Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Mulciblib Rodia
Samotność jest straszna, lepsza od musu bycia z kimś. Niby można się przytulić pogłaskać po głowie.. Ale przywiązanie do osoby której się nie kocha. Do osoby która krzywdzi. To tortury. Ale i tak lepsze od samotności.. Ucisk w sercu na widok szczęśliwej pary. Szloch w środku klatki piersiowej na widok wspaniałej relacji.. i to przywiązanie do osoby z którą kiedyś było fajnie.. Wydaje mi się że to waśnie w takiej sytuacji serce dostaje skrzydeł i patrzy na świat przez pryzmat diamentów.. "tylko w ciemności-światło, w umieraniu-życie, na pustym niebie-jasny jest lot sokoła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardulaki
Witajcie w klubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotność jest straszna,kiedy kogoś brak,kogoś kogo obecność jest konieczna. Mój za granica jest a ja szaleje z tęsknoty. Chyba nie dam rady dłużej tego ciągnąć. Tęsknota mnie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5
dasz radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mmm
może trzeba sobie tak zorganizować zycie żeby nie było samotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardulaki
tylko jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ren
Ach ta samotnosc jestem w malzenstwie 18 lat a mam 37 lat a strasznie czuje sie samotna maz zyje sobie a ja sobie to straszne uczucie.Przez wszystkie lata wsxystkie walentynki rocznice slubu bylam sama uwierzcie mi to straszne uczucie maz zawsze wolal isc na sluzbe i twierdzil ze to czysty przypadek ze przez 18 lat zawsze w te dni przypadaly mu sluzby i on twierdzi ze mnie kocha nie rozumiem jedgo milosci ale nie potrafie tak dluzej zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
Dobry wieczor Wszystkim:) Ja tez samotna od roku i ciezko jest, oj ciężko, Nie umiem być sama, potrzebuje drugiej osoby, brakuje bliskości, przytulenia, wspolnego zasypiania i budzenia sie, wyjsc do teatru, kina, do znajomych:) Nigdy nie sadzilam, ze tak moje zycie zmieni sie, ze znajde sie w takiej sytuacji, a jednak.... mam podobnie, praca, dom, dzieci.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
Samotnie i w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
Ogladam "powiedz tak" na polsacie, milo popatrzec na taka romantyczna komedię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ren
Jak codzien kapiel i do lozeczka a maz czyta ksiazki w drugim pokoju. Smiac sie czy plakac juz nawet nie wiem. Pozdrawiam wszystkich smutolanskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kardulaki :-) Wiadomo, że wieczór mija samotnie ale czas może płynąć przyjemnie lub fatalnie, stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Wiecie co ja już dawno przestałam oglądać komedie romantyczne , wywołują one we mnie negatywne odczucia, za to horrory, thrillery, kryminały chętnie. A najlepiej to mnie książka odpręża, oczywiście o tematyce jak wyżej :-) Już tu kiedyś pisałam, że samotność we dwoje wydaje mi się straszna, chociaż ja nie takiej doświadczam... Zresztą nie licytujmy się, każdego tu sprowadziło uczucie osamotnienia i nie licytujmy się kto ma gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelek
Samotność. Jakie to znane. Ja co dzień zasypiam i budzę się z moją ukochaną, a mimo to staliśmy się sobie zupełnie obcy. Nie ma gorszej samotności, niż ta, w której uczucia są różne od tego co w rzeczywistości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
A ja teraz właśnie od kiedy mi sie zycie posypało ogladam i czytam tylko rzeczy lekkie i przyjemne, a na szczesliwe pary patrze z sympatia, na szczęście :) jeszcze...i obym nie zdazyla zgorzkniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jest w związku, ma pewnie adoratorów i jeszcze narzeka:P Weź się kobieto ogarnij i pomyśl o tych co całe swoje życie są sami a na dodatek samotni. Ci to mają prawo narzekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelek
nie zgodzę się, bo wielu ludzi jest samych z wyboru, Inaczej jest,gdy ktoś zostawia Cię w zupełnej samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
Aurelek ja Cie rozumiem, bylam wlasnie taka samotna w zwiazku, czlowiek jest jak w matni i nie wie jak to przeciac, niby wszysto jest ok, takie poprawne i poukladane ale czasami chce sie wyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anges na pary patrzę pozytywnie ale komedie romantyczne mają dla mnie"zbyt dużą ilość cukru w cukrze" A swoją drogą zazwyczaj w takich gatunkach w jakich ja gustuję tez są wątki miłosne i jakoś bardziej mi się podobają :-) Kwestia gustu :-) Fajnie, że więcej nas się robi, będzie z kim pogadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem sam od dawna i jakoś nie czuję się samotny. Może dlatego, że mam bardzo dobry kontakt z rodzinną. Tylko raz byłem w związku przez pół roku i już nie chce się więcej rozczarować drugą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja111111
Ja też jestem samotna, nawet koleżanki się od mnie odsunęły. A jak już kogoś poznam i wydaje się, ze fajna osoba, to później okazuje się, że się myliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lustrem kobiety jest facet nie oszukujmy się tego akurat brakuje..:(dobra nic tu z narzekania..idę zrobić drinka:) chce ktoś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
Tylko raz w zwiazku i juz sie poddajesz? nie rob tego, na pewno jeszcze dużo dobrego przed Toba, zycze Ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest tu samotny w jakiś sposób, niektórzy z wyboru inni bo tak wyszło nie z ich winy. Ale pogawędzić można. Kardulaki drinka bym wypiła ale po pierwsze jutro trzeba wstać a po drugie wolę jednak w realu z kimś wypić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdrówko!:) a co do samotności robicie coś z tym ? nie wiem wychodzicie gdzieś żeby kogoś poznać? Czy tylko tak narzekacie jak ja ,że mi ciężko bo samotna ,a tak naprawdę rzadko wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×