Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

MAXX - moje lustro jest ok, ja nie o sobie pisałam tylko o facetach w moim wieku - to zwykle już dziadki są :-P a młodzież dla odmiany mnie nie kręci :-( no sam widzisz - ani go kijem, ani pałką - i tak źle i tak niedobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu burza :D ładnie daje oby lało z godz ale w lecie to nie mozliwe raczej w koncu jest czym oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Max, jeżeli tytuł mam traktować dosłownie to ... wybaczam :-D i żeby zapominanie o muzyce zdarzyło się po raz ostatni :) Ale muszę zaznaczyć, że to już nam serwowałeś ;) kilka tygodni temu. Reszta super :-D Ale muszę powiedzieć, że Dudzia ma jakiś radar :). Niewielka wzmianka i już jest. :) My przez tydzień nie napisaliśmy co Dudzia w ... chwilkę. Ale miło poczytać. Muszę powiedzieć, że od "zielono-czerwonych włosów" chyba bardziej na czasie jest fuksja. Dudzia z karetą i rumakami lipa. Uschły z upału :( . Ale ... może jakoś, kiedyś to będzie. Muszę się pochwalić, że ... mam na koncie piękny biszkopt :) z owocami. Pierwszy i śliczny. Zapraszam :-) A co z tym osłem???????????? Ja też chcę się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej praca praca i jeszcze raz praca - ale nie narzekam :-) tralalalala do urlopu 2 dni !!!!!!!!!!!!!!!! Magda - brawo! wszystkiego można się nauczyć :-) no prawie :-P a może się wymienimy po kawałku? ja zrobiłam roladę waflową (z rodzynkami i żurawiną) - do kawy jak znalazł :-) w kwestii obowiązujących tryndów modowych: czy ciuchowych czy włosowych czy butowych to ja już nie jestem taka oblatana jak młódka :-( ale jest wiele innych tematów, w których jestem doskonale poinformowana ..... :-D bajkę o ośle opowiada Samodzielna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Dudzia tak, tak, tak. Dodam jeszcze mrożoną kawkę :) i arbuza :) dla ochłody. Samodzielna poproszę o bajkę o ośle :) ładnie proszę :) Ależ Dudzia zamiast różowego możesz wybrać ... zielony.... żółty... , generalnie co Ci w duszy gra :) Oj chyba powinnam się udać na zakupy :) Włosów nie zmienię, ale może jakiś miły drobiazg :) W galerii jest klima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
no ja dziś przebywałam na słońcu chyba ze 2 minuty i myślałam, że udaru dostanę - poszłam w zimne piwko, ale nic to nie zmieniło :-( dopiero teraz jest na dworze miły chłodek dobrej nocki rozpalone Łobuzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczka_84
Cześć. jestem tu nowa... przygarniecie samotną duszyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
jasne iczka - witaj, rozgość się :-) Magda! mamy gościa, mamy na stanie mrożoną kawę? moja chata uboga bo wyjadamy resztki przed urlopem, ale mogę się podzielić śliwkami, jabłkami i sucharami beskidzkimi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Witam wszystkich, mrożona już jest :) Mogę dołożyć jeszcze gruszki do wspólnego stołu :) . A resztę nadrobimy serdecznością :) Więc ... serdecznie witamy iczka_84. Dudzia, a jakie masz plany urlopowe, bo chyba nie dieta eskimoska (lód w lodówce) :) ? Maxx też to lubię. U mnie też już wolne. I muszę powiedzieć, że w tym tygodniu zasłużyłam na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny zaskoczyła mnie arogancja "młodego pokolenia" ;( Pracuje taki dwa tygodnie (dosłownie) i wydaje mu się, że łaskę robi, że się zatrudnił. Cud, że nie każe się z wdzięczności po rączkach całować. Ehh szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
jedziemy nad nasze polskie morze :-) a moje dziecko robi dziś pierwszą w swoim życiu szarlotkę - na 30 osób na pożegnanie turnusu wakacyjnego w ośrodku sportowym, do którego chodził w te wakacje - wygląda dobrze, teraz wsadził do piekarnika i czekamy na efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od dawna ściśle określony plan na każdy dzień (na randki zabrakło czasu) :-) oby nie padało, a reszta będzie super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ci los ściśle określony plan ,dziwne podejście . mam znajomych którzy od lat nic nie planują tylko kierunek obierają ,jada nawet bez załatwiania noclegu w slepo i mówia że to jest najlepsze zawsze nowe miejsce nie wiedza gdzie się zatrzymają ,mówia z tym nigdy nie ma problemu wszedzie pełno agroturystyki i miejsc odkryli takie miejsca gdzie diabeł mówi dobranoc tez nad samym morzem z dzikimi plażami (niewiedziałem ze sa takie a jednak )ciche spokojne i bardzo tanie miejsca tylko trzeba chcieć i lubić takie wypady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swój styl - ja jadę w upatrzone miejsce i mam zwiedzoną całą okolicę w promieniu 100 km. jeden woli poleżeć z piwem na leżaku, a drugi jest głodny świata i woli zwiedzanie (to ja :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
Dudzia niezapomnianych wakacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia...a jak tam szarlotka? pewnie super wyszła... Ja również dołącze ....i życze udanego i ciekawego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Flowerek :-) no właśnie - Margaret - szarlotka wyszła piękna i podobno była pyszna, opiekunowie prosili o przepis, a cała blacha rozeszła się w minutę - młody powiedział, że ledwo złapał jeden kawałeczek swego dzieła :-D normalnie spuchłam z dumy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret - w sprawie urlopu to wiesz : miejscówka zarąbista, pogodę zapewni samodzielna, szykuje się niezły melanż z forumowym towarzystwem, wyszalejemy się z dzieckiem - czego chcieć więcej :-) dziękuję kochani za życzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA2002 dziś a ten z piwem na lezaku to niby kto ? bez komentarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie . nie ważne gdzie , ważne z kim i to pod warunkiem że jedzie sie dla obojga by pobyć razem inne osoby są zbedne nawet powiem są niewskazane . ze swojej przeszłości wiem az za dobrze o wyjazdach dla przyjemności kogoś to trwało latami co roku sie powtarzało ,i było to koszmarem ,nie pomagał uśmiech ze ktoś jest zadowolony gdy wracałeś z takich wczasów zmeczony i zawiedziony, gdy nie miałeś ani dnia by pobyć z kimś czas potrzebny tobie czas, kobiety czesto zapominają że takie wczasy są potrzebne zwiazkowi nie rodzinie ,znajomym ale zwiazkowi a pierniczenie takie że odpoczne wśród przyjaciół znajomych jest błednym kołem . ale ja to dziwny człowiek jestem. i nie piję do nikogo tym bardziej do singli którzy takie wyjazdy traktują jako odskocznie od codzienności , ja lubie wyjazdy i wypady z przyjaciółmi pod warunkiem że są 1-2 dniowe inaczej nie odpoczywam a męczę sie i szukam odosobnienia lub towarzystwa 1 osoby ,co przy wiekszej grupie jest niemożliwe lub bardzo utrudnione i powoduję dziwne sytuację tym bardziej jak ktoś chce być na tyle taktowny by było to niezauważone . ale bredzę :D tak naprawdę ludzie są samotni bo nikt nie chce coś dać z siebie tylko oczekuje coś co sam niechce dac na poczatku i koło się zamyka tkwimy w swoim wyimaginowanym świecie który jest czesto takim samym światem dla osoby obok ale nam trudno w to uwierzyć widzimy szablony,szufladki i gnijemy w fantazjach ,jednym słowem mijamy sie codziennie ze swoimi marzeniami dobranoc koniec wykładu wariata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×