Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TVN zadał tylko 1 pytanie byłemu doradcy Putina bo nie pasowało do bzdur Laska!

Polecane posty

Gość gość
Lech Kaczyński miał rację co do długofalowych planów Rosji. Najpierw Gruzja, potem kraj***ałtyckie a potem być może czas na mój kraj na Polskę! 500 dni po ostrzelaniu w Gruzji jego samolot został zestrzelony nad Smoleńskiem, a ruscy przy biernej postawie naszych prokuratorów przetopili n70% szczątków i w miejscu roztrzaskania szczątków zabetonowali teren aby nikt an wieki nie dowiedział się prawdy o tej zbrodni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wiele spraw jest zbyt grubymi nićmi szyta.Czuć smród za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tego nigdy nie oddadzą nam oryginałów czarnych skrzynek!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nieokrzesany dureń myśli że był to zwykły wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elew shatyn?:) jakoś nie robi to na mnie wrażenia. Nawet jak skakałeś ze spadochronem;) xxx tak jasne. to rosjanie. To musieli byc rosjanie. to jest tak pewne jak to, że jesteście kretynami a może po prostu oglądacie za duzo telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tylko Rosjanie top również dwóch naszych najwyższych polityków a wie o tym 33% Narodu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty weź może sie spójrz za siebie i zobacz kto cie pcha i jakimi metodami żebyś przelewał za niego krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo winny jest zdrajca Polski i pewien rudy gość zresztą obaj się śmiali jak przywożono ciała ofiar!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj w miejsce gwiazdek wstaw "eb" myślę, że to całkiem sensowny artykuł bez zbędnego p********ia o demokracji i innych pierdołach, nie mających znaczenia dla tych którzy wami manipuluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Okazało się ze kluczem do pokonania bloku Chiny-Rosja-Iran jest Iran a kluczem do pokonania Iranu jest Syria a kluczem do pokonania Syrii jest Flota Czarnomorska która ma swoj***azy właśnie na Krymie. " xxx to by było na tyle a jak sie mnie ktoś zapyta co to ma wsplnego ze smoleńskiem to "w*****ie z laćka i poprawie z kopyta" dla rozjaśnienia umysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadasz od rzeczy jak twój idol "włatca balonuw" :D Lasek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli g****o wiesz o Smoleńsku skoro nie wiesz kim jest główny propagandysta którego Goebbels by się nie powstydził!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakchcesz robić za żywy wykrywacz min puszczony przed abramsem to twoja brocha ale mnie w to nie mieszaj ok. Chesz to se jeź nawet do mongoli walczyć z dżyngishanem tylko nie rób z tego kwestii narodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co sugerujesz ze poruszanie sprawy Smoleńska doprowadzi do wojny z Rosją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
propaganda jest oparta na prawdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugeruje żebyś przeczytał te 5 stron topiku zanim zaczniesz spekulować co sugeruje chociaż wiem, że to wymaga niewspółmiernie większego wysiłku intelektualnego niż obejrzenie wiadomości tudzież wysłuchanie przemówienia partyjnego guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze propaganda nie jest prawdą!!! Co za wstyd na cały świat!! U nas nikt nie domagał się złożenia wraku kawałek po kawałku!!! Tak jak było przy wielu akcjach między innymi Lockerbie czy teraz zestrzelenia Malezyjskiego boeinga! I stąd pojawią się typy którzy każde g****o potrafią wmówić narodowi takie jak lasek i jego ludzie bez szczegółowych badań wraku!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"propaganda jest oparta na prawdzie?" nie. propaganda jest oparta na bajkach andersena i braci grimm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem i nic konstruktywnego tam nie ma wciąż nie odpowiedziałeś na kluczowe pytanie jak to możliwe że samolot rozpierzył się na 60 tys kawałków, a kawałki płotu nie zostały wymiecione dużo dalej poza teren upadku samolotu mimo iż wyraźnie widać ze podmuch jest w stanie wywrócić autobus a wg teorii Laska samolot zahaczył o brzozę która znajdowała się kilka metrów od wspomnianego płotu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilem możesz być ty najłatwiej obrażać nic odpowiedzieć na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już napisałem na pierwszej stronie co myśle o tym wydarzeniu. na ostatniej stronie cytuje słowa człowieka madrzejszego ode mnie, który wskazuje komu mogła służyć ta katastrofa i za c***a jakoś nie widze żeby jakieś korzyści mieli z niej rosjanie. ide bo mnie nudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruscy w ogóle nie przestrzegali w tej sprawie procedur międzynarodowych a zalanie terenu betonem tylko zwiększa podejrzenia co do ich winy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już twierdzenie, że rząd tuska to rusofile zakrawa na skrajny zanik funkcji mózgu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×