Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja bym wszystkie te beneficiary

Polecane posty

Gość gość
Pieprzone inkubatory. Rodzą dzieci, siedzą na benefitach a pozniej bedzie płacz, bo dzieci bedą za duże wiec gowno sie bedzie należało i bedą te inkubatory polskie w Angli kwiczaly jak zażynane świniaki z biedy. Juz teraz widze całą polsze jak lata z torbami z primarka bo na nic wiecej nie stać. I ciągnie sie za nimi taki chłop biedny bo z********a po 13h na dobę a one jedynie co potrafią zrobić to latać z tym marnym groszem z benefitow po mieście. Gardzę takimi ludźmi jak wy, to dzięki wam mamy taką opinię poza granicą Polski. Won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzone inkubatory. Rodzą dzieci, siedzą na benefitach a pozniej bedzie płacz, bo dzieci bedą za duże wiec gowno sie bedzie należało i bedą te inkubatory polskie w Angli kwiczaly jak zażynane świniaki z biedy. xxx nie masz swojego życia, że aż tak się tym przejmujesz? skąd wiesz co będzie później i kto będzie kwiczał? zajmij się swoim tyłkiem i zaparz sobie melisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak lochy :) co wy byście poczeły gdyby nie ten socjal :) ale już nie długo a my Polacy pomożemy Cameronowi jak bedzie trzeba :) zagłosujemy a nawet opowiemy sie za jego postulatami :) Pamiętajcie jedno lochy ...w PL nie macie życia :) każdy w Polsce wie ,że ktoś kto wraca do PL z podkulonym ogonem bo mu się kaseunia skonczyła jest zwyczajnym śmieciem ...zatem w PL bedziecie mieli jazdę jak c****j ! Do niemiec tez nie macie się po co wybierać :) Bo tam już też mamy dla was niespodzianki ....angielskie ścierewka :) Macie jednym słowem prze..ej********.ne :) Wszyscy was nie nawidzą ! Każdy o was ma jedno zdanie ! Najgorsze k****y i plebs jaki wyjechał z PL od czasu wojny ! Najgorsze góffno które zeszmaciło Polske i narobiło na wstydu jak swiat długi i szeroki ! Każdy przez was ..z nas Polaków się śmiej****ndo rumuńskich biedaków asocjalnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gófffno, paroowy, dzifffki, fiooty, k*****y idź już spać - a o Camerona i beneficiary się nie martw - zajmij się swoim cudownym życiem w swojej bogatej i wspaniałej ojczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pieprzone inkubatory. Rodzą dzieci, siedzą na benefitach a pozniej bedzie płacz, bo dzieci bedą za duże wiec gowno sie bedzie należało i bedą te inkubatory polskie w Angli kwiczaly jak zażynane świniaki z biedy. xxx nie masz swojego życia, że aż tak się tym przejmujesz? skąd wiesz co będzie później i kto będzie kwiczał? zajmij się swoim tyłkiem i zaparz sobie melisy x X Ja sie nie mam czym przejmować :) za duzo sobie wyobrażasz. Te "panie" co łżą i benefity wyciągają niech sie przejmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak z UK = Rumun na wymarzonym urlopie hahahahhahah asocjaleeeee ! z UK aa........hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niech się przejmują - a ty tam po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentuję tak samo jak i ty co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba Rumuna na oczy gościu nie widziałeś. Polacy moze i mieszkają w jednym domu w 6-tkę czy siódemkę ale 8-emka w pokoju jednym? Przesada. I tutaj wlasnie mam na myśli Rumuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumuna widziałem nie raz :) Ale to nie moje słowa tylko np. Niemców ,Holendrów,Austryjaków,Szwajcarów ...no kochani sami zapracowaliście na to miano :) Cała Europa śmieje się z Polaków w UK i z tego jak ci sami Polacy drwią z własnych rodaków :) Myślicie ,że w internecie jesteście sami? Że nikt nie czyta tego co piszecie ? Holendrzy i Niemcy kiwają głowami i nie mogą pojąc co się z Polakami stało ,że dla paru groszy zapomnieli skąd pochodzą i kim są ! A mnie zwyczajnie jest wstyd ,bo nawet nie ma się jak wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o czym mówisz. I wiesz? Wcale nie jest przyjemnie walczyć ze steorotypami. My wyjechaliśmy we dwoje. Pracujemy non stop odkąd tutaj jestesmy. Nigdy nie pobieraliśmy żadnych benefitow (child benefit jeden jedyny-uwazam ze nam sie należy). Ja i mój mąż pracujemy na nasze imie i imie naszych rodaków. Niestety z każdym miesiącem bezskutecznie bo coraz wiecej hołoty sie zjeżdża. I to jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. I napewno nie zapomniałam kim jestem i skad pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×