Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

panowie, po czym oceniacie, że kobieta jest inteligentna?

Polecane posty

Gość gość
lanser dziś Ale w takim razie czemu ludzi masowo nie kończą medycyny albo nie robią doktoratów. Przecież to takie proste a praca po tym stabilna, spokojna i nieźle płatna. Tylko właśnie wolą sobie sprzątać albo wózkiem widłowym jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martha,tu oceniają Kobiety zatem nikt nie bije a pyta ;) ważne aby dyskusja była największy arogant odpadł jak widać ,pewnie musi coś zalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lanser dziś Ale w takim razie czemu ludzi masowo nie kończą medycyny albo nie robią doktoratów. Przecież to takie proste a praca po tym stabilna, spokojna i nieźle płatna. Tylko właśnie wolą sobie sprzątać albo wózkiem widłowym jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wszyscy sobie poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nie wiedziałam, że w Stanach w tym MIT tacy debile siedzą żeby "głupka co nawet jednej książki nie przeczytał" zapraszać i jeszcze mu stypendium dawać. No same durnie w tej ameryce>>>nic takieog nie napisalem. tlumacze ci od 3 stron ze aby byc dobrym w danej dziedzinie nie trzeba bcy ani inteligentnym ani madrym bo o tym byl temat. trzeba byc przede wszystkim pracowitym. przecietnie inteligentny czlowiek moze byc pracownikiem naukowym co wiecej czasami zdarza sie ze zostanei nim nawet debil vide pewien profesor ekspert od katastrofy smolenskiej ktory przyznal sie ze "blefowal" pokazujac pusta kartke jako niby swoj raport na tematy katastrofy. przez rok czy dwa powolywal sie na cos co gdy przyszlo do okazania okazlo sie pusta kartka.sprawa znana w calej polsce jak nie wiesz o kogo chodzi znaczy ze nei wiesz co sie wokol ciebie dzieje. no jak go nazwac jak nie debilem ? dla mnie to debil, mimo ze profesor, bo mam swoj rozum sam oceniam fakty. co do stanow to kraj jako taki jest krajem debili mimo ze maja najlepsze uniwersytety na swiecie, jedno drugiego nie wyklucza w kazdym kraju sa geniusze zwlaszacza ze tam wielu geniuszy jest z importu :D wiesz ilu rosjan pracuje na tcyh uniwersytetach ? przecietny amerykanin na zelazku musi miec napisane aby nie lizac od spodu bo gorace a kawe musza mu podac dopiero jak wsytygnie bo jak wyleje na nogi i w ten sposob rpzekona sie ze byla robiona na wrzatku to trzeba mu zaplacic milionowe odszkodowanie :D powoli zblizamy sie do nich u nas tez pojawiaja sie obowiazkowe debilne regulacje, czesc polski twierdzi ze wybory sa niewazne bo mamy za duzy odsetek debili i instrukcja pisana w jezyku polskim jak wypelniac karte do glosowania znajdujaca sie an tej karcie to za malo dla przecietnego polaka :D wielu naukowcow w pewnej telewizji z torunia uwaza te karty za nazbyt skomplikowane :D w poziomie debilizmu ciezko stany doscignac, ale mamy szanse ze kiedys nam sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hellloooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nie wiedziałam, że w Stanach w tym MIT tacy debile siedzą żeby "głupka co nawet jednej książki nie przeczytał" zapraszać i jeszcze mu stypendium dawać. No same durnie w tej ameryce>>>nic takieog nie napisalem. tlumacze ci od 3 stron ze aby byc dobrym w danej dziedzinie nie trzeba bcy ani inteligentnym ani madrym bo o tym byl temat. trzeba byc przede wszystkim pracowitym. przecietnie inteligentny czlowiek moze byc pracownikiem naukowym co wiecej czasami zdarza sie ze zostanei nim nawet debil vide pewien profesor ekspert od katastrofy smolenskiej ktory przyznal sie ze "blefowal" pokazujac pusta kartke jako niby swoj raport na tematy katastrofy. przez rok czy dwa powolywal sie na cos co gdy przyszlo do okazania okazlo sie pusta kartka.sprawa znana w calej polsce jak nie wiesz o kogo chodzi znaczy ze nei wiesz co sie wokol ciebie dzieje. no jak go nazwac jak nie debilem ? dla mnie to debil, mimo ze profesor, bo mam swoj rozum sam oceniam fakty. co do stanow to kraj jako taki jest krajem debili mimo ze maja najlepsze uniwersytety na swiecie, jedno drugiego nie wyklucza w kazdym kraju sa geniusze zwlaszacza ze tam wielu geniuszy jest z importu :D wiesz ilu rosjan pracuje na tcyh uniwersytetach ? przecietny amerykanin na zelazku musi miec napisane aby nie lizac od spodu bo gorace a kawe musza mu podac dopiero jak wsytygnie bo jak wyleje na nogi i w ten sposob rpzekona sie ze byla robiona na wrzatku to trzeba mu zaplacic milionowe odszkodowanie :D powoli zblizamy sie do nich u nas tez pojawiaja sie obowiazkowe debilne regulacje, czesc polski twierdzi ze wybory sa niewazne bo mamy za duzy odsetek debili i instrukcja pisana w jezyku polskim jak wypelniac karte do glosowania znajdujaca sie an tej karcie to za malo dla przecietnego polaka :D wielu naukowcow w pewnej telewizji z torunia uwaza te karty za nazbyt skomplikowane :D w poziomie debilizmu ciezko stany doscignac, ale mamy szanse ze kiedys nam sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nie napisze co bo łatwo byloby mnie zidentyfikowac jak tak teraz patrze to za duzo juz napisalem :O mozna by zidentyfikowac nei tylko mnie ale i tych chemikow co gorsza :D znowu bede musial zmienic nick :O a tak mi sie ten podobal byl mega przekorny :D i znowu sie chyba pomylilem osoby i wszystko przez to, jakiemus glupkowi z forum bym sie nie tlumaczyl :D sadzilem ze to przytyk :O niech to szlag starosc nie radosc intuicja jzu nie ta. jesli to bylas jednak ty marudo to sie ujawnij to nie strace wiary w swoja intuicje chociaz :D czas na sen 🖐️ wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dalej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
jak sie ew. przyznasz to wymysl mi nowy nick :D te dwa poprzednie byly bardzo fajne,a zwlaszcza ten :D chociaz w poprzednim jak mnie od grubych swin wyzywali to tez mialem ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ja nie wiedzę waszych odp. mamy fajnych modów aroganckie pały chamy ,normalny człek tak się nie zachowuje :) tylko dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna kobieta ... to chyba jakis zart tak? Dobre prowo 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja chyba łaskawi odblokował:) lanser, ja się z tobą zgadzam, że nawet ktoś średnio inteligentny jak się bardzo uprze to jakiś tam doktorat napisze albo skończy tą medycynę. Tylko jednak statystycznie naukowcy i lekarze są jednak najinteligentniejsza grupą zawodową. Więc jakbym miał szukać inteligentnej kobiety, to właśnie tam bym zaczął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie śmieszy to wielki oburzenia że ludzi chcą dobrze zarabiać. A wy po co chodzicie do pracy? dla przyjemności? miłej atmosfery? No bez jaj. Praca jest po to żeby zarabiać - czym więcej tym lepiej (oczywiście nie kosztem przepracowywania się po nocach/w weekendy tylko stawki godzinowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesor nie profesor, każdy facet głupieje na widok młodej wymalowanej laski. Im starszy facet tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co w tym dziwnego? tylko te laski myślą że one coś dla niego znaczą, a tak naprawdę są tylko darmową dupodajką. A po wszystkim profesor czy inny i tak wróci do żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą im w mordę wkładać fajfusy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×