Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość zakłopotana123456789
Rozumiem. Doświadczyły Panie tego na "własnej skórze? (odmowy)" , z opowiadań znajomych czy są to tylko przypuszczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@zakłopotana: osobiście byłam na kwalifikacji u ordynatora Strużyckiego ( czerwiec ), uważam, że jest absolutnym przeciwnikiem cc bez wskazań medycznych. Ciążę miałam prowadzoną poza Gametą i zdaniem mojego lekarza istniały powody do rozpatrzenia cc- mój wiek (40) i waga dziecka (ok.4 kg). Ja byłam zdeklarowaną zwolenniczką porodu sn, skończyło się jednak cc w Rydygierze u "mojego" lekarza. Tak jak dziewczyny piszą, chcesz cc to postaw na Salve, innego wyjścia w Łodzi nie masz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakłopotana, zawsze jest wyjście, zależy w którym tc jesteś. Jeśli pójdziesz prywatnie do neurologa, powiesz, że Cię koszmarnie boli kręgosłup i nie wyobrażasz sobie rodzić siłami natury, to powinien Ci dać wskazanie do cc. Tak samo z psychiatrą - idziesz prywatnie, mówisz, że się panicznie boisz porodu sn, płacisz za wizytę i spokojnie dostajesz wskazania. Wiem o tym, bo moje znajome tak robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
Któraś z dziewczyn pytała jak wygląda wywoływanie w gamecie. Ja jestem już po terminie, dziś byłam na wizycie i Pani dr mi powiedziała, że za tydzień mam się zgłosić na ip , dostanę kroplówkę z oxy, która powinna zadziałać w okolicach 6 godzin, jeżeli nadal nic się nie będzie działo to decydują o cesarce wtedy... Ja się gdzieś naczytałam, że podłączają kilka tych kroplówek, ale tu Pani dr powiedziała, że tak się nie robi. Mam nadzieję, że przez ten tydzień coś się samo ruszy bo bardzo nie chcę mieć oksytocyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakoniecgrudnia
Ewutek to w którym tygodniu będziesz jak masz się zgłosić na izbę przyjęć ?? Ile to będzie po terminie ? Ja mam termin na 31 grudzień wiec mam nadzieję ze 7 stycznia już będę mogła położyć się w szpitalu i wywolaja mi porod. Czemu boisz się oxy? Ponoć bardziej bolesne skurcze ale przeciez dostaniemy znieczulenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
Wiesz co ja miałam termin na 27 grudnia i Pani dr kazała się zgłosić 3 stycznia, więc to jest akurat 7 dni po terminie.. w miedzy czasie mam zrobić sobie jeszcze ktg. No właśnie boję się oksytocyny ze względu na te skurcze, słyszałam, że ciężko je znieść... no ale rzeczywiście dobrze że znieczulenie mamy zapewnione :) No i po oksy ten poród nie jest taki mega długi tylko idzie raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKoniecGrudnia
Jak tydzień po terminie wywołują poród to super :) a p.Doktor brała pod uwagę termin z miesiączki czy z usg ?? Ja mam następną wizytę 5 stycznia i mam nadzieję ze mnie Pani doktor już zostawi i poda tą oxy.Także może się spotkamy na porodowce, chyba ze wcześniej cos ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
Termin z miesiączki bo ja z USG niestety nie miałam w ogóle wyznaczonego... No dzisiaj mnie Pani dr zbadała dokładnie, mówiła, że może coś tym poruszy i muszę powiedzieć, że mocno twardnieje mi brzuszek i pierwszy raz ciągnie mnie w pachwinach... Poza tym mam brązowy śluz, którego w ogóle w ciąży nie miałam.. myślałam, że to może czop ale jest go chyba zbyt mało.. Także może to już dziś nastąpi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKoniecGrudnia
Ja odczuwam bóle w krzyżu i bóle brzucha jak na miesiaczke.W dodatku mała wieczorami strasznie napiera główka na dół brzucha.Hmm brązowy sluz ?? A mówiła Pani o tym lekarzowi? Z tego co wiem to czop ma postać bezbarwnej galarety i najczęściej z domieszką krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
No właśnie dzisiaj po tym badaniu zaczął mi się sączyć ten śluz i teraz wieczorem się nasilił, jest wręcz brunatny i w zasadzie ma postać galaretki ale odchodzi częściowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gametka
Co do cc to powiem jedno gdybym mogła mieć życzenie i możliwości to rodzilabym sn a tak miałam tylko problemy,komplikacje i teraz walczę o swoje. Co do wywoływania to po oksy może być reakcją albo nie,nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuuuuza
Witajcie. My juz po wszystkim. Nasze malenstwo jest z nami. Oksa zadziala i porod sn.... Jesli chodzi o Gamete to polecam. Lekarze bardzo mili. Polozne i pielegniarki rowniez. Zawsze chetnie pomagaja wspietaja choc maja bardzo duzo roboty bo "dzwoneczki" nie milkna. Jedzenie bardzo dobre zawsze swieze. W mojej opinii to maly kameralny szpital gdzie rodzi sie po ludzku. Polecam kazdej przyszlej mamie. A teraz wracam do moich obowiazkow. Pozdrawiam Was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
Gratuluję! Dzieki za opinie. Ja czekam. Termin na 11.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 18 stycznia. Dwa razy byłam na wizycie u Pani Rycel-Dziatosz. Na wizytach nie dostałam żadnych dokumentów do wypełnienia ani żadnej informacji kiedy mam się zgłosić do Gamety. Do tego lekarka stwierdziła, że to ostatnia wizyta u niej i że teraz wystarczy przyjechać do porodu... Teraz chciałabym się zapisać do innego lekarza(Gamety) tak żebym wiedziała na czym stoje bo póki co tylko miło wspominam z wizyty w Gamecie dwie położne z KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, kiedy dzwoniłyście, aby umówić się na wizytę kwalifikacyjną ? Wiem, że sama wizyta ma się odbyć w 35/36 tygodniu. Ale ile wcześniej trzeba dzwonić i się umawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaxpe
Ja dzwoniłam tydzień przed wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miarę szybko umawiają. Nie terzeba czekać miesiąca :) czyli jak zadzwonię ok 33/34 tygodnia to będzie ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraki
Paulaxpe może zdarzy się ze spotkamy sie na porodówce. A tymczasem u mnie nic. Zadzwon jutro i dopytaj jak z twoimi papierami. Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaraki oj raczej nie u mnie spokój brzuch sie nie obniżył szyjka się nie skraca i zero skurczy także ja sobie jeszcze poczekam. Więc pewnie zdąże zapisać się jeszcze na wizyte w szpitalu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goszka6
Jeśli chodzi o umawiania na wizytę kwalifikacyjną to ja dzwoniłam dzisiaj a zaczął się 35 tydzień a wizytę mam wyznaczoną na za tydzień, sama się zdziwiłam że udało się tak szybko i to bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelk85
Hej :-) czy jest na forum jakaś kobitka która ma termin na kwiecień i chce rodzic w Gamecie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga83
Hej evelk85, ja mam termin na 24.03 i planuję rodzić w Gamecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Cześć dziewczyny. Zamierzam rodzić w gamecie i zastanawiam się jak to jest jak sie rodzi po terminie, czy są jakies badania w miedzyczasie czy tak po prostu czeka sie na poród w domu bez żadnych badań kontrolnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie mozecie stworzyc osobnego wątku o Waszych perypetiach, które nie są konkretnie powiązane z "porowódką w gamecie rzgów"? Weszłam tu, aby poczytać opinie o porodowce, a przekopanie siię przez tyle postów, aby wyłuskać przydatne ifnormacje, jest niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1208
evelka85 Hej ja mam termin na 11.04 planuje poród w Gamecie, chodzę do dr. Dziatosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEm
Dokładnie, zrobiło się z tego forum o dolegliwościach ciążowych... O gamecie informacje maleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelk85
jaga83, gość1208 ooo fantastycznie :) ja mam termin na 10.04. :) do ginekologa chodzę jeszcze państwowo, a w Gamecie byłam na dwóch badaniach USG u dr. Kozarzewskiego i zastanawiam się kiedy przenieść się właśnie tam ;/ myślicie, że dopiero po tej wizycie kwalifikacyjnej czy lepiej wcześniej? gość1208 u dr. Dziatosza płacisz za wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, utworzcie osobny temat, bo tez myslalam ze znajde tu wasze uwagi odnosnie porodu w gamecie, a nie jakies wymiany infomracji nie na temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaxpe
Właśnie ja się teraz zapisałam na wizytę do dr Dziatosza i nawet nie zapytałam jaki jest koszt wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×