programista_tak_zaprogramował_to_forum,_że_wiadomość_z_nimi_jest_blokowana_i_uważana_za spam

to tak informacyjnie na przyszłość dla każdego piszącego tutaj_i to się nazywa_cenzura_w_mediach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×