Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórym metal kojarzy sie tylko z Nergalem?

Polecane posty

Zespołów metalowych jest na tyle dużo, że nie wiem, czemu w Polsce akurat metal kojazy sie tylko z behemothem. Ja, mimo iz jestem wielką fanką metalu, z behemotha lubie tylko pierwsze black metalowe płyty, reszty ich osiągnięc muzycznych nie slucham, i zupełnie nie jestem fanką tego zespolu, a niektórzy mają durne skojazenia, na słowo metal, od razu "NERGAl, NERGAL, NERGAL".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Nergal jest sławny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi metal kojarzy się głównie z tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi metal absolutnie nie kojarzy się po pierwsze z Behemothem. Może dlatego, że słucham różnych podgatunków i w ogóle lubię muzykę metalową. Na pierwszą mysl co mi się rzuca myśląc o metalu to np. Megadeth, Iron Maiden, Metallica, Slayer, Black Sabbath czyli te najbardziej rozpoznawalne ale nie Behemoth. Nawet mówiac o black metalu, którego osobiście nie lubię kojarzy mi się przede wszystkim z Mayhem, Burzum, Gorgoroth dopiero potem Behemoth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka
Mi z Vaderem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchny, dlaczego uwazasz że proste jak kontrukcja cepa, masowo słuchane, hard rockowe Ac/Dc jest lepsze od metalu? Przeciez metal to znacznie bardziej skomplikowana muzyka i bardziej ambitna. Jestem w stanie sie załozyć ze to czy muzyka jest dobra mierzysz łatwością jej odbioru, w takim razie disco polo powinno być najlepsze według ciebie :D to jest dobre, a według ciebie to pewnie tylko hałas :) : http://www.youtube.com/watch?v=Wpfz5Vnr-_A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mi metal absolutnie nie kojarzy się po pierwsze z Behemothem. Może dlatego, że słucham różnych podgatunków i w ogóle lubię muzykę metalową. Na pierwszą mysl co mi się rzuca myśląc o metalu to np. Megadeth, Iron Maiden, Metallica, Slayer, Black Sabbath czyli te najbardziej rozpoznawalne ale nie Behemoth. Nawet mówiac o black metalu, którego osobiście nie lubię kojarzy mi się przede wszystkim z Mayhem, Burzum, Gorgoroth dopiero potem Behemoth." Behemoth to black metal tylko na pierwszych płytach, teraz to blackened death. I nie mówie o takich jak ty, tylko o przeciętnych ludziach, którzy na słowo "metal", reagują skojażeniem "Nergal, Behemoth"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co w tym złego? Nie wiem kto tak niby kojarzy metal z Nergalem, może jakiś wielki fan samego Nergala? Ja bardzo lubię Behemotha i na pewno nie ze względu na to, że Nergal jest celebrytą/ podoba mi się czy coś podobnego. Po prostu lubię ich twórczość, wolę tą deathową właśnie, chociaż najnowszy album mi się niezbyt podoba, jedynie kilka utworów. Mnie z kolei bardziej drażni dzielenie ludzi na "trv metalI' i "pozerów", bo nie słuchają takich zespołów jak ktoś drugi chce. Nie lubię kiedy ktoś mi wyjeżdża z durnym tekstem "pewnie lubisz Behemotha bo Nergal ci sie podoba" czy coś podobnego. Nergal może być celebrytą, moze nawet z gołą dupą latać, ale mnie sie podoba ich twórczość i nie powiem ze są do niczego tylko z tego powodu. I żałosne jest, że jakby wokalista Twojego ulubionego zespołu został celebrytą, to co, przestałabyś ich słuchać od tak, dla zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mi metal kojarzy się głównie z tobą " bo widocznie poza forum nie masz życia. xxx To ty nie masz po za forum życia. Kojarzy mi się głównie z tobą ponieważ zakładasz codziennie dziesiątki tematów o metalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up bo se życze odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie koajrzy z szatanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem kto tak niby kojarzy metal z Nergalem, może jakiś wielki fan samego Nergala? " Przeciętny polak, przeciętna gospodyni domowa. Dwa skojarzenia z metalem - metalika i nergal. "I żałosne jest, że jakby wokalista Twojego ulubionego zespołu został celebrytą, to co, przestałabyś ich słuchać od tak, dla zasady?" Nie, chyba że szłyby za tym jakieś ogólne zmiany w twórczości zespołu, wtedy uznałabym że zespól x skonczył sie na płycie y, tak jak uważam, że metallica skończyła sie na And Justice of all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchny, dlaczego uwazasz że proste jak kontrukcja cepa, masowo słuchane, hard rockowe Ac/Dc jest lepsze od metalu? Przeciez metal to znacznie bardziej skomplikowana muzyka i bardziej ambitna. Jestem w stanie sie załozyć ze to czy muzyka jest dobra mierzysz łatwością jej odbioru, w takim razie disco polo powinno być najlepsze według ciebie smiech.gif to jest dobre, a według ciebie to pewnie tylko hałas usmiech.gif : Sorki że tak późno ale mnie nie było . Jak byłem w Twoim wieku to słuchałem czegoś takiego-http://www.lastfm.pl/music/GBH i takiego -https://www.google.pl/search?q=the+exploited&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=np&source=hp&gfe_rd=cr&ei=jhF6VP_ZPKve8gfF0IH4BQ A i był to początek lat 80tych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy terrorysta to muzułmanin ale wszyscy terorysci to muzułmanie i tak jest z metalem , metal to zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie każdy terrorysta to muzułmanin ale wszyscy terorysci to muzułmanie i tak jest z metalem , metal to zło" dlaczego uważasz, że metal to zło? wyjaśnij, to może być ciekawe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie każdy terrorysta to muzułmanin ale wszyscy terorysci to muzułmanie" Ja p*****le, zdanie bez sensu :-D A kasia szatanistka tego nie widzi Jak już to chyba "ale wszyscy muzułmanie to terroryści" imbecylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sataniści metale są i w tym maczał palce sam szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiuta maczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Kasia weź coś napisz ciekawego chociaż raz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×