Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość śliwka w czekoladzie
jednak sylwester z czekoladą to dla mnie porażka, ogromna tak bym chciała gdzieś się rozerwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka w czekoladzie
niestety, w moim środowisku wychodzą tylko pary, singielka nie ma tam czego szukać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba tracić nadzieji ;) zawsze jakieś wyjscie mozna znaleźć... ;) Musze na chwilke wyjsc.. Zaglądne później... Na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) Śliweczko są gorsze rzeczy niż samotny sylwester Da się przeżyć ten wieczór, ja w zeszłym roku poszłam z kuzynką do puby, wydawało nam się że będzie dużo singli a tu lipa samiuteńkie pary... I my we dwie przy małym stoliczku ze świeczuszką ;-) Chyba wolę już pod kołdrą się pobyczyć, przynajmniej odłożę trochę kasy na wyjazd w góry w styczniu :-) Nie ma tego złego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem że nawet nie bardzo mam ochotę na jakiś bal czy huczną zabawę hmm na pewno nie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bale i huczne zabawy też mają swój urok ale w chwili obecnej nie mam ani nastroju ani ochoty w jakimś małym gronie kameralnie to może tak ale się raczej nie zanosi Więc zostanie party na Kafe ale za to zanosi się że w miłym Towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na huczne zabawy jakoś też nie mam chęci W ogóle cieszę się, że ten rok już się kończy Oby następny był lepszy albo chociaż nie gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wystarczyło by żeby był spokojniejszy bo w tym mam już dosyć nerw i emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na niektóre emocje mamy wpływ więc trochę od Ciebie zależy jaki będzie następny rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ja tak planuje tylko nie zawsze udaje się zrealizować plany A dużo jeszcze musze zmienić w moim życiu więc może być różnie ale na razie przed Nami koniec roku sylwester i wyjazd w góry dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sylwestra jeszcze trochę czasu Góry mam już zarezerwowane i jadę choćby nie wiem co :-) A dziś życzę dobrej nocki i kolorowych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanno skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaggddaalleennaa
Tak sobie czytam i myślę, że samotność ma swoje dobre i złe strony. Najbardziej brakuje mi możliwości przytulenia się do bliskiej osoby w trudnych chwilach. Jak nikogo nie ma pozostaje tylko wierny przyjaciel - pies. Dobrze, że mam chociaż jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopakzwawy
A do mnie Madziu chcesz się przytulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll36890
Ja akurat mam rybki więc nie bardzo mogę się poprzytulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham psy, szczególnie mojego Scoobiego. Mam wrażenie, że tylko on mnie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie wolno myśleć. Jutro też jest dzień i można kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem pojęcia że jest tak dużo Samotnych Osób Jest to chyba synonim naszych czasów mimo takich ułatwień w pokonywaniu odległości mimo takiej łatwości komunikowania się jak tel. internet . Nie tak dawno były listy kartki Świąteczne telegramy a chyba było mniej ludzi samotnych . Teraz samotność jest wszędzie na obczyźnie w związkach niby razem a bardzo daleko od siebie. Może przez to tempo życia trzeba pracować cały dzień żeby utrzymać pozycje stanowisko pokazać że nie jest się gorszym bo na nasze miejsce są setki następnych tak zwany wyścig szczurów . To po pracy już jesteśmy wypaleni i nie mamy siły ani ochoty na spotkania towarzyskie i na przyjemności , lepiej odpocząć i nabrać sił bo jutro do pracy i to życie tak przepływa nam przez palce aż nagle budzimy się ze świadomością że coś nam uciekło i się już nie wróci Sorki za te nocne przemyślenia Pozdrawiam wszystkich Samotnych Postarajcie się coś zmienić bo szkoda czasu i życia Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dokładnie R jest tak jak napisałeś, mamy wszystko: internet, skypa, gg... wielkie możliwości kontaktu a zamykamy się na drugiego człowieka tak po prostu. Ktoś pytał skąd jestem... hmmm powiedzmy, że z centrum Polski. Nie ma się co licytować komu jest gorzej i kto jest bardziej samotny bo każdy odczuwa swój problem na swój sposób. Ja mam rodzinę wokół siebie, ale mimo to brakuje mi drugiej połówki, mam dość tego, że z każdym problemem zmagam się sama i nie ma tej drugiej osoby, która by po prostu była... Pisałam już, że najgorsze jest dla mnie to że straciłam wiarę w l lepsze jutro i oswajam się z takim stanem rzeczy i chyba to mnie zgubi, to że przywykłam... Miłego dnia samotnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Joannan doskonale wiem o czym mowisz..ja mam identycznie. Co z tego ze są znajomi i rodzina... ( mimo tylu przejść kazdy myśli ,,jaka ona silna" ) ... jak nie ma tej bliskiej osoby która tak poprostu obejmie, która będzie.... Niby tak niewiele a tak dużo... Miłego dnia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Margaret rodzina i znajomi już tak przywykli do takiego stanu rzeczy, że jestem silna, że zawsze jestem uśmiechnięta, że nie zamęczam ich swoimi problemami, że nawet im do głowy nie przyjdzie jakie myśli ma człowiek w samotną, bezsenną noc. Pozdrawiam, trochę słonko u mnie wygląda zza chmury więc trochę pozytywniej spojrzę na świat i Wam życzę tego samego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×