Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

gość dziś No tak jutro poszukam koszulki z napisem poderwij mnie :D coś tu pusto ostatnio, przez ten upał to nigdzie nie chce się wyjść poczekam jeszcze z godz dwie i wyskoczę na zimne piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
max szkoda że nie zostawiłeś namiarów dokąd się wybierasz na to piwko ;-) chętnie bym się do Ciebie przyłączyła i spróbowała poderwać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dopiero wchodzę. był u mnie kumpel to się zagadaliśmy ale pora jest w sam raz i chłodniej można posiedzieć przy piwku. A namiary hm tak na ogólnym to podejrzane :p ale miłe czyżbyś była z okolicy (mało prawdopodobne chodz możliwe ) kiedyś już ktoś z k-k proponował kawę ale nie doszło do spotkania i juz nie pisze ta osoba . dobra miłego wieczorku spadam na to piwo do capri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam nadzieję, że jutro nam pogoda trochę odpuści (każda temperatura poniżej 30 stopni będzie wybawieniem), bo jak nie to się przeprowadzam ;-) . Nawet tutaj nie zaglądam, żeby nie emitować :) dodatkowych celciuszków . Aż się cieszę, że idę do pracy. ;) Tam przynajmniej jest klima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia skąd jesteś max,więc tym bardziej gdzie jest capri... bo już bym tam śmigała ;-) jestem z okolic warszawy,a Ty ? miłego wieczoru Ci życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max koszulka dobry pomysł. Fioletowy kapelusz nie działa ;) Miłego wieczoru dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłem .jakoś pusto w tym pabie kilkanascie osób wiekszość pary lub grupki,2 piwka wypiłem i posłuchałem muzyczki młoda obsługa ale lubią muzykę z lat 80-90 a wiec coś dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o kawał drogi do Opolskiego to jesteś z regionu diabełka ;) ups to znaczy Dudzi jedynej kobiety która potrafi mnie do pionu postawić .tak że nici z podrywu . Magda 2 dziś koszulka dobry pomysł ciekawy jestem reakcji i tych śmiechów jak bym w takiej wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee dlaczego śmiechów? Może raczej uśmiechów :-D Max zaszalej :-D Niech moc będzie z Tobą :) I prosimy o raport :) A ostatnio bardzo się zaopuściłeś. Muzyki posłuchałeś, a dla naszych uszu nic nie przygotowałeś. Oj, oj nieładnie :( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież napisałeś że nici z podrywu gdyż dzieli nas kawał drogi.... więc napisałam trudno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we mnie mała wiara ? skreśliłeś mnie na starcie ze względu na dzielące nas km :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś typowa kobieca logika (sory) jako facet myślę prosto i bezpośrednio to miałem na myśli dzisiejsze spotkanie i osobisty podryw ze względu na odległość na szybkie spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Właśnie usłyszałam że upały mogą być jeszcze w przyszłym tygodniu...ech.... Teraz pora na kawe, jak ktoś chętny to zapraszam :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
siemka :-) albo za gorąco albo za zimno - no taki klimacik mamy :-P lato lato wszędzie .... nie lubię upałów, uważam, że 50 stopni to już przegięcie, martwię się o swoich wiekowych bliskich, ale co począć ..... zresztą niedługo zelży :-P a potem przyjdzie jesienna plucha, następnie mrozisko ....... :-( czekam z wytęsknieniem na urlop, już jestem bardzo niecierpliwa, cieszę się jak dziecko i jednocześnie smutam, że taki krótki zawsze jest :-( co poza tym u mnie? czytam książki, leniuchuję, eksperymentuję kulinarnie, tydzień opierałam dziecko po powrocie z obozu, moja stareńka suczka mocno niedomaga, odwołali mi termin ostatniej planowanej rozprawy więc na wakacje nie podaję jako wolna rozwódka :-( oprócz tego znudziło mi się pisanie samej do siebie więc przekierowałam swoją energię na bardziej prywatne tory - zatem równowaga w mojej potrzebie ekshibicjonizmu i przechwalania się oraz parcie na bycie najmądrzejszą i dowcipną została zachowana :-D :-D ja nie wiem jak to jest - jestem taka malutka, nie noszę koszulek, fioletowych kapeluszy, skarpet do sandałów, zielono-czerwonych włosów, a i tak mnie wszyscy widzą :-D Magda - a co z tą karetą i rumakami? kurcze - a może po prostu zamiast się stroić to lepiej na waleta polatać? (taniej, ekologiczniej, chłodnie i ciekawiej) :-D uśmiałam się dziś czytając korespondencję Maxxa z gościem - każdy rozumie te same słowa po swojemu - ja jeszcze inaczej odebrałam tłumaczenie Maxxa w kwestii podrywu :-P a tak swoją drogą to Maxxsiu nie rób mi może takiej reklamy bo jak mnie te wszystkie wygłodniałe panny dopadną to strzępy ze mnie ino zostaną :-D fajnie, że popisaliście - to i mnie wyciągnęło z norki :-) p/s wiecie co? - tyle lat mam w kościach, tyle doświadczeń, przeżyć, znam dzisiejszy świat z całą bezczelnością, bezwstydem, roszczeniowością, nieumiarkowaniem, wyuzdaniem, ale nadal mnie osobniki różne zaskakują swoim niepohamowana żądzą w mowie i czynach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ DUDZIA jaka reklama no co ty sama prawda. a te gość to mieszka w twoich stronach ,może jakis nick wybierze bo dziwnie się z gosciem rozmawia :p. juz byłem dziś urzedzie załatwiłem wymianę dowodu bo juz mam miesiac po terminie i się mocno zdziwiłem pozytywnie :D bo nic nie musiałem mieć (zadnych dokumentów wniosków)tylko dowód i zdjecie. miła pani w 5min załatwiła wszystko i wypełniła ja tylko podpisałem ,szkoda że były 2 okienka i troszkę ludzi bo miałem chęć pogawędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXX - gratuluję sukcesu urzędowego :-) w mojej okolicy mieszka dużo gości :-P ten akurat nie leci na mnie więc ... sam rozumiesz :-P zresztą znasz mnie bardzo dobrze i moje zdanie na temat takich gości też :-) ja mam 4 dni do urlopu, a roboty bez końca - padnę chyba bo chcę wszystko przerobić żeby nikogo w ten gnój nie władować - zresztą i tak nikt tego nie zrobi bo nie ma czasu swojej roboty robić, a najgorsze jest to, że deadline mija podczas mojego urlopu więc mnie mam wyjścia - muszę skończyć przed ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie nie tłumacz pracusiu poprostu nie umiesz leniuchować , poderwij jakiegos faceta na urlop i olej pracę odpocznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cholerę mi facet? - ja już mam swoje hobby i to nie jedno :-) a co do pracy to wiesz ...... za dobrze poznałam uroki bezrobocia więc szanuję swoją pracę i staram się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki - za coś mi w końcu płacą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA2002 wmawiaj to sobie po co ci facet pogadamy jak młodszy wyfrunie a ty staniesz sie pustelnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to wiem :-( ale póki co jest jak jest i jest dobrze :-) zresztą - gdzie ja znajdę dziadka w moim wieku, który będzie ze mną brykał po wysokościach w parku linowym i robił masę innym głupich czy szalonych rzeczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadka ? ty zmien lustro albo go umyj bo żle pokazuje diablico ;) już widzę te tabuny facetów jak w koncu odzyskasz wolność ze zapomnisz o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnę bo to dzięki Tobie i całej ekipie dziś jestem tu i teraz i taka jaka jestem :-) To Wy mi opowiedzieliście bajkę o Ośle i pokazaliście światełko w moim bardzo długim tunelu, dzięki Wam wiedziałam, że muszę dać sobie czas, że nie mogę się oglądać i że ten dramat przerodzi się w moją radość. No i że odzyskam samą siebie ! Tego nie da się zapomnieć <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama 35
ja na chwilkę zajrzałam i co widzę ? coś o ośle :) Ciekawe Dudzia kto Ci ją opowiedział :) pozdrowienia dla Wszystkich Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY :-) każdy z Was zasiał we mnie jakieś ziarenko, cząstkę siebie,i własnych doświadczeń i mądrości :-) na szczęście nie zamieszkało we mnie żadne ziarenko "nowego życia" - co po tym co się działo na spotkaniach to aż dziw :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×