Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Hmmm To teraz jestem bardzo ciekawa ile masz lat? Ale nie przejmuj się. Starość nie radość, młodość nie wieczność ;) W ramach postanowień noworocznych planujesz zakup kremu na zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dowaliłas, gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he lubie swoje zmarszczki i nie mam zamiaru ich ukrywać tak samo jak wieku jestem facetem dobrze po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu spokojnie :) Ja nie poczułem się urażony :) Rozmawiamy w takiej żartobliwej formie a ja potrafie się śmiać z samego siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Madziu teraz wreszcie się wydało czemu czołgiem jeżdżę ? żeby zmarszczek nie było widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, że lepiej kupić ferrari z przyciemnianymi szybami :P Też tak działa, a mniej kłopotu ze znalezieniem wanny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już lekko ciśnienie jej skoczylo, ale desperacko jednak leci na wszystko co raczy slowo z nia zamienic. Kto to widzial, szanuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ferrari fajne jest ale jako pomarszczonemu facetowi mogło by mi się do niego ciężko wsiadać :P Po za tym chyba prawko stracił bym pierwszego dnia :( Ale pomyśle o tych szybach w jednym z moich aut W tym co jest mniej warte niż jeden przegląd w ferrari he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej taki meleks. Wsiadanie chyba łatwiejsze i mniej szyb do wymiany. Pierwszego dnia? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie oceniaj to tylko internet Madzia może być babcią po 60 a ja mogę mieć dopiero 16 ale czy to jest ważne ?? Przeszkadza Ci że inni rozmawiają ??? Włącz się do rozmowy albo zostaw swoje uwagi dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są za duże ograniczenia prędkości a ja nie należę do wolno jeżdżących i nie wyobrażam sobie jeździć ferrari 50 na godzine a moje auto to w sumie taki większy melex i szyby do niego nie są drogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne macie nastawienie. Wczoraj ktos pisal, chcial pogadac-totalnie zignorowaliscie. A dzis dodajecie, ze traktujecie to na odwal sie, bo nie wierzycie tym, co z nimi piszecie. To po co w ogole rozmawiac? a twoja kolezanka tak lubi z kazdym, co nosi spodnie sobie pogadac, tylko nie kazdy z nia chce. Albo smarkata i niedoświadczona albo lubi przygody. Weź ja do czołogu, pokaż lufę, bedzie szczęsliwa. Szerokiej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu pozwól że sam zdecyduje gdzie mam brać i co mam pokazywać i na tym kończę tłumaczyć nie mam się zamiaru i kłócić również pozdrawiam Ciebie i dziękuje za szeroką drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz takie auto prowokuje do dużych prędkości a ja mam słabość do szybkich samochodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R miło się rozmawiało, ale chyba czas się pożegnać Życzę miłej wizyty Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estii 2015.12.24 Moja Droga bardzo CI współczuję, to chyba najgorszy rodzaj samotności - samotność w związku.... Chyba czas, żeby właśnie zainwestować w siebie, zadbać o swój komfort psychiczny... Zrobić coś dla siebie. W jakim wieku są Twoje dzieci? Jak Ci te święta mijają? Pozdrawiam i pisz z nami, będzie Ci lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak spędzacie dzisiejszy dzień? Wybieracie się do kogoś w odwiedziny? Dzisiaj poszłam na mały spacer - trzeba wykorzystać tę słoneczną pogodę :) będziemy też dziś z mamą próbować mojej rolady indyczej :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś był to super topik,a teraz powstał kącik wzajemnej adoracji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech piszą Ci starzy, którzy ten fajny kącik tworzyli - gdzie oni są? może i jest to kącik wzajemnej adoracji, ale jak ma nie być skoro tylko jednostki dbają, aby ten topik jeszcze istniał i raczej podziękowanie im się należy, a nie wieczne krytykowanie, ciągle komuś coś się nie podoba ale te wszystkie gościowe mądrale same się nie wysilą żeby było tu fajnie tylko siedzą i bezosobowo opluwają fajnych ludzi nuda w życiu? zazdrość? malkontenctwo? zgryzota? beznadzieja stąd się bierze właśnie samotność w tłumie bo większość ludzi patrzy tylko wokół własnej d**y, żeby ją wygodnie ulokować a wszyscy inni są głupi, do niczego, brzydcy, śmierdzący, nudni, a przede wszystkim egoistyczni !!! to obraz dzisiejszego społeczeństwa - tylko gadać potrafią, ale coś podziałać to już nie ma komu !!! a ludzi, którzy widzą innych obok siebie jest tyle, że można niemal policzyć na palcach jednej ręki - a jak już się taki trafi to trzeba mu dopiec, zrobić mu smród, czepić się czegokolwiek gadają - źle, nie gadają - też źle gada baba z babą - lesby gada baba z chłopem - puszczalska o pogodzie - nudno, o jedzeniu - nudno, o ubraniach - nudno to czemu te marudy same nie błysną swoim intelektem, nie zapodają interesującego tematu? bo jak się nie ma nic do powiedzenia to się właśnie krytykuje innych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 11-14 Masz racje przykre to :( ale co na to można poradzić Święta święta i po świętach a dzisiaj już zwykła niedziela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu w domu ale muszę częściej robić takie wypady idzie odpoczać i docenić to co mamy proste wygody najbardziej brakowało mi mojego wyrka i fotela :p w domu miałem 23 połaczeń nieodebranych na stacjonarnym i to z jednego numeru zabijcie nieznam :D ktoś był uparty ale jak wpadłem do domku cisza ,nieznam to nie oddzwaniam . po gorącej kąpieli siedzę i słucham ale nie piosenki książkę Jacka Piekary -Sługa Boży lubię fantasy ;) gość dziś miłe że dbasz o topik to mnie cieszy i dzieki za fajny wpis moze wymyślisz jakiś nick bo wiem ze czytasz nas od dłuższego czasu zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież gość z 11;14 to nikt inny jak dudzia,słovenka,sama mama lub któraś z piszących tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stół a nożyce się odezwą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×