Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Ani304
Spójrz na te, które mają gorszą sytuacje. Wolałabyś bijącego męża pijaka? Nie nic. Zapisz sie w biurze matrymonialnym mydwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
cześć :-) zarobiona jestem dziś mega, a chciałabym normalnie zacząć weekend :-) Magdus, doskonale o tym wiem bo kiedyś kolega mi przywoził co rok takie "prawdziwe" - niestety, zmieniłam pracę i dostawca znikł :-( tak więc muszę się pocieszyć tym lokalnym substytutem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jak tam Wasze samopoczucia przy święcie? Mam nadzieję, że wszyscy są w dobrych nastrojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie niedawno wstałem i kawkę pije ale kusi mnie dalej poleżeć Mam 1 weekend od dłuższego czasu cały wolny to nadrobię byczenie się a później to się zobaczy jak znudzi mi sie leniuchowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć Wam :) u mnie tez byczenie , może skoczę po piwo do Czech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kup jedno dla mnie. Chociaż mnie przydałoby się dziś wino grzane, dostałam jakichś dreszczy, normalnie mnie telepie, a głowa zaczyna boleć coraz bardziej. Miłego byczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Efka piwo grzane z rutinoskorbinem na przemian ;) próbuję przepchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, pomimo, że rada dobra, nie mogę jej zastosować, bo nic w domu nie mam, a sklepy pozamykane. Tzn u mnie piwo grzane nie przejdzie- nie cierpię go- jeśli już grzać to wino, takie z kolei uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej ho hej ho do sklepu by się szło ............... śpiewam tę radosną pieść przez łzy :-( zaraz południe, a ja nie jestem w stanie się zmusić do wyjścia po zakupy dziecko zamówiło żurek z białą kiełbaską i jajkiem dobrze, że miał pomysł bo ja sama nie wie czego mi się chce jedno jest pewne - rogali marcińskich mam dość na rok :-P nie daj się Efka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się nie dam. Jutro planuję wypad w gości do znajomych, w zasadzie rodziny mojej rodziny. Znamy się od 20 lat, ale wybieram się do nich po raz pierwszy, to w tej sytuacji nie mam czasu chorować. Zresztą dzisiaj czuje się jeśli nie bardzo to w każdym bądź razie dobrze. Oczywiście plany na dziś to książka kocyk i kawusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cudnie Efka - plan zarąbisty a mnie się udało zrobić zakupy - RjakR mnie zabawiał, a ja raz dwa wrzuciłam do wózka co wpadło pod rękę i teraz już spokojnie czekam na młodego - wróci ze straży, zjemy obiad i na basen wyrywamy :-) a wieczorem będzie najcudniej - fotel (jest podgrzewany), tv, piwo i relaks :-) wolałabym książkę, ale wszystko co miałam w domu to przeczytałam więc dziś w ramach święta pogapię się bezmyślnie w okienko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne, za oknem latają sobie płatki śniegu, a ja się nie zgadzam, nie chcę zimy, nie lubię, chcę lato, może być wiosna ostatecznie. Dudzia ja chyba umarłabym, gdyby mi książki zabrakło, normalnie jestem uzależniona, ale leczyć się nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz - mam to samo - nosi mnie po chałupie :-( trudno - będę z dzieckiem czytać o Afryce albo Hobbita :-) zima u mnie była wczoraj, dziś takie cudne słoneczko jak chyba jeszcze nigdy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brywieczór Tribute to Led Zeppelin (Foo Fighters - Kid Rock - L.Kravitz - A.& N.Wilson Feat.Jason Bonham) Ciekawe czy ktoś z Was to lubi oprócz mnie . Ja dzisiaj przy takiej muzyce spędzam wieczór R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć , listę obecności podpisuję :) wszyscy żeście się po obrażali czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też podpisuję listę, bo zaraz zniknę i pomyślicie, że mnie wywiało. A wieje u mnie, w nocy mnie kilka razy budziło to posępne wycie. Pomyśleć jak musi być przyjemnie tam, gdzie halny To tak w temacie: ☃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×