Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

I dzień dobry w niedziele. Chyba wszyscy jeszcze śpicie skoro taki tu spokój. Życzę spokojnej i pogodnej niedzieli i miłego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, zimno w domu, wstać się z łóżeczka nie chciało, dopiero głód wyciągnął :-P jajeczniczkę dziś zapodaję na śniadanko, chleb z ziarnami, pomidorek, serek biały i własny mus jabłkowy zapraszam potem będzie kawa ale kołujcie coś do kawy bo u mnie zero słodyczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej dziewczyny ;) wróciłam ,interes załatwiony , zakupy zrobione , wpadajcie na kawencję mam dużo słodkości ,każdej/emu według kubków smakowych , a zresztą wszystko pootwieramy i pokosztujemy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach kawy, w kozie buzujący ogień, słoneczko za oknem, robota prawie zrobiona (wcale nie widzę tej sterty prasowania :-P ), książeczka i masujący fotel - no czyż nie jest pięknie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet bez masującego fotela, u mnie musi wystarczyć zwykły, jedną książkę skończyłam, zaraz zacznę drugą, przytulona do kaloryfera i pod kocykiem :) A do picia może dla odmiany lampka wina? zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dobry wieczór Samotnicy... Dudziu, dzięki uśmiechnęłam się :) U mnie dziś było bardzo wiosennie, powyżej 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×