Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czemu niektórzy są tak prymitywni że nie chce im sie czytac dłuższych tekstów?

Polecane posty

Czesto w internecie mozna sie natknąć jak ktos pisze, że tekst jest za długi więc nie czyta, albo z czytaniem tylko nagłówków tekstów. Jak prymitywną osobą trzeba być, zeby nie potrafić wytrzyma czytania dłuższego artykułu? takie osoby pewnie w zyciu nie przeczytały każdej książki i funkcjonują na poziomie ameby.Ja nigdy nie mam problemu z przeczytaniem dowolnie długiego tekstu, jeśli porusza zagadnienie które choć troche mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię czytać dłuższych tekstów na monitorze, po prostu nie lubię, ale jeśli ciekawy to przeczytam A odpowiadając ściślej na twoje pytanie to nie prymitywizm tylko zwykłe lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tekst mnie nudzi to nieczytam dalej bo i pokiego luja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po chuj? co w takim tekście jest interesującego? ałtorytet jaki go naskrobał czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prymitywizm może wynikac z lenistwa. taka osoba książki tez nie przeczyta w życiu żadnej, bo jej sie nie chce. Niby sprawa samego prymitywa, ale trzeba to nazywać po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak ktoś nie ma ambicji i mu wystarczy byle by było co do gara i ciepło to problem tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz jak ktoś nie ma ambicji i mu wystarczy byle by było co do gara i ciepło to problem tej osoby." nie tylko, prymitywizm niektórych ludzi powoduje, ze przebywanie z nimi i słuchanie ich aż boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska jestes cnotka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe teksty sie czyta, nieciekawe nie. Autorzy czesto pisza fatalnie, jednym ciagiem, mętnie. Tytuły, sa po to, zeby podsumowac mysl w danym paragrafie, powinny zachecać do dalszego czytania. To, że ludzie nie potrafia czytac, to inna sprawa Niestety czesto nie umieja tez pisac, a piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo internet jest dla przyjemności, jakbym miała ochotę czytać długie wynurzenia to bym sięgnęła po "nad Niemnem" czy inne nudziarstwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ałtorytet" ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co mają czytać długie teksty jak nie pojmują krótkich?myślisz?wiem to z całą pewnością! tu na kafe były celowo prowokowane tematy. Poziom pojmowania wielu osób jest zatrważająco niski na ten temat wypowiedzieli się już jednogłośnie socjologowie ludzie wykształceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo internet jest dla przyjemności, " Internet to też narzędzie pracy i źródło wiedzy. Jesli traktujesz go tylko, jako rozrywke, to cóż, powodzenia w współczesnym swiecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za każdą cenę usiłują mieć własne zdanie o wartości zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poziom pojmowania wielu osób jest zatrważająco niski na ten temat wypowiedzieli się już jednogłośnie socjologowie ludzie wykształceni." True, true. "Ale za każdą cenę usiłują mieć własne zdanie o wartości zero!" zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałtorytet
z levviatanem masz wiele wspólnego kasieńko :) oboje jesteście nolife'ami, jedziecie na prochach i żadne z was jeszcze nie ****ało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oboje jesteście nolife'ami, jedziecie na prochach" Nigdy nie zażywałam zadnych narkotyków(poza marihuaną, alkoholem i tytoniem ale to sie nie liczy). aspołeczna troche jestem, ale podejżewam że byłam na wiekszej ilości koncertów metalowych, niż 99% kafeterii razem wzięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to metal nieżle ci na dekel wali take perdoły dosadzasz że blady strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajacowata szkoda na nią pykania w klawiaturę porąbana blacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy wyżej, nauczcie sie lepiej poprawnie pisać, uzywac znaków interpunkcyjnych i w jasniejszy sposób wyrazac myśli, zanim do mnie napiszecie. Levviatan, tytoń to zło, ale co jest złego w alkoholu? :P ja lubię piwo. i co mi zrobisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo Leo
Kasiu, kochanie, kiedy mi wreszcie usiądziesz na siusiaku?:) Chętnie rozdziewiczę Twoją szatańską tzipkę, dzięki czemu nie będziesz miała napięcia seksualnego, na które aktualnie cierpisz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo Leo
Kasiu zawsze dziewico, kiedy wreszcie usiądziesz mi na siusiaku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo Leo
No Kasiu kochana, kiedy wreszcie usiądziesz mi na siusiaku?:) Jak chcesz, to zaraz pójdę i ogolę sobie siusiaka, żeby Tobie Kasieńko kochana było przyjemniej.👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Kasiu piszesz na kafe, skoro ludzi i tak nie zmienisz i tylko tu się marnujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×