Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość gość
Madziu przykre jest tylko ze dla pocałunków zaryzukowalas utratę maleństwa.. I to z takim idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz widziałam dziś 2 bociany. ..myślę że jeden podąża w Twoim kierunku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah też mi się zdarza, ale moja aktywność nie tylko ode mnie zależy, a należę do tych, którzy nie egzekwują przypadających na okres rozliczeniowych orgazmów, i nie używam kalkulatora libido jak poniektórzy z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle ze dla takiego idioty i dla kilku pocałunków ryzykowałas małżeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że źle zrobiłam:-( ale byłam zauroczona tym idiotą:-( Żałuję , najważniejsze że moje małżeństwo nie ucierpiało:-) teraz to tylko myślę że będzie lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło, i zrozumiałam swój błąd, i spadły mi klapki z oczu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah...no nie bądźmy hipokrytami, nie chodziło o same pocałunki, dla nich nikt nie zaryzykowałby tego co miał, pocałunki to tylko dodatek do, zapewne zajebistego i satysfakcjonującego sexu, zauroczenia, poczucia bycia pożądanym, atrakcyjnym, ....tu wpisać indywidualne odczucia i deficyty ze stałego związku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy z******ty sexs. ....? Z perspektywy czasu myślę że można to podciągnąć pod kategorie inności to fakt, bywało różnie:-) Były wzloty i upadki, ale podsumowując to wszystko wiem że nie było warto, i nie ma czego żałować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i to jest najwłaściwsza konkluzja, pomijając i to że nie powinno się żałować tego co już się stało, bo niczego to nie zmienia (żałowanie) a jedynie psuje samopoczucie nasze a często i innych na których my oddziałujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam hm zastanawiam się czy naprawdę myślisz że malżenstwo nie ucierpiało zycze ci tego ale powiedz co się zmienilo w twoim malzenstwie chyba nic ze strony meża bo niewie o twojej zdradzie a zdradziłaś bo szukalas czegos innego odmiany. Nie mam racji a le mniejsza o to zycze ci wszystkiego dobrego że by wszystko się poukladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj SPRITT miło że wpadłeś:-) Maż nie wie..i nigdy się nie dowie:-) Nic się nie zmieniło, z wyjątkiem tego że teraz doceniłam ile mogłam stracić przez własną głupotę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tutaj dziś taka cisza popołudniowa? Ja sama w domku, i nie mam pomysłu co z sobą zrobić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie porządny rower:-) ale pogoda dziś u mnie bez" szału"..więc na razie błyszczy tylko w garażu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
hej, ja właśnie wróciłam ze spotkania z nim :-( obiecał że nie będzie pisał,nie będzie dzwonił. jeżeli ma mi to pomoc pozbierać się to zamilknie. strasznie mnie boli głowa. może później coś z siebie wyduszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej magda nigdy nie mów nigdy. Dobrze by się nie dowiedzał przynajmniej zaoszczędzisz mu gorzkiej prawdy. Pewnie inaczej by na ciebie spojrzał i myślał o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
powiedziałam że nie stać mnie na przyjaźń po tym wszystkim co z nim przeżyłam ,że prosi o zbyt wiele, że tylko zamykając poprzedni rozdział mogę otworzyć kolejny,nowy ale już bez niego. bo nas już nie ma...i nigdy nie będzie. już nie pamiętam kiedy było mi aż tak smutno. ściska mnie w gardle gdy o tym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda skup się na mężu Napewno zasługuje na czułość i uczucie Po co ci byle gniot, masz z tego tylko cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) ale świetne określenie"byle gniot"hehe nigdy takiego określenia nie słyszałam, ale bardzo mi się spodobało:-) Wczoraj dzień sentymentów ? Gość 10 bardzo dobrze postąpiłaś! tylko na rozmowie się skończyło? Teraz jak wszystko z siebie wyrzuciłaś, oczyszczona jesteś , będzie lżej:-) Musi być dobrze. Ja wczoraj dostałam sms od gniota, długo wahałam się czy odpisać..i i co odpisać? Wpadłam na pomysł że odpiszę mu tym samym wulgaryzmem , który od niego dostałam. Jestem tak silna i nastawiona anty, a siłę czerpie od Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...niestety gość, gościł wczoraj w domu młodszą córę i nie miał warunków do korzystania z netu :) za to z rana wpraszam się na mała czarną, może być na bosaka :) dziesiątka - tak trzymaj, Ty wolny człowiek jesteś i w końcu pożyjesz jak człowiek a nie będziesz żyła od chwili do chwili ...kiedy on będzie miał okazję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......czuj się zaproszony:-) właśnie siedzę nad kawką, ale muszę Cię rozczarować bo dzisiaj w wysokich obcasach:-( zrobiłam się dziś na bustwo:-) Ja mam o tyle wygodniej że z neta korzystam z tel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 tylko dbaj kobieto o siebie, ja to robię z zdwojoną siłą:-) Ja przez okres 2 tyg , przez chorobę i stres , zjechałam 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu źle zrobiłaś ze odpisałaś Będzie miał satysfakcję ze nie jest ci obojętny Najlepsze jest zero zainteresowania i olewactwo całkowite ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupi ten facet, on powinien tak właśnie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×