Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Ja swego czasu byłam na portalu randkowym...ale mialam dosc, nikogo odpowiedzialnego, pisali tylko panowie 18-30 lat z ofertami sex spotkań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Margaretko :-) Kardulaki z tymi wyjściami to jest różnie. Przynajmniej w moim przypadku. JA bym nawet czasem już ruszyła tyłek gdzieś do pubu lub na imprezę ale nie mam po prostu z kim.... A sama nie pójdę i tyle. A swoją drogą już lenistwo mi w tyłek weszło i w sumie czasem to mi się odechciewa wszystkiego i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam na sympatii ale tak jak mówisz albo dużo młodsi albo dużo starsi i odechciało mi się tego totalnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyscia do kina, teatru, na saune, do knajpki, ale wszędzie jako piate kolo u wozu, bez pary, koszmar, brrrr.. i tez jeden portal randkowy i podobne refleksje na nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej to ja, anges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam ostatnio z kolegą i koleżanką na dyskotece i wszyscy wydawali mi się tacy młodzi czułam się jakbym się cofnęła w czasie jakoś tak dziwnie chyba powoli zdaje sobie sprawę ,że sie starzeję a mam 28 lat :) myślę ,ż eto wszystko przez to ,że jestem nieśmiała nie potrafię zagadać do faceta zresztą jakoś sobie tego nie wyobrażam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi kiedyś przyszedł do głowy internet i portal randkowy ale dla mnie to taki supermarket. Wybór jak na wyprzedaży w centrum handlowym i takie podejście. Nie podobało mi się, chociaż poznałam jedną fajną osobę, jakieś półtora roku temu. Ale okazało się, ze musi wyjechać za granicę. Szkoda bo zaiskrzyło. No cóż było i się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche sie przeraziłam tych portali jak sie dowiedzialam ze moj były szuka zony na portalach randkowych. Juz współczuje tej którą upoluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kardulaki 28 lat? To Ty w kwiecie wieku jesteś :-) Ja np. nie mam problemu z zagadaniem gdziekolwiek i do kogokolwiek. Chyba mam problem z następnym krokiem, zaufaniem itd... Zresztą różnie jest, bo jak ktoś mi się bardzo podoba to gęby nie otworzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi duszę, która nie zazna nudy, zrzędzenia, westchnień, lamentów i nie pozwól abym zbytnio martwił się zawalidrogą, która nazywa się „ja”. Daj mi Panie poczucie humoru. Udziel łaski zrozumienia żartu, by odkryć w życiu trochę radości i by móc użyczać jej innym. AMEN Św. Tomasz Morus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwiecie wieku? akurat! :) no właśnie i w w tym sęk ,że jak ktoś się podoba to ciężko zagadać albo jak już dojdzie do rozmowy to jakby wszystko z głowy wyparowało ,a po fakcie przychodzą najlepsze słowa zawsze normalnie tak jest zawsze!! Poza tym jestem w trakcie zapominania o takim jednym , w kórym się zauroczyłam no ale cóż....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannan ja tez tak mam z zaufaniem, a do tego wogóle jestem nieśmiała .... i sporo czasu musi minąć jak kogoś poznam wtedy dopiero się to zmiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi duszę, która nie zazna nudy, zrzędzenia, westchnień, lamentów i nie pozwól abym zbytnio martwił się zawalidrogą, która nazywa się „ja”. Daj mi Panie poczucie humoru. Udziel łaski zrozumienia żartu, by odkryć w życiu trochę radości i by móc użyczać jej innym. AMEN Św. Tomasz Morus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby jestem śmiała i nie mam problemu z zagadaniem do obcych, ale kompletny brak wiary w siebie komplikuje późniejsze relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z czego to się bierze?? Ten brak wiary w siebie i nieśmiałość ? Ja kiedyś taka nie byłam myślę ,że teraz tak jest ponieważ w sumie niczego nie dorobiłam się mam marną prace nie stać mnie na mieszkanie mam dług ,który muszę spłacać zamiast odłożyć tą kasę ..ehh :(więc z czym do ludzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
cześć dziewczyny :) cześć chłopaki :D... ale tutaj mętlik dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
Witaj uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bdsmclub (kropka) pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
Tylko żeby nie zrobił się z tego diabelski młyn :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
Tak przy okazji młyna, oglądał ktoś sztukę teatralną z M. Kociniakiem wystawianą przez TVP p.t. ,,Igraszki z diabłem''?... jakieś takie skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardulaki cześć - mam dokładnie tak samo, niespłacone kredyty, ciągnące się latami, ale uśmiecham się do życia, bo co mam zrobić powiesić się? nie - ja chcę żyć, bo mam dla kogo, dla męża i syna, cierpię, bo wieloletni stres daje o sobie znać ale walczę, mam swoje pasje i je pielęgnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anges
Zmykam, dobrej nocy wszystkim:) Ja tez wstaje o 5;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech, przegapiłam dziś "Igraszki z diabłem" Ale nadrobię. Mam słabość do sztuk teatralnych z racji mojego wyuczonego zawodu. Swego czasu miałam styczność z teatrem od podszewki, że tak się wyrażę ;-) Sentyment został :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×