Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość guardian

W połowie tego filmu kamera rejestruję jak dusza opuszcza ciało

 https://www.youtube.com/watch?v=ClvLMnlWNTU

  zmarłej indianki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc że papież zmądrzeje... papież to głowa kościoła katolickiego, ikona. Mimo to dowiadujemy się o takich czynach z innych źródeł niż telewizja. Mówi się ludziom to, co chcą lub co powinni usłyszeć. Nikt nie śmie podważyć autorytetu papieża. Co się tak naprawdę dzieje, nie wiemy. Więc najlepiej nie oglądać wiadomości.Ja wiem tylko jedno. Papież to tylko człowiek, a ja tęsknię za bliskością i głosem Jezusa. To z Nim trzeba budować osobistą relację, rozmawiać codziennie, nauczyć się rozpoznawać Jego głos. Zazdroszczę tym którzy to potrafią z całego serca. 

Jeśli chodzi o mnie wiem że to Jezus sprawia że jestem świadoma tego co się dzieje, w jakich czasach żyjemy, co jest ważne, ale słyszę za mało. Za słabo. Zabija mnie to oddzielenie i nie słyszenie Jezusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza

Też mi się zdaje, że to była prowokacja. Papież też to chyba zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

Nie jestem pewien, czy na pewno ale nasza kochana Magda pisze na pewnym innym forum wiersze.

oto jej dzieło:

" -  Toja jestem,   Dzień dobry:)....
Z szacunkiem dla każdego kto inaczej niż my myśli o... Bogu, o polityce, 
kto ma inne od naszych upodobania literackie, muzyczne, sportowe, kulinarne itd. itp. ...
Nie wszyscy się ze sobą zaprzyjaźnimy. 
Przyjaźń... to rzecz wielka i rzadka.
Ale polubić się trochę... możemy przecież... Tak przynajmniej myślę.
  Drodzy Forumowicze, chwyćmy się wszyscy za ręce, wypijmy wspólnie aromatyczną herbatę.
A może każdy dzień tu zaczynajmy od wspólnej herbatki i ... uśmiechu...?
Myślę, że to możliwe. 
Tak niewiele potrzeba... trochę dobrej woli tylko.
Za jakiś czas (tak, nieco cierpliwości też trzeba) powiemy tu wszyscy, że byliśmy świadkami... 
cudu na Forum... ??
A inni (nowi, ale i dawni userzy) będą do nas przybywać, żeby się o tym przekonać  ".

Wiersz prozą pisany, ale zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość gość x napisał:

Nie jestem pewien, czy na pewno ale nasza kochana Magda pisze na pewnym innym forum wiersze.

oto jej dzieło:

" -  Toja jestem,   Dzień dobry:)....
Z szacunkiem dla każdego kto inaczej niż my myśli o... Bogu, o polityce, 
kto ma inne od naszych upodobania literackie, muzyczne, sportowe, kulinarne itd. itp. ...
Nie wszyscy się ze sobą zaprzyjaźnimy. 
Przyjaźń... to rzecz wielka i rzadka.
Ale polubić się trochę... możemy przecież... Tak przynajmniej myślę.
  Drodzy Forumowicze, chwyćmy się wszyscy za ręce, wypijmy wspólnie aromatyczną herbatę.
A może każdy dzień tu zaczynajmy od wspólnej herbatki i ... uśmiechu...?
Myślę, że to możliwe. 
Tak niewiele potrzeba... trochę dobrej woli tylko.
Za jakiś czas (tak, nieco cierpliwości też trzeba) powiemy tu wszyscy, że byliśmy świadkami... 
cudu na Forum... ??
A inni (nowi, ale i dawni userzy) będą do nas przybywać, żeby się o tym przekonać  ".

Wiersz prozą pisany, ale zachwyca.

 

    Słowa piękne tego wpisu, które cytujesz 🙂  

Tylko nie wiedzieć czemu dlaczego mnie je przypisujesz?   

  Nie jest to mój wpis. 

     Magda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kochani, dzisiaj odkryłam na youtub kanał pod nazwą:  Z Maryją ratuj człowieka!

I tam piękne króciutkie rekolekcje:  o. Augustyn Pelanowski, Siódma pieczęć, odc. 1

Być może już to słuchaliście ale ja dzisiaj pierwszy raz na to wpadłam i przesłuchałam już 6 odcinków. 

Polecam 🙂 

Magda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

Jeden znany mi forumowicz prosił mnie, że chciałby się dowiedzieć czy to ty Magdo pisałaś w jakimś temacie pod nickiem: Córeczka Niebieskiej Mamusi ? On bardzo tęskni za tymi wierszami, które uważa, że były niezwykłe.

Sam nie może tu pisać, bo utknął na stronie 107 i teraz ma problem.  Nie wie czy to uczynił anioł stróż czy może jakiś "anioł" z tego forum.

Życzenia bogatych łask Bożych i szczęśliwego nowego 2020 roku od nas was wszystkich tu piszących i czytających. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcde

 

odnośnie pełnej Intronizacji Pana Jezusa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionywtłumie

Nie wiem czy warto gdziekolwiek pisać. Coraz więcej tropicieli, którzy dokonują lokalizacji geograficznej użytkownika dowolnego forum. 

Wspaniała wiadomość anialon, jednak Jezus chcę Polskę uratować, tym bardziej, że czerwony smok ze wschodu pręży "muskuły". Czas widać jest ważny i trzeba działać szybko. Pozdrawiam kochaną rozmowę i piszące wiersze.

Nie mogę jechać do Leszna z powodu grypy, ale wy macie tam chyba niedaleko.

MAMUSIA
ks. Jan Twardowski

Święty Józef załamał ręce,
denerwują się w niebie święci,
teraz idą już nie Trzej Mędrcy,
lecz uczeni, doktorzy, docenci

Teraz wszystko całkiem inaczej,
to, co stare, odeszło, minęło,
zamiast złota niosą dolary,
zamiast kadzidła --- komputer,
zamiast mirry --- video
tylko Mamusia ta sama ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość zagubionywtłumie napisał:

Nie wiem czy warto gdziekolwiek pisać. Coraz więcej tropicieli, którzy dokonują lokalizacji geograficznej użytkownika dowolnego forum. 

W jaki sposób 

wg Ciebie mogliby tak robić ? 

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.12.2019 o 08:15, Gość Abcde napisał:

 

odnośnie pełnej Intronizacji Pana Jezusa 

Dziękuję Ci za przesłanie tych ważnych informacji.

Pozdrawiam

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.12.2019 o 08:15, Gość Abcde napisał:

https://youtu.be/WXiDAqsUFl0

odnośnie pełnej Intronizacji Pana Jezusa 

Dziękuję Ci za przesłanie tych ważnych informacji.

Pozdrawiam

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość/2

My niezalogowani aby tu wejść, musimy pokonać kilka trudności. Nie tylko egzamin z przepisów drogowych, ale ostatnia strona jest nam niedostępna. Muszę ją obchodzić.

Po za tym jakikolwiek dołączony link, likwiduję cały wpis.

Mimo wszystko postaram dołączyć link z życzeniami pełnej oktawy Bożego Narodzenia i nowego szczęśliwego roku.

 

www_youtube_com/watch?v=t2GLnAp74Ng                       (w puste miejsca trzeba wpisać kropki)

Żegnam was,

było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionywtłumie

Już się trochę uspokoiłem. Dowiedziałem się , że pojawiające się usługa okna wirtualna-polska jest zblokowana, gdy za każdym razem się pojawia na ekranie. Ale tylko gdy mam uruchomione kasowanie plików cookies po zamknięciu wyszukiwarki.

Oferują oni  "zaufane" strony (aż 160) zachodnich reklamodawców, którzy będą mieć dostęp do naszych danych operacyjnych. Chwalą się nowością programową określania naszych lokalizacji geograficznych, a my mamy się z tego cieszyć.

Najgorsze, że nie ma tam znaczka x  by można kliknąć i ominąć te ich usługi.

Wp.pl to jest monopolista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza

Tutaj już kiedyś pisała Toja, kilka stron wcześniej ale nikt jej nie odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ludzie, weźcie przestańcie... Kto pisał, kto nie pisał... Kogo to interesuje ? Temat dotyczy wiary a nie kto pisał, kto nie pisał. Ludzie, weźcie przestańcie doszukiwać się nie istotnych rzeczy.

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten post dot. Intronizacji byl ode mnie. Wklejam Wam orędzia pewnej osoby do ktorej Jezus przyvhodzi od bardzo długiego czasu. Sà tlumaczone na Polski dlatego czasem tresc bedzie nie w pelni jasna. 

Jezus mówi: Wynagradzaj

Pan jest z nami, ponownie daje nam mądrość i prosi abyśmy wzrastali w świętości.

Dziś wieczorem oddawałam cześć przez najdłuższą chwilę, po prostu nie mogłam się skomunikować z Panem. Ezekiel modlił się ze mną i namaścił mnie olejem. Nie poddawałam się.

Usiadłam cicho z Panem. Wiem że jest wierny, wiem że powiedział że będzie rozmawiał ze mną każdego wieczora aż do pochwycenia. Usiadłam cicho czekając na Niego. To było naprawdę piękne co się stało dokładnie - On przyszedł jakby z prawej strony, widziałam Go w duchu, przyszedł z prawej strony i pocałował mnie w czoło, i powiedział: Chcę z tobą porozmawiać.

A ja powiedziałam: to wspaniale! Zmagaliśmy się cały wieczór i czekaliśmy na Ciebie, Panie. Nie mogłam się poddać. Ty obiecałeś przecież.

 

''Obiecałem. Ale również kocham cię, więc tu nie tylko chodzi o obowiązek.''

 

''Oh Jezu, czy tu jest moja wina?''

 

''Nie Clare, jest opozycja, ściana opozycji. Ale zrobiłaś właściwą rzecz czekając na mnie. A ja nie rozczarowuję dobrej woli. Oni Mnie nigdy nie oddzielą od ciebie. Moja miłość. Nigdy.''

 

Moje oczy się rozszkliły, kiedy On to powiedział, to mnie bardzo dotknęło.

 

''Chcę porozmawiać z tobą o naprawianiu naszych dróg. Co mam na myśli tworzenie rekompensat z tymi z którymi napięłaś relacje. To nie jest Moją wolą by przepaści między ludźmi stawały się większe. Nie, raczej to jest moje serce do którego powinnaś biec by czynić rekompensaty, by było dobrze, nawet jeśli są tacy którzy się mylą.''

 

''Ponieważ jest duch podziału, wypuszczony na ciało, a nawet blizny z przeszłości atakują by dzielić. Ja chcę sezon prowadzący do Świąt by był tym który czyni pokój ze wszystkimi i rekompensuje tym którzy cię skrzywdzili.''

 

Myślałam o pastorze który położył na mnie mokry ręcznik... odeszliśmy z tego kościoła. 

 

"Tak, na przykład ten pastor.''

 

O Jezu, każda myśl o tym sprawia że moje serce cieknie.

 

''Wiem, ale to musi być wykonane. Chcę zakończenia z tymi którzy cię zlekceważyli i których ty zlekceważyłaś. Chcę uzdrowienia między podziałami i odłamami. Nie chę by cokolwiek wisiało nad waszymi głowami co by was wstrzymywało.''

 

Zastanawiałam się w tamtej chwili, co On ma na myśli przez 'wstrzymywało'? czy będziemy niebawem zabrani? Sprawdziłam w Biblii i nie dostałam afirmacji o tym. 

 

''Jak rzeczy, czy różne sprawy wstrzymują nas? Widziałam w duchu kotwicę w głębokim, ciemnym oceanie, trzymającą statek na wodzie. Wyobraź sobie kotwicę w głębinie. Statek chce płynąć do przodu bez przeszkód ale coś głęboko na dole, niewidzialnego spowalnia ruch do przodu. To są przeszkody z niezagojonych ran i nie wyjaśnionych, nie rozwiązanych związków.  Nawet jeśli to byłaby jedyna droga, wciąż mogę wypełnić tą wolność w Mojim Duchu tak długo jak nic nie przylega do ciebie. Wielu ma kilka kotwic głębokich, ciemnych spraw, które ich trzymają od poruszania się do przodu. Nie jest to wiadome jak te sprawy wpływają na kierunek życia lub tego że ciągną w tył albo ciągną z właściwego kursu, nawet odrobinkę w prawo lub w lewo''

 

Kiedy on to powiedział, pamiętam ktoś mi kiedyś powiedział że statek będący 1stopień poza swojim kursem nie dopłynie do właściwego celu, ponieważ zaczął kurs będąc tylko ten jeden stopień odchylony. "To wszystko jest potrzebne by cię trzymać z dala od dotarcia do celu. To jest czas ruchu do przodu Mojich Dzieci i chcę dla Nich wolności od przeszkód. Wolności by służyć, wolności by szukać Mnie bez pytań siebie o winę lub ukryte oskarżenie bez paliwa do ognia na te oskarżenia. Upewniając się że relacje są całe lub przynajmniej spróbować podejść do tego by wnieść pojednanie temu procesowi. Widzicie, kiedy jeden problem czaji się w waszym życiu, to on ciągnie i dostarcza paliwa dla wroga by rzucać oskarżenia. Ale kiedy robi się wszystko co możliwe by rekompensować i wynagradzać, Ja zamykam tą drogę która mogłaby stać się ciągłym, zasadniczym źródłem potępienia. 

To by osłabiło wasze postanowienia kiedy idziecie się modlić za ludzi."

 

"Tak Panie, ja często słyszałam coś takiego rzuconego mi w twarz mówiącego - ty zrobiłaś to, albo - ty zrobiłaś tamto- mówiącego mi że nie kwalifikuję się do modlenia za innych, przez to i tamto, więc Bóg nie usłyszy twojej modlitwy" 

 

" Dlatego prosze Was moje Dzieci, szukajcie pokoju. Proste małe gesty, jak dziękuję, karta, albo słowo pojednania. Te małe rzeczy roztapiają serca i ściełają drogę do uzdrowienia, pełni i świętości w Waszych sercach."

 

"Jak ta inspiracja którą miałam by zaprosić parę na obiad, Panie?"

 

"Tak, Ja Wam daję małe inspiracje w serca, małe rzeczy, gesty, a nawet sięganie dalej by zrobić więcej by wynagradzać. O, jakie uwalniające to będzie. Wróg użył te pozornie nieistotne rzeczy, rozdarte lub połamane relacje by spowodować ciemność w Waszych sercach z powodu otrzymanych ran lub odrzucenia, lub z waszego własnego złego nastawienia."

 

"Nie proszę o zbyt wiele tutaj Moje Dzieci, proszę o wybaczenie z dobroczynnością i akcją by przynieść uzdrowienie starym ranom. To będzie ćwiczenie pokory, ale pokora jest bardzo potrzebna. Nigdy nie możesz być zbyt pokorny."

 

"Będę z Wami w tych wysiłkach. Przyniosę zapach słodyczy do tych relacji, kiedy sięgniesz po to by przynieść komfort i naprawę poprzednich dróg. Nie bójcie się, jestem z Wami w tych chwilach. Módlcie się najpierw  i pytajcie jak podejść do tych sytuacji, a Ja Was poprowadzę."

 

Nie chcę zmieniać tematu Panie ale mam pytanie, ponieważ Twoje wiadomości są krótsze ostatnio...

 

"Moji Kochani, nie jestem tutaj aby dawać rozrywkę, albo wypełniać przestrzeń słowami, albo budzić fantazje takie jak scenariusz pochwycenia. Jestem tutaj by nauczać świętości i Waszego posłuszeństwa w tych krótkich pouczeniach. To dla Mnie znaczy wszystko. Widzicie, z Waszym posłuszeństwem idą wzrastające błogosławieństwa, łaska buduje się na łasce. Wszyscy rośniecie w pięknie świętości. Zachowujcie ściśle te słowa i działajcie według nich. Są właściwe i aktualne dla Was wszystkich."

 

"Błogosławię Was teraz ze stanowczym postanowieniem i pokorą byście poszli i czynili pokój z tymi których skrzywdziliście w przeszłości i tymi którzy was skrzywdzili."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy rok
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ludzie, weźcie przestańcie... Kto pisał, kto nie pisał... Kogo to interesuje ? Temat dotyczy wiary a nie kto pisał, kto nie pisał. Ludzie, weźcie przestańcie doszukiwać się nie istotnych rzeczy.

Magda

Chcę przypomnieć, że takie słowa mogła by co najwyżej napisać tu tylko autorka tematu, a ty Magdo nie możesz, bo jesteś tu gościem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zostałam wywołana do odpowiedzi, to zapytam: dlaczego wklejacie tu treści protestanckie? Jezus przychodzi do protestantki i nie zachęca do życia sakramentalnego? Ten temat miał traktować o Eucharystii, o adoracji Najświętszego Sakramentu a ja już zupełnie nie panuję nad tymi podejrzanymi treściami, które tu się zamieszcza. Jestem bezsilna i bezradna wobec treści, które mogą zaszkodzić duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany gość

Autorko tematu, coś tu nie kojarzę . Na tym wideo widać w tle wyraźnie statuę Maryi, więc nie może ten człowiek być protestantem. Słyszałem, że oni nie uznają Maryi.

Ci bracia działają na rzecz Intronizacji , są na pewno katolikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam na myśli ten tekst z 30 grudnia wklejony przez anialon...Typowo protestanckie brednie. Co do filmików z tym panem, to w necie aż roi się od takich samozwańczych proroków. Co do oznak nabożeństwa, to u nawet domy wróżek i ona same są obwieszone różańcami i medalikami a w pokoju, gdzie uprawiają okultyzm są wizerunki świętych. Nie wszytko złoto, co się świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to jest że w innych krajach tacy ludzie jak ten Polak są zupełnie inaczej traktowani, jeździ się do nich i z nimi normalnie rozmawia aby wiedzieli że nie są sami i że przynajmniej budzą zainteresowanie a nie od razu nazywa się ich odszczepieńcami i czarownikami, a u nas się ich napiętnuje i prześladuje. Każdy żyjący charyzmatyk w tym kraju jest podejrzany, włączywszy Mikołaja Sikatkę któremu ukazywała się Maryja w lesie, nie pomogło nawet to, że działo się to, co Maryja przepowiedziała że się stanie jeśli ludzie się nie zmienią. Jest to dla mnie totalna katastrowa... gdyby ludzie zechcieli choć w małym procencie schować własną dumę i mądrość do kieszeni, i zastosować się do tego, co wtedy było powiedziane, nie byłoby zarazy, nie byłoby masowych grobów, nie umarłoby wtedy tyle ludzi... ale nie, łatwiej jest odwrócić się od słowa napomnienia usprawiedliwiając tym samym swoje nic nie robienie tym że to nie są prawdziwe orędzia..... bardzo to smutne, naprawdę.

Jezus wie jaką mamy mentalność i myślę że to głównie dlatego charyzmatycy często dopiero po śmierci w Polsce ujawniają swoje orędzia i jest to wola naszego Pana by ich chronić przed prześladowaniem. Nie mają oni tutaj łatwego życia  z charyzmatem prorokowania. 

Byłabym bardzo ostrożna z wrzucaniem wszystkich proroctw i proroków do jednego worka, żeby się nie okazało że jesteśmy ślepcami jak Szaweł i prześladujemy samego Jezusa. I nie nam to osądzać. Mamy rozeznawać, ale nie osądzać i wyzywać takich ludzi od okultystów, czarowników itp. Okultysta nigdy nie powie idź i pokutuj, módl się na różańcu, módl sie koronką, itp. Okultysta się nie obwiesi różańcami. Wszelkie praktyki wróżek są jasne, myślę że wiemy dzisiaj jak odróżnić wróżkę od proroka? Nieważne jak czyste będzie życie proroka, będzie i tak i tak prześladowany. Dlatego ja cieszę się że się nie bałam, że przeszłam nie tylko przez światło ale poznałam też ciemność i owoce ciemności jak i owoce Boże, a Jezus mówi po owocach ich poznacie. 

Zakładam własny temat. Niech Bóg błogosławi wszystkich czytających. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany gość

Od jakiegoś czasu, a może od początku autorka tematu przedstawia się jako rozmowa niekontrolowana, więc skąd tu kontrola dominuję?

Myślę, że rozmowo powinnaś rozpocząć swój post słowami: Moja droga Anialon, a potem w duchu miłości napomnieć.

Podobnie Magda zamiast krzykiem:" Ludzie weźcie przestańcie ", powinna zacząć słowami: Drodzy bracia i siostry ... .

Wszystko co mówimy bez miłości do drugiej osoby, to czas stracony.

Obawiam się następnego przekazu braci "W posłudze", kiedy dowiemy się, że nie umiemy nawet podziękować Bogu za przyjęcie naszej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, co ma uchronić przed następną wojną

Anialon, radzę nie zakładać tematu na ogólnym, bo nic z tego nie będzie.

Niech Jezus i Maryja wam błogosławią na waszych drogach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Słowa Maryi do samotnych:
" .. Nie szukajcie za wszelką cenę miłości w świecie ale przyjmijcie miłość Mego Świętego Serca , którą chcę was obdarować .
Otwórzcie swe serca dla Mej miłości , a jak już ją odczujecie wtedy ogarnie was radość, napełni wasze serca i chęć do życia w wierze z Jezusem " .
" .. Czym więcej będziecie mnie poznawać tym więcej będziecie mnie miłować , tym więcej będę was ubogacać łaskami i tym więcej przyniesiecie mi waszych darów - różańców ...
  Nimi ratuję i wspomagam wiele wiele zagubionych dzieci , waszych braci ... wszystkie je kiedyś odnajdziecie w Niebie ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 31.12.2019 o 12:38, Gość nowy rok napisał:
Dnia 30.12.2019 o 23:26, Gość gosc napisał:

Ludzie, weźcie przestańcie... Kto pisał, kto nie pisał... Kogo to interesuje ? Temat dotyczy wiary a nie kto pisał, kto nie pisał. Ludzie, weźcie przestańcie doszukiwać się nie istotnych rzeczy.

Magda

Chcę przypomnieć, że takie słowa mogła by co najwyżej napisać tu tylko autorka tematu, a ty Magdo nie możesz, bo jesteś tu gościem. 

 

     Jak najbardziej mogę odpisać na to: 

 

Dnia 27.12.2019 o 21:43, Gość gość x napisał:

Jeden znany mi forumowicz prosił mnie, że chciałby się dowiedzieć czy to ty Magdo pisałaś w jakimś temacie pod nickiem: Córeczka Niebieskiej Mamusi ? On bardzo tęskni za tymi wierszami, które uważa, że były niezwykłe.

 

    ponieważ powyższy post był skierowany do mnie a nie do Założycielki tego tematu. 

 

  Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 31.12.2019 o 12:38, Gość nowy rok napisał:
Dnia 30.12.2019 o 23:26, Gość gosc napisał:

Ludzie, weźcie przestańcie... Kto pisał, kto nie pisał... Kogo to interesuje ? Temat dotyczy wiary a nie kto pisał, kto nie pisał. Ludzie, weźcie przestańcie doszukiwać się nie istotnych rzeczy.

Magda

Chcę przypomnieć, że takie słowa mogła by co najwyżej napisać tu tylko autorka tematu, a ty Magdo nie możesz, bo jesteś tu gościem. 

 

     Jak najbardziej mogę odpisać na to: 

 

Dnia 27.12.2019 o 21:43, Gość gość x napisał:

Jeden znany mi forumowicz prosił mnie, że chciałby się dowiedzieć czy to ty Magdo pisałaś w jakimś temacie pod nickiem: Córeczka Niebieskiej Mamusi ? On bardzo tęskni za tymi wierszami, które uważa, że były niezwykłe.

 

    ponieważ powyższy post był skierowany do mnie a nie do Założycielki tego tematu. 

 

  Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość znany gość napisał:

Podobnie Magda zamiast krzykiem:" Ludzie weźcie przestańcie ", powinna zacząć słowami: Drodzy bracia i siostry ...

 

   Osobiście nigdy nie zaczynałam żadnego postu "Drodzy braci i siostry ..." 

   I przepraszam Cię, ale to czy Ty chcesz żebym tak pisała to nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. 

   A słowa: "Ludzie weźcie przestańcie" to jest nie jest krzyk z mojej strony ale frustracja, że nadal skupiasz się osobach, które gdzieś coś tam piszą o wierze na różnych forach i niestety nie zrozumiałeś mojego wpisu z poprzedniego mojego posta w temacie, który kolejny raz poruszasz: 

 

Dnia 27.12.2019 o 16:17, Gość gosc napisał:
Dnia 26.12.2019 o 18:37, Gość gość x napisał:

Nie jestem pewien, czy na pewno ale nasza kochana Magda pisze na pewnym innym forum wiersze.

oto jej dzieło:

" -  Toja jestem,   Dzień dobry:)....
Z szacunkiem dla każdego kto inaczej niż my myśli o... Bogu, o polityce, 
kto ma inne od naszych upodobania literackie, muzyczne, sportowe, kulinarne itd. itp. ...
Nie wszyscy się ze sobą zaprzyjaźnimy. 
Przyjaźń... to rzecz wielka i rzadka.
Ale polubić się trochę... możemy przecież... Tak przynajmniej myślę.
  Drodzy Forumowicze, chwyćmy się wszyscy za ręce, wypijmy wspólnie aromatyczną herbatę.
A może każdy dzień tu zaczynajmy od wspólnej herbatki i ... uśmiechu...?
Myślę, że to możliwe. 
Tak niewiele potrzeba... trochę dobrej woli tylko.
Za jakiś czas (tak, nieco cierpliwości też trzeba) powiemy tu wszyscy, że byliśmy świadkami... 
cudu na Forum... ??
A inni (nowi, ale i dawni userzy) będą do nas przybywać, żeby się o tym przekonać  ".

Wiersz prozą pisany, ale zachwyca.

 

    Słowa piękne tego wpisu, które cytujesz 🙂  

Tylko nie wiedzieć czemu dlaczego mnie je przypisujesz?   

  Nie jest to mój wpis. 

     Magda

 

   Może się mylę, ale odnoszę wrażenie, że żyjesz w jakiejś iluzji skoro nie trafia do Ciebie normalna powyższa odpowiedź wprost. 

     Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

" Kto pisał, kto nie pisał... Kogo to interesuje ? " - pisze gość za innych gości, tego to ja też nie rozumiem. Chyba że idziemy dziko przez forum - to rzeczywiście można tak pisać.

Natomiast twe zdanie:

" Może się mylę, ale odnoszę wrażenie, że żyjesz w jakiejś iluzji skoro nie trafia do Ciebie normalna powyższa odpowiedź wprost. 

     Magda   " 

- jest mi zrozumiałe i nie zgłaszam tu uwag.

Iluzji tu nie ma, bo użyłem słów :" Nie jestem pewien, czy na pewno ale ... ", ale skoro napisałaś już raz ,że to nie ty, po co piszesz drugi raz ? Tego nie kumam.

Domyślam się, że nie chcesz ze mną pisać, nie zgłaszam uwag.

Dziękuję, że użyłaś słowo przepraszam. To słowo jest fajne.

Ja też przepraszam za wszystko.. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość x napisał:

 

 

     Dziękuję za Twoją odpowiedź.

   Nie będę się odnosiła merytorycznie do treści Twego posta. 

   Jedynie napiszę, że Twoje domyślenie jest na pół prawdziwe, ponieważ nie chcę pisać o rzeczach mało istotnych np. kto co gdzie napisał ale co nie oznacza, że nie chcę pisać z Tobą. Nie chcę pisać o błahostkach, które są nie istotne dla tego tematu. Z chęcią popiszę o wierze, w każdym wymiarze. 

    pozdrawiam 

   Magda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×