Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

co jest takiego interesującego w najnowszych trendach mody?

Polecane posty

Gość gość
Nawet nie wiesz co to jest trend, a p********z. Trendem na pewno nie jest nieudolna podrobka pomysłu światowych domów mody. Która z was się interesuje moda, zna kolekcje Chanel, Diora, Balenciagi, Lanvina? Dla was trend to c**a na bilboardzie w taniej kreacji z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie znam się, bo mnie to aż tak nie interesuje, ale podobnie jak większość ludzi widzę, że w sklepach nie jest "wszystko takie samo", są różne style z których można wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie ze was zwyczajnie nie stać na te trendy powinnyscie mieć własny styl a nie ubierać się w sklepach dla biednych typu Zara czy h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie? W H&M jest masa ubrań w moim stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim i w stylu 20 mln innych trendowych Polek hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli, to co? Komu ma się to podobać? Chociaż nie sądzę, że 20 milionów polek ma taki sam styl jak ja, inaczej Kasia nie narzekała by na brak metali na ulicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest udziwniać i być oryginalnym na siłę....za biedronkę się przebierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAWNO. Ubieram się tak jak jest mi wygodnie, tak żeby dobrze leżało i komponowało się z całością. Resztę mam w dapie. Wszystkie szafiarki mogłyby dla mnie nie istnieć. Nie odwiedzam Ich stron, nie czytam postów na Ich temat, mam je w dapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo modne ubrania mają na allinside.pl, modne, dobrze wykonane a przede wszystkim tanie. Kupuję tam od jakiegoś czasu ubrania dla siebie, męża i córki i wszystkie są bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×