Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gosc

 

   Z wczoraj na youtub na  kanale: Wposłudze

   Tytuł: Bóg Ojciec i Pan Jezus dają wskazówki, Błogosławią i podają ilość modlących się Koronką 20 stycznia

  Warto obejrzeć o przyjęciu Intronizacji 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

     

Na youtub: Ks. Dominik Chmielewski: Jestem do niczego

kanał: Yuweg  

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modelka

 

    Na youtub tytuł: JEZUS MÓWI DO CIEBIE...

    Kanał: Aleksander Gazda

  ---- min: 06:08

  Posłuchałam tego i aż się wzruszyłam... tak bardzo opisuje moment mojego życia w którym się znajduję.

  Kochani, bardzo proszę o modlitwę o przemianę serca w wiadomym dla Pana Jezusa temacie. 

   

     Magda 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 Kanał na youtub: SuperRadek333

  Tytuł filmiku:  Niebywały opis wyglądu Pana Jezusa stygmatyczki Natuzzy Evolo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kanał na youtub: Chrześcijański Vlog

Tytuł filmiku: Ks. Dominik Chmielewski: Taktyka złego ducha.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kanał na youtub: Chrześcijański Vlog

Tytuł filmiku: Ks. Dominik Chmielewski: Kompletna ruina w relacjach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

 

           Kanał na youtub: Chrześcijański Vlog

          Tytuł filmiku: Ks. Dominik Chmielewski: Kogo bardziej kochasz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

 

           Kanał na youtub: Dobre Media Nowej Ewangelizacji

          Tytuł filmiku: ks. Dominik Chmielewski - Sens cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 Tytuł filmiku: Na czym polega akt zawierzenia się Maryi? [Q&A#175] Remigiusz Recław SJ

 Kanał na youtub: Mocni w Duchu - Jezuici TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

 

 

 

 

 

                 Tytuł filmiku:  ks. Dominik Chmielewski SDB - konferencja dla kobiet

                  Kanał na youtub: Mocni w Duchu - Jezuici TV

 

 

             

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

    

             Tytuł filmiku:  

                           Spowiadajcie się co najmniej raz w miesiącu -tak powiedziała Matka Boża (świadectwo Patrycji Talbot)

             Kanał na youtub:   PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA bo KTÓŻ JAK BÓG

 

            Piękny komentarz: 

           Dziekuje za cudowmy film. Ja takze chodze do spowiedzi i to jest takie zwyczajne i sie zastanawiam czy tam jest Jezus. Oczywiscie wierze ze jest ale nie ma tego widocznego. Raz mi sie zdarzylo kiedys ze w myslach prosilem Boga ze chce Cie odczuc realnie. I na ktores spowiedzi ks mowi o poprawie na temat moich gezechow i nagle przerywa. Chwile sie zastanawia i powtarza 3 razy Bog jest realny. Ja lekko zdziwiony ze przerwal watek i tak spogladam co to znaczy a on mowi ze Bog dziala przez ludzi i okolicznosci. Po czym ks dalej kontynuje przerwany watek. Dla mnie to byly slowa samego Jezusa. Innym razem po mszy i komuni wracamy z synem i przechodzimy kolo sklepu. Ja mysle z malym gniwem ze znowu bedzie chcial cipsy i mowie sobie Jezu pomoz przyjalem Cie. I slysze synusia ja chce cipsy. I w tym momencie poczulem jak Jezus doslownie przekierowal mysli na dobre i czujw slodycz pokoj i z wielka slodycza odpowiam ze cipsy sa niezdrwe i kupie ci cos imnego.

                           

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

 

Tytuł filmiku:  Zrozumiałam, że Maryja szuka nas... (świadectwo Patrycji Talbot, wizjonerki z Ekwadoru)

Kanał na youtub:   PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA bo KTÓŻ JAK BÓG

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tytuł filmiku: Maryja powiedziała - Nie módlcie się tak, módlcie się sercem. (świadectwo Patrycji Talbot)

Kanał na youtub:   PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA bo KTÓŻ JAK BÓG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tytuł filmiku: Ostrołęckie Spotkanie Charyzmatyczne - PIĄTEK - 7 lutego 2020r. „Przez pustynię ku głębi”

Kanał na youtub:   Dobre Media Nowej Ewangelizacji

 

teraz są on-line

  PIĄTEK - 7 lutego 2020r. „Przez pustynię ku głębi”

15.00 - powitanie, zawiązanie wspólnoty, modlitwa

15.30 - refleksja osobista z wprowadzeniem

16.00 - konferencja I „Doświadczenie Bożej Miłości fundamentem pójścia ku głębi” – ks. Przemysław Artemiuk

17.00 - modlitwa w ciszy z wprowadzeniem – Norbert Dawidczyk

18.00 - Przerwa

18.30 - konferencja II „Przez pustynię ku głębi, czyli o roli pustyni i ciemnej nocy w rozwoju duchowym” - Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

19.30 - przygotowanie do Mszy Świętej

20.00 - Msza Święta

 

      

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tytuł filmiku: Ostrołęckie Spotkanie Charyzmatyczne - PIĄTEK - 7 lutego 2020r. „Przez pustynię ku głębi”

Kanał na youtub:   Dobre Media Nowej Ewangelizacji

 

teraz są on-line

  PIĄTEK - 7 lutego 2020r. „Przez pustynię ku głębi”

15.00 - powitanie, zawiązanie wspólnoty, modlitwa

15.30 - refleksja osobista z wprowadzeniem

16.00 - konferencja I „Doświadczenie Bożej Miłości fundamentem pójścia ku głębi” – ks. Przemysław Artemiuk

17.00 - modlitwa w ciszy z wprowadzeniem – Norbert Dawidczyk

18.00 - Przerwa

18.30 - konferencja II „Przez pustynię ku głębi, czyli o roli pustyni i ciemnej nocy w rozwoju duchowym” - Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

19.30 - przygotowanie do Mszy Świętej

20.00 - Msza Święta

 

      

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

 

 

 

 

                Polecam dla mężczyzn wspólnotę odwazni.pl zweryfikowana przez ponad rok, bogactwo owoców daje

                  

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

   Kanał na youtub:  Wojownicy Maryi

  Tytuł filmiku: Wojownicy Maryi - Pieśń 

 

    Wojownicy Maryi

Ref.

Wojownicy Maryi, czciciele Matki Boga Przez Maryję do Chrystusa wiedzie nasza droga. Z różańcem w dłoni i wzniesionym mieczem Walczymy na kolanach o życie wieczne.

I

Zakochani w Maryi i pod Jej sztandarem Chcemy do Chrystusa iść przez życie całe W modlitwie nasza moc przeciwko złym duchom Przeciwko szatanowi i jego pokusom Leżąc krzyżem pokutujemy za grzechy nasze i całej ziemi

Ref. Wojownicy Maryi, czciciele Matki Boga Przez Maryję do Chrystusa wiedzie nasza droga. Z różańcem w dłoni i wzniesionym mieczem Walczymy na kolanach o życie wieczne.

II

Walczymy o świętość w naszych rodzinach O wierność Bogu w słowach i czynach O pokój między ojcem i synem O wierność Bogu i swojej rodzinie Maryja pełna Łaski - Kecharitomene Ona naszą Panią, nasze wspomożenie Ref. Wojownicy Maryi, czciciele Matki Boga Przez Maryję do Chrystusa wiedzie nasza droga. Z różańcem w dłoni i wzniesionym mieczem Walczymy na kolanach o życie wieczne.

Ref.

Wojownicy Maryi, czciciele Matki Boga Przez Maryję do Chrystusa wiedzie nasza droga. Z różańcem w dłoni i wzniesionym mieczem Walczymy na kolanach o życie wieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam Wam kochani wspaniały audiobook z rozmów z Jezusem  Alicji Lenczewskiej "Świadectwo". Zrealizowany profesjonalnie w radiu w Częstochowie, słowa Jezusa czyta ksiądz Mariusz Sokołowski, którego znam osobiście. On też zamieszcza sukcesywnie kolejne fragmenty tego audiobooka na swoim kanale  O POWOŁANIU NA SERIO - CHRYSTUSOWCY.  Słuchajcie i udostępniajcie innym. Uczta dla ducha i ucha .

https://www.youtube.com/watch?v=armbzHuwyLE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3BxPKZaPv2tjXqHIbJKnNSVm2BRdQtdyNiJEImVthI9tYlcVvDMjko81o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nareszcie jakieś konkrety. Dzisiaj na spowiedzi dostałam radę aby szukać swojego spowiednika, myślę że to mi bardzo pomoże. Mieszkam w wielkim mieście więc nie będzie problemu. Ktoś mnie zrozumie na wskroś i pozna moją historię. Nie zamierzam z tym zwlekać. Dzisiaj na spowiedzi padły nie tylko ciężkie ale i lekkie grzechy, i wiecie co? Mam nieopisany pokój w sobie. Wywaliłam to z siebie i mam wrażenie że ktoś mi to zabrał już na stałe. Niewiarygodne jak małe może nam ciążyć i jak wielką ulgę może przynieść jak się tego pozbędziemy. Na tym właśnie polega nasze duchowe wzrastanie. 

Poza tym jedna córka już po komunii, druga ma jutro bierzmowanie, tak że idziemy do przodu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×