Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość Ewutek
Ja mam termin na 27 grudnia :) ale mam cichą nadzieję, że coś się ruszy wcześniej, nocami męczą mnie przepowiadające więc może już na święta będziemy we trójkę :) Jak się ogólnie czujecie dziewczyny ? Jak sobie dajecie rade z bólem pleców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewutek to może się spotkamy na porodowce ☺ Też bym chciała przed świętami, ale u mnie to żadnych skurczy jak na razie więc coś czuję że przenoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuuuuza
Witajcie. Ja mam termin tuz przed swietami 23.12. Niestety u mnie nic :( zadnych skurczy zadnych boli ktore wskazywalyby na jakas akcje :( liczylam ze przed swietami sie uda ale zdaniem lekarza marne szanse... Torbe spakowalam i czekam. Ale pewnie bede na swieta z brzucholem jeszcze. Yhhh troche juz bym chciala bo rodzic w swieta to tak srednio. Pozdrawiam Was ciezarowki mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
Dziewczyny nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Jeśli nie urodzimy przed świętami to przynajmniej będziemy mogły się objeść do woli świątecznego jedzenia, ciast, cytrusów i uszek :D Bo później to przy karmieniu już nie będzie tak smacznie ;) Ja dziś byłam u swojego lekarza i powiedział mi, że zrobiło się niewielkie rozwarcie i są szanse, że coś się ruszy w tym tygodniu ale ogólnie to szału nie ma ;) Polecił tylko mocno się przytulać do męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama227
Witam drogie mamy Ja mam pytanie trochę z innej beczki.Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się rozstępów ? Dbalam o ciało a tu nagle w 36 tygodniu wyszły te cholerstwa :( smaruję Oliwka i stosuje peeling z kawy ale nawet wybielic się nie chcą :( jakies rady ? Do terminu jeszcze tydzień a ja mam taki duży brzuch ze mam wrażenie ze pęknie mi skora : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama227 podobno BioOil ładnie rozjaśnia. Ja osobiście nie sprawdzałam bo mi się nie zrobiły i mam nadzieję ze juz nie zrobią, ale od wielu dziewczyn słyszałam że pomaga. Mnie lekarz powiedział, żebym okna i podłogi myla żeby szybciej urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuuuuza
Ewutek w sumie to racja. Najemy sie podczas swiat. Tylko ze jak my z tymi brzucholami juz czujemy sie jakby nas mialo rozerwac to jak dolozymy jeszcze potrwy swiateczne to bedzie wesolo:P mi tez kazali sie duzo ruszac tylko mocy brak :) milego dzionka kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia3
Ja też mam termin na 23.12 i oczywiście przed świętami chciała bym być już w domu z maluszkiem a co tam smakołyków najem się za rok ;-) Mnie lekarz 2 tygodnie temu powiedział że szyjka miękka krótka i że w każdej chwili mogę urodzić bo i dzieciak spory i co za tydzień termin a tu nic :-( Mnie osobiście bardzo boli spojenie łonowe że mam problem z wstawaniem chodzeniem i takie tam ciekawe czy po porodzie mi przejdzie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
Witam. Termin mam na 8 stycznia. Właśnie jestem po wizycie u p.dr Rycel Dziatosz. B. Sympatyczna szybkie badanie i usg. Planuje poród silami natury w Gamecie. Dzieki ze dzielicie się swoim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaraki byłaś może 15 w Gamecie ? Oprowadzali Cię po szpitalu? Dostałaś dokumenty do domu bo ja nic nie dostałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
Dziewczynki powiedzcie jak to jest z ubraniem dla taty ? Bo na tej kartce od Gamety z rzeczami potrzebnymi dla taty jest tylko napisane jednorazowe ubranie ochronne, czyli że co mam kupić np w aptece (dostane takie?), czy może tam na miejscu będzie można kupić? Chociaż jak zacznę rodzić w nocy to wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewutek podobno automat z tymi ubraniami ochronnymi jest tam na oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
oo to super :) dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, automat z ubraniami ochronnymi wisi przed wejściem na oddział. Koszt ubrania, z tego co pamiętam to łącznie 10 zł (5 zł spodnie i 5 zł bluzka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKoniecGrudnia
A ja się dzisiaj zasmucilam bo miałam mieć w piątek kolejna wizytę kwalifikacyjną u dr Magdaleny dziatosz ale zostałam poinformowana ze musi zostać przesunięta na wtorek 22 grudnia ponieważ p.doktor jest chora .Ehh załamalam się bo jak będę musiała zostać w szpitalu to pewnie wyjdę po świętach :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama listopad 2
Automat jest potwierdzam, choć podobno jak znajomi rodzili to coś się zacięło ale też nie było problemu bo dostał mąż od personelu strój. Mamo_grudniowa jakie porządki heh w tym roku sprzątamy jak co tydzień nic więcej się nie będzie dało. Nikomu się nic nie stanie jak kurze na szafkach zostaną do Wielkanocy :-) Są sprawy ważne i ważniejsze. Mam szczęście,że starsza córka chodzi do przedszkola a po powrocie mąż szaleje z nią i bardzo oboje pomagają w obowiązkach. Oczywiście opieka nad synkiem pozostaje mi ale w nocy przewija mąż co też powoduje, że jest mi łatwiej. Mój mały je godzinę nawet w nocy, budzi się w nocy co 3 godziny, więc mamy 2 przerwy po 1,5 godziny w nocy. Na początku spał jak suseł i sam zasypiał, teraz bez przytulenia nie zaśnie, a od 2 dni w ogóle jakiś nie swój jest, podobno ciśnienie :-) tak powiedziała siostra, która ma 1,5 miesięcznego synka. A jak u Ciebie mamo_grudniowa noce i dnie :-) Ja co 3 dzień mam załamkę zmęczeniową ale jakoś potem się pozbieram i jest ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze 2 zł na buty jednorazowe, z tego co wiem ;) Mamo listopadowa 2 ja mam tak samo! Moja Córa na początku spała sama bez problemów, a teraz tylko ze mną chce być. Ma czasem takie dni, że śpi sama w swoim łóżeczku, a ma też tak, że co ją odkładam, to zaczyna się ryk! W nocy to samo, czasem budzi się tylko co 2-4 godziny na jedzenie, a czasem pół nocy nie śpi, wierci się, stęka i marudzi. Ja też co kilka dni się załamuję, czasem nawet pochlipię sobie chwilę, bo mi ciężko, ale później patrzę na Nią i dalej walczę ;) Dzisiaj nawet 2 okna umyłam w przypływie siły ;) Ale przecież masz rację, że w święta liczy się Rodzina, a nie porządki! Buziaki i życzę nam nieskończonej energii i sił! No i jak najszybciej przespanych nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
Tak. Pani dr podczas wizyty przekazala mi dokumenty do wypełnienia w domu. I bardzo dobrze bo w Medeorze pytali mnie po porodzie o przebytych chorobach itp. Nikt niestety nie oprowadzil nas ale sami z mezem pojechaliśmy na 2 piętro i tam jeszcze raz pielęgniarka powtorzyla co zabrać do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
A czy podają cos do zjedzenia po porodzie czy trzeba czekać do śniadania, wyznaczonej godziny? I w jakich godzinach i ile posiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny,czy orientuje się ktoś,czy pracuje nadal Magda Rybarczyk jako polozna-niska blondynka okolo 45lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, powiedzcie mi ile wcześniej można umówić się na wizytę kwalifikacyjną jeżeli ma się wskazania do CC ? Wolałabym umówić się wcześniej, niż czekać niepewnie do końca. Bardzo proszę o informację, z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1208
Dziewczyny może wypowie się któraś o porodzie w gamecie siłami natury bo bardzo mało postów, same cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
Na pewno opisze jak juz będę po. Chce rodzic sn. Ale chętnie poczytam jak to przebiega w gamecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie. Czy podczac cc mąż jest na sali operacyjnej czy gdzieś obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety podczas cc nie może być męża, ani nikogo z rodziny. To jest jednak operacja, poza tym sporo osób, niepotrzebny im jeszcze mdlejący facet ;) Mąż siedzi na korytarzu i jak tylko "oporządzą" Dziecko, to najpierw na chwilę dają Mamie do przytulenia, a później wołają Ojca Dziecka i Ojciec kanguruje, a Matkę zszywają i przewożą na salę poporodową, gdzie idzie też Ojciec z Dzieckiem. Wszystko u mnie trwało łącznie jakieś pół godziny :) Co do wizyty kwalifikacyjnej, to po prostu zadzwoń i zapytaj na kiedy najwcześniej możesz się umówić, ja byłam umówiona na początku 36 tc. Posiłki są 3 dziennie, ale to są prawdziwe posiłki, a nie to co w innych szpitalach. Ja nie zjadałam wszystkiego, tyle tego było. I szczerze mówiąc nawet nie pamiętam kiedy jadłam po raz pierwszy po cc, kolację na pewno, a czy obiad...? No naprawdę byłam tak przejęta tym, że mam Dziecko, że nie pamiętam ;) Zresztą dawali mi ciągle kroplówki, więc nawet głodna nie byłam... Powodzenia życzę wszystkim nowym Mamom! Na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
Dzieki za info. Ja tez byłam strasznie zaaferowana dzieckiem ale jak emocje opadły bylam strasznie glodna po porodzie Sn. Czyli nie trzeba szykować przekąsek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos mi odpowie czy Magda Rybarczyk pracuje tam jeszcze?,pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń i zapytaj czy ta kobita pracuje A nie truj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
Sluchajcie a jak radzilyscie sobie z bólem sciagajacej się macicy po porodzie? I bólem krocza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1208
"madziarki " czy opisywalas gdzieś swoje wrażenia po porodzie SN? Czekam na takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×