Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja bym wszystkie te beneficiary

Polecane posty

Gość gość
Czyli planujesz do 18 roku zycia swoich dzieci ciagnąć benefity? A potem,co? Dożywotni Zasiłek dla bezrobotnych? No bo poswieciłaś sie dla dzieci i nie masz żadnego doświadczenia i stażu pracy? Całe życie na koszt obcego państwa. To jest dopiero nieudacznictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beneficiary próbują sie tłumaczyć z tego ze okradają obce państwo. Oni chcą wam pozabierać benefity bo widzia co sie dzieje. A dla uczciwie pracującego Polaka w UK zawsze będziecie bandą z Wyłudzaczy z krzyczącymi bachorami w autobusie, metrze i samolocie. Psujecie opinie całej reszcie. Dlatego Angole nas nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli planujesz do 18 roku zycia swoich dzieci ciagnąć benefity? A potem,co? Dożywotni Zasiłek dla bezrobotnych? No bo poswieciłaś sie dla dzieci i nie masz żadnego doświadczenia i stażu pracy? Całe życie na koszt obcego państwa. To jest dopiero nieudacznictwo. xxx a skąd wiesz co planuję, jakie mam doświadczenie i jaki staż? już mnie zakwalifikowałaś do patologii bo mam małe dzieci? benefitów mam raptem 80f tygodniowo - mąż pracuje i utrzymuje rodzinę pytanie było inne i skoro jesteś taka mądra i wszechwiedząca - odpowiedz na nie, proszę gdzie mam iść do pracy mając tak małe, wymagające całodobowej opieki dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wrocilam z ang forum o zasilkach i o tym jak to polski rzad sie oburzyl na nowe postulaty Camerona- benefity dopiero po 4l pracy. Az mi uszy puchly jak czytalam co pisza o Polakach :O Dalej sie mnozcie jak kroliki nie majac nawet z czego te dzieci utrzymac to calkiem zwalicie Polakom opinie i wywala nas wszystkich na zbity pysk. To dzieki wam i tym pieprzonym benefitom ukip zyskuje taka popularnosc. Jak uk wyjdzie z unii to ekonomia tego kraju poleci na leb i kazdy na tym ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem o co ta cała afera? Anglia dostała wspaniały prezent w postaci młodych, w wielu przypadkach wykształconych (za pieniądze polskich podatników) pracowników, którzy są zdrowi i nie korzystają z NHS nie dołożyła do nich ani funta! i jeszcze pretensje, że im się dzieci rodzą i ich kobiety muszą zostać w domu, żeby "oporządzać" przyszłych podatników i pracowników pracujących na bogactwo Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Beneficiarki-złodziejki. A co maja powiedzieć kobiety z dziećmi w Polsce? Nie maja takich zasiłków. Gdybys jedna z druga nie miała możliwości okradać UK to byście nie zdecydowały sie na dzieci. I taka jest prawda. V Uhaha usmialam sie. Pretensja do garbatego ze ma dzieci proste ! Pytanie za 1000 pkt: A dlaczego w Polsce ludzie decydują sie na dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co piszą że za siedzenie w domu dostaja tyle co pracujacy ludzie: serio? Chyba tyle co robiący za minimalna part time. Nie wiem jakie wy macie pojecie o zarobkach czy ile zarabiałyście w swoich fabrykach przed porodem ale to jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty gdzie pracujesz paniusiu hrabianko? W uk benefity biorą nawet angielki ktore niezle zarabiały w biurach , a ty polko ? Czujesz sie lepsza? Ponad 1000 £ miesięcznie dostac za friko to dla ciebie pikus? Gratuluje poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhaha usmialam sie. Pretensja do garbatego ze ma dzieci proste ! Pytanie za 1000 pkt: A dlaczego w Polsce ludzie decydują sie na dzieci ? xxx zaraz się dowiesz, że w Polsce kobiety decydują się na dzieci z patriotyzmu i poświęcenia dla kraju, a te co rodzą w Anglii to tylko dla pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co straszy angielskim forum. Nawet jeśli cameronek odbierze benefity,to mam juz to generalnie gdzíes. 8 tysiecy uzbieralam z calych benefitów.źanim benki pozabierają to odłoże z drugie tyle i wtedy cameron moze mnie cmoknąć w puupee,bo wróce do kraju z fajną sumką.ale i tak pewnie benefity zostaną,ewentualnie wejdą nowe przepisy.moj facet też ma zaoszczędzone,ale niecale 2tys,bo z jego zarobków oplacamy czynsz,paliwo,rachunki,dziecko itd. Także to my utarliśmy nosa cameronowi,a nie on nas 'straszyć' dziad jeden bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kobieta w Polsce nie powie,,zrobię sobie dzieciaka,to dostanę kilka stówek miesięcznie od państwa bo mi sie należy za to ze urodziłam dziecko,, a w UK? To jest głównym powodem ze tyle polek rodzi dzieci w UK. Benefity. I jak to sie niektóre chwała 1000£ droga nie chodzi . Utrzymanki własnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie beneficiary jesteście żałosne jak was czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kobieta w Polsce nie powie,,zrobię sobie dzieciaka,to dostanę kilka stówek miesięcznie od państwa bo mi sie należy za to ze urodziłam dziecko,, a w UK? To jest głównym powodem ze tyle polek rodzi dzieci w UK. Benefity. xxx tak tak, oczywiście! w UK nie rodzą z miłości do faceta, żeby mieć rodzinę, żeby kochać, żeby się spełnić jako kobieta tylko dla paru funtów i patrzcie jakie te w Polsce lepsze, bo rodzą po to, żeby żyć w biedzie, żeby oddać dziecku ostatni grosz, żeby nie mieć żadnych przyjemności, żeby się poświęcić, żeby udowodnić swoją mentalną wyższość żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba daleko szukac aby znalezc takie pokraki co zdecydowaly sie na dziecko aby siedziec na d***e i brac kase od panstwa. Na poprzedniej stronie jedna taka pisala. Osobiscie tez znam takie przypadki. Dziecko ma juz 16l i poszlo do pracy to ona bach nastepne i dalej siedzi pasozyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak was boli, że Polki rodzą dzieci??? a ile tych dzieci rodzą, że tak im strasznie to wytykacie - dwoje? troje? no rzeczywiście - straszne obciążenie dla angielskiego budżetu i uważacie, że jak się urodzi dwoje czy troje dzieci to z benefitów da się świetnie żyć? jakby naprawdę przyjechały rodzić dla benefitów to miałby po sześcioro, ośmioro dzieci - tak jak kolorowi - dopiero wtedy ten biznes się naprawdę opłaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko przed tobą , jak nazwałaś rodzenie dzieci ,, biznesem,, kilka lat i spęcznieje 5 czy 6 bachorow. A poza tym jedna z druga nie zdecydowałbyś sie mieć dzieci Gdybyście mieszkały w Polsce. Przynajmniej nie tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym w Polsce nie zdecydowała sie na dziecko-nigdy! A w Uk,mam wszystko podane jak na tacy,wiec jestem zadowolona z bycia mama. Do tej co twierdzi,ze mam kolorowe dziecko-nie,obojeJestesmy polakami. Ta co twierdzi,ze spenic sie jako matka to zyc w biedzie i oddac dziecku swoj ostatni grosz-Do Psychiatryka wariatko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.37 Nie pasożyt tylko wygodnisia. I dobrze,jak dają darmową kase,to śie bierze i tyle. Ty jak chcesz to zrób sobie dziecko i nie bierz benefitów,bo przecież jakby Ci państwo chcialo dać tysiaka za darmo,to jakbyś to przyjeła to splamiłabyś swą godność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiesz ze państwo da pieniądze na utrzymanie TWOJEGO dziecka to łatwiej przyjąć spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty przyjmujesz codziennie inna za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@6:53 zaraz paniusiu hrabianko... Jeśli dla ciebie ktoś kto zarabia więcej niż wynoszą twoje benefity jest od razu hrabią to nie chcę wiedzieć z jakiej patologii się wyrwałaś ;) w takim razie te 1000 f to musi byc dla ciebie fortuna. Dla mnie to nawet na waciki by nie starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak pochlebiaj sobie. Znam realia , mieszkam w uk kilka lat , jesli jestes taka jak piszesz to w takim razie czemu wchodzisz na wątek o beneficiarach , przeciez ciebie to nie dotyczy? Ja nie wchodzę na fora o plastycznych operacjach i nie wykłócam sie z innymi co zabiegi robiły po co i za ile :D Jesli 1000 masz na waciki to czemu sie z plebsem zadajesz, won stad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od wacików słuchaj,widać po stylu jak piszesz,że zazdroscisz nam darmowej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 funtów to ja za mieszkanie płacę, więc nie wiem jak można za takie grosze żyć jeszcze mając dzieci, naprawdę współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.51 A ja za chate place 492 juz councilem plus rachunki i paliwo to 670. Wiec 1 000 benefitu minus 670 zostaje mi 320 plus 1740funtów wyplata faceta. Ponad 2000tysiące wolnych pieniędzy do wydania. Tak,mam bardzo dobrze i nie udowadniaj mi,ze niby w biedzie siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko biedni ludzie sięgają po zapomogę od państwa. Sieroto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarub sobie sama na swoje utrzymanie wtedy bedziesz mogła powiedzieć ze jesteś cos warta. I przestań żebrać i jeszcze być z tego dumna. Bo naprawdę nie ma z czego. Ale ze sprzątania w uk za dużo nie wyciągniesz chyba ze obciągniesz :) . Twoja jedyna perspektywa na przyszłość to robienie więcej dzieci. Także nie mamy o czym rozmawiać , bo nie bede sie zniżać do twojego poziomu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waciki to taka przenośnia wieśniary moje drogie. Czy ja wiem czy te pieniadze sa takie darmowe? W końcu jak same twierdzicie musicie zajmować sie dzieckiem, ktore wam zostanie nawet jak sie benefity skończa. A z takim nastawieniem do życia wychowacie nastepna patologię. Jest czego zazdrościć, doprawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21.51 A ja za chate place 492 juz councilem plus rachunki i paliwo to 670. Wiec 1 000 benefitu minus 670 zostaje mi 320 plus 1740funtów wyplata faceta. Ponad 2000tysiące wolnych pieniędzy do wydania. Tak,mam bardzo dobrze i nie udowadniaj mi,ze niby w biedzie siedze X Ty to dopiero jestes pasożyt , jaka wypłata faceta ? Jak masz faceta i jego wypłatę to znaczy ze jestes zwykła wyludzaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Waciki to taka przenośnia wieśniary moje drogie. Czy ja wiem czy te pieniadze sa takie darmowe? W końcu jak same twierdzicie musicie zajmować sie dzieckiem, ktore wam zostanie nawet jak sie benefity skończa. A z takim nastawieniem do życia wychowacie nastepna patologię. Jest czego zazdrościć, doprawdy I A trybie co zostanie na starość?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×