Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

panowie, po czym oceniacie, że kobieta jest inteligentna?

Polecane posty

Gość gość
Po tym, że zna, kultywuje, przekazuje i umie sobie oraz innym zapełnić zycie i umysł, innymi WARTOSCIAMI, niż tylko trzepanie KASY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim jest pani Ania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprzedniej i na tej stronie ja pisałam o tym 'tyś" to tego co pisał tak,ale odpisał dlaczego. To nie było do Ciebie, a Ty dalej swoje. Sprawa została wyjaśniona juz:) Tez tak piszesz z tego co piszesz i bierzesz do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha cheba zabładziła też miałam zapytać o kogo kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z tą nienawiścią do ludzi dobrze zarabiających??? to taki wybitnie polskie W stanach ludzi bogaci są bardzo szanowani, za włożony wysiłek i talent. Dzieci się od małego uczy że warto być pracowitym, zdolnym i wykorzystywać to, żeby dobrze zarabiać. A tu jak ktoś zarabia ponad średnią to na pewno burak złodziej debil i krętacz. Jejku, jakie to polski. Żałośni jesteście, ogarnijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu pisze ,to nie ja :) żadna MMartha jakaś dziołcha się obudziła po fakcie hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w tym kraju jak jesteś bogaty albo masz doktorat to ludzi zawiść zjada. Najlepiej się nie przyznawaj że jesteś doktor i broń boże nie obnoś się z majątkiem bo Ci samochód porysują albo koła podziurawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z tą nienawiścią do ludzi dobrze zarabiających??? to taki wybitnie polskie W stanach ludzi bogaci są bardzo szanowani, za włożony wysiłek i talent. <<<<<<<<<<<<<< zerwałaś się ze smyczy ? masz chwilowo "wolne" nie używaj słowa "wybitnie polskie" siedz tam gdzie siedzisz ,smaruj dupska amerykanom masłem i chwal Boga ,jak to oni mają w zwyczaju..obłuda aż kipi :) nie doszukuj się złych cech w swoim ex narodzie dzięki któremu posiadasz cechy wybitnie pozwalające na przetrwanie :) żyjesz w USA szmaciarskim kraju który pozbawił indian narodowości ? To żyj :) Niech ci będzie tam pięknie,nie wtrącaj się polko typowo ze złośliwości swej w sprawy o których pojęcia nie masz :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lanser dziś nie wiedziałam, że w Stanach w tym MIT tacy debile siedzą żeby "głupka co nawet jednej książki nie przeczytał" zapraszać i jeszcze mu stypendium dawać. No same durnie w tej ameryce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz calkowita racjeusmiech.gif <<<<<<<<<<<< sama sobie Martha przyznałaś rację :D patrząc na zegarek ;) ale ogółem OK dotrzymujesz nam towarzystwa to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak czytam twoje wypowiedzi i się zastanawiam co ty bierzesz:) Ale silne to musi być. Pomyśl może o dystrybucji tego. Zarobisz fortunę i tez będziesz tym "parszywym bogaczem w gajerku":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś nam zegarek przekłamuje już nie wiem do kogo co kto pisał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś usmiech.gif Musialabym byc tobausmiech.gif zycie jest piekne <<<<<<<<<<< mój zegarek chodzi jak Twój Martha :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak czytam twoje wypowiedzi i się zastanawiam co ty bierzeszusmiech.gif Ale silne to musi być. Pomyśl może o dystrybucji tego. Zarobisz fortunę i tez będziesz tym "parszywym bogaczem w gajerku" <<<<<<<<<<<<< nie ma nikogo kto napisał o 05.22 gdzie Ty mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
tak wszyscy z technicznej :D w dodatku wszyscy na tej samej uczelni niezaleznie od rankingu jedna z najlepszych w pl wszyscy dziedziny pokrewne materialoznawstwu,ci znajomi chemicy tez z techniczej, jeden wczesniej byl na rolniczej ale sie przeniosl to wlasnie moj znajomy dlatego z jednej chemii byl debilem bo nie studiowal chemii,to byla chemia nieorganiczna teraz tak stwierdzilem bo na rolniczej zajmowal sie wlasnie badaniem materialow organicznych, ale doktorat masz z nauk chemicznych jak jestes na wydziale chemii a nie z danego kierunku. tak samo jest z medycyny doktoraty nie sa z badan nad wirusami czy chorobami jak wczesniej myslalem np. z czestotliwosci wystepowania choroby x w rejonie y :D tytul tez jest ogolny doktor nauk medycznych, do swoich marnych osiagniec moge dodac jeden rozdzial pracy doktorskiej z medycyny :D wiec jakis wklad w polska nauke mialem :D do dzisiaj sie dziwie ze to antyplagiat przeszlo tam byly cale fragmenty kopiowane tylko slowa zmieniane no ale to byla praca z historii medycyny . ktos musial oddac a nie mial czasu bo lekarze pracuja od switu do nocy. ja mailem nadmiar bo bylem chory :D rozumiem starsze osoby ze dla nich doktor to osoba wybitna bo w komunizmie tak bylo albo komuch albo megamózg zosatwal doktorem bo na studia szlo 7% populacji, debil dostawal lopate. teraz nawet przecietniak bez problemu moze byc doktorem. na studiach odsetek debili niedlugo bedzie wyzszy niz tych rozgarnietych studiuje ponad polowa populacji a od zawsze glupszych bylo wiecej bo sie beztrosko rozmnazaja. ludzie ktorzy nigdy nie mieli stycznosci z tymi z drugiej strony mysla ze to ludzie inteligentni gdyby troche z nimi poobcowali posluchali zartow z boku to by odniesli wrazenie ze to czesto prostaki jeszcze wieksze niz ta sprzataczka do ktorej ktos sie rpzyczepil. za granica wiekszosc polakow sprzata niektorzy sa naprawde bystrzy. kazdy madry bedzie nawet sprzatal jak nie bedzie mial za co utrzymac rodziny tylko patologia zamiast sprzatac bedzie wystawac pod mopsem albo pisac do szlachetnej paczki prosby o 5 laptopow bo maja 5 dzieci a nigdy nie pracowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś SZCZESLIWI nie patrza na zegarek:)) SLE TOBIE Moc buziaczkow ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh, komuś zebrało się na rozmowy o doktoratach nauce i podobnych. Człowieku tu zawistne przygłupy siedzą co dobrej uczelnię to zdjęciu nawet nie widziały, złe forum wybrałeś, nikt tu cię nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest gościu co miał rację o USA to fakt ,tam dno zupełne a amerykanie chorzy psychicznie każdy z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martha ...buziaki kochanie :) pisz dalej plisss nie opuszczaj nas :) Lanser , co studiowałeś ? Do debila co tu pisze...pisz , wykaż się swoją arogancją :) To zabawne jest ...pisz coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bogiem:D,ech to musiał wymyślić jakiś idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×