Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamama12

jakie uplawy po luteinie

Polecane posty

Gość lamama12

Od poniedziałku biorę luteine i w nocy czuje jak mi cos wypływa czasem widzę biały proszek a większość to wodniste uplawy..czy to normalne przy tych tabletkach dopochwowych ? Ja juz schizuje ze wody płodowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to normalne, wszystkie upławy mam takie same. Luteinę biorę już 16 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje,może jeszcze ktoś się wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 10 tc i tez biore, ale raczej mi az tak nie wyplywa, troche się zdarza na wkladce, ale nie moge tego nazwac uplawami. Moze zbyt płytko wkladasz tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamama12
Nie wiem żeby za płytko ,wydaje się mi ze głęboko wkladam a biorę dwie rano i dwie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ginekolog powiedział ze musi wypływać, ponieważ częśc tabletki się wchłania ale otoczka zostaje i musi się wydostac w postaci takiej a nie innej. Nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie luteine z aplikatorem? czy się musicie ręcznie męczyć? bo ja mimo że aplikuję ja taką rureczką na taką głebokość co trzeba to i tak wypływa po jakimś czasie tak że jak nie mam założonej wkładki to majtki do przebrania;p i tak jak napisał gość wyżej nie wszystko się wchłania a to co zostaje to sobie wypływa:) tak że spokojnie mozesz zamknąć temat bo to normalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamama12
No ale żeby to tak prawie cały dzień ? Wydaje się mi tabletka powinna wypłynąć szybko a nie tak cały dzień wodne uplawy :/ tego się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, ja biore po jednej. Ale moja nie jest w zadnej otoczce. Kurcze, wodniste to tez ciężko powiedzieć, ja do teraz, czyli fo 10 tyg chodziłam z wkladka bo ciągle mialam uczucie ze mam mokro, ale majtek nie musiałam przebierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju mi też przez cały dzien się to sączy..a np w nocy jest spokój ale jak się rano obudzę i np albo się uniosę albo wstanę to mi wszystko wycieka okropnie...;p nie schizuj...;p tak ma być;p z całej tabletki od razu w jednym momencie ci wszystko nie wypłynie tylko tak sobie kapie przez caly dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamama12
Poczytalam trochę teZ w necie, i dziewczyny tez tak maja. UFf troszkę się uspokoilam ,strasznie wkurzajace jest uczucie cały dzień mokro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przebierałam bo nie zawsze wkładek używałam..wiadome jakbym nosila to bym nie musiala co chwile ich zmieniać;p dziewczyny to jest naprawde normalne...wiem co piszę mimo że to moja pierwsza ciąża to z luteiną dopochwową miałam i mam doczynienia ze względu na to że mi brzuch twardniał i tak zapobiegawczo mi przepisała zeby się nic z szyjką dziać nie zaczęło... już dwa pudełka zużyłam i teraz mam kolejne dwa..zresztą nawet ginka mi mówiła że tak ma być i jakbyście inne fora poczytały to to samo znajdziecie co ja napisałam...tak że luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz:) i da się do tego przyzwyczaić..pamiętaj że robisz to wszystko z myslą o dzieciatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Mialam takie same objawy jak Ty ;) ale spokojnie, wodniste uplawy na stowe po luteinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To normalne że przy luteinie masz upławy ... Ja stosuje już jakiś czas i miałam najpierw białe teraz żółte ze względu na przyjmowany lek ale to nic strasznego i część tabletki zawsze wypłynie nie ważne jak włożysz tabletkę czy głęboko czy nie czy paluszkiem czy aplikatorem ważne żeby zawsze się podmyć kilka razy dziennie płynem do higieny okolic intymnych i będzie okej 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

To normalne że przy luteinie masz upławy ... Ja stosuje już jakiś czas i miałam najpierw białe teraz żółte ze względu na przyjmowany lek ale to nic strasznego i część tabletki zawsze wypłynie nie ważne jak włożysz tabletkę czy głęboko czy nie czy paluszkiem czy aplikatorem ważne żeby zawsze się podmyć kilka razy dziennie płynem do higieny okolic intymnych i będzie okej 😊

Parę razy dziennie płynem do higieny? Dobrze się czujesz? 🤦 Niewskazane jest mycie się chemia codziennie a co dopiero kilka razy dziennie. W ten sposób wypłukujesz naturalną florę bakteryjną, która chroni przed infekcjami. Ja codziennie rano i wieczorem podmywam się ciepła wodą a co parę dni używam płynu do higieny intymnej i to takiego mega delikatnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Ja jestem w 16 tygodniu i tez dostałam luteinę bo mam za krótka szyjkę i tez mam wycieki ☺️Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i donoszę 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×