Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gorzka pralina
w tym wieku? to ile masz lat, tak chociaż podaj który rząd dziesiątek, jak nie chcesz szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, nie wstydze sie wieku...wciąż 18 plus vat :D ,,czterdzieści lat minęło jak jeden dzień..." Chyba tak to leciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
No, to widzisz, siedziałam sama w hotelu w piątek wieczorem....w sumie mogłyśmy zrobić sobie dwuosobową imprezę - filię zamiejscową warszawskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
jeszcze będę w lutym, wygląda na to, ze tam też moi znajomi nie jadą, więc pewnie będę sama wieczorami, bo jakoś nie nawiązuję na takich imprezach bliskich znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
za 2 tygodnie, zajęcia są długo i jakieś bankiety w programie, ale kto wie, może uda się nam spotkać:) odezwę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
R jak R, masz wtedy urodziny czy się żenisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żeniaczce nic mi nie wiadomo :P i raczej nie planuje a urodziny no cóż niby już lat nie liczę ale urodziny są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
margaret95, myślę, że tak:) O ile nie stchórzę;) RjakR - no to trzeba będzie pamiętać o życzeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
A tymczasem wiecie co? Wymyśliłam coś haniebnego....żeby poszukać sobie faceta.....wiem, okropne to jest i zważywszy na moją nieśmiałość to pewnie nic z tego nie wyjdzie......ale sama myśl, która powinna być dla mnie wstrętna, nie jest taka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ty glupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
doceniam wnikliwość tej oceny...dalszy komentarz pominę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzien dobry! Przepraszam,ze sie wczoraj nie odezwalam,ale po locie z atrakcjami bylam cala zielona i juz tylko lezalam do konca dnia z zarabiscie bolaca glowa :( Ale dzis jest lepiej :D Dziekuje wszystkim za spotkanie,bardzo mi bylo milo Was poznac , swietna przygoda :) A reszta niech spina poslady w miare mozliwosci i przybywa na nastepne spotkania, wszelka niesmialosc minie po jakiejs minucie ;) Jeszcze Wam powiem,ze sliczne mamy forumowiczki na tym watku :) Udanego popoludnia wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dobry wieczór :) Chyba Wszystkich ta pogoda tak nastraja że nawet się nie chce pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie drobny deszcz i ciepło się zrobiło zupełnie nie jak w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu tak cicho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś po spotkaniu ucichło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
cześć :-) gęsi w zeszłym tygodniu leciały to wiosna powinna stać na progu. wariuje nam pogoda - w niedzielę totalnie zasypało śmniegiem, wczoraj deszczyło, dziś wiosenne roztopy. ale już niedługo :-) Kursiku - a co Ty miałaś za przygody w drodze powrotnej, że spowodowały pozielenienie? - bo aż mnie ciary przeszły. jakiś smutas mnie ogarnął - za krótko trwało spotkanie i akumulatorki nie do pełna się naładowały :-P koniec przerwy - wracam do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Wniosek się sam nasuwa że trzeba następne spotkanie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Dzień dobry, zostałam tak podsumowana przez kogoś pomarańczowego, że aż głupio mi się zrobiło....Wy też tak sądzicie? margaret95, RjakR i inni? Że to świadczy o głupocie? Że jak komuś wreszcie nerwy puszczają, to woli mniejsze zło, a tu jest miejsce, żeby się czasem wygadać zwyczajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było mnie na spotkaniu, ale ciekawi mnie jakie są wasze odczucia. Tzn czy ktoś np okazał się zupełnie inny niz go sobie wyobrażaliście, albo coś was zaskoczyło. Podzielcie się wrazeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×