Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Słucham metalu i jestem zarąbista

Polecane posty

Gość gość
ja też słucham metalu ale nie mam tak nasrane w głowie jak ty by zakładać takie prowokacje jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo Leo
Kasiu, kochanie, kiedy mi wreszcie usiądziesz na siusiaku?:) Chętnie rozdziewiczę Twoją szatańską tzipkę, dzięki czemu nie będziesz miała napięcia seksualnego, na które aktualnie cierpisz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zespołów które znasz ''Burzuma'' 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo Leo
Kasiu zawsze dziewico, kiedy wreszcie usiądziesz mi na siusiaku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Daje ci jeszcze góra 3 lata i zaczniesz się tego wstydzić" dlaczego mam sie wstydzić słuchania dobrej muzyki, i jak wyjaśnisz fakt, że większośc fanów metalu to ludzie dorośli i jest mnóstwo fanow metalu po 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"większośc fanów metalu to ludzie dorośli i jest mnóstwo fanow metalu po 30?" Większość jest po 40stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymień zespoły jakie słuchasz jezyk.gif znam ich naprawde dużo. I nigdy nigdzie nie napisałam "Burzuma". x to napisze ''Burzum'' pasuje czepialska? nie będe sie z tobą dzielić czego słucham nawiedzona idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu muzyka... to nie jest muzyka moja droga:D, a przynajmniej nie to g****o którym tu spamujesz od czasu do czasu:classic_cool: Podobno istnieją fani metalu po 30, ale to tylko legenda - nikt ich nie widział. Tak samo jak smoków.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka
i oczywiscie jestes mHroczna przez HHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, Kasiu, jesteś zarąbista...metal jest jest zarąbisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy może sobie słuchać tego, co lubi, ale irytuje mnie to, że metale często tak bardzo się z tym obnoszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podobno istnieją fani metalu po 30, ale to tylko legenda - nikt ich nie widział" tak "nikt ich nie widział", że na niektórych koncertach i forach o muzyce metalowej stanowią większośc osób. Nawet były szef policji, Arkadiusz Letkiewicz, facet po 50 jest fanem metalu. Ale co taki techno-idiota jak ty może o tym wiedzieć :) A te wypowiedzi 30 letnich fanów metalu na forum to sa pewnie sfabrykowane co? Przeciez podawałam ci zdjęcia z koncertów na których było widać fanów po 30 i 40? te zdjecia sa według ciebie sfałszowane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaaaasia - on cię trolluje, ty przecież dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:57: Chyba kindermetale, bo nie znam nikogo, kto by spamował w necie, jaki to jest zaje/bisty, bo słucha czego słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że po prostu droczy się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałem kiedyś, że się nie ograniczam i słucham tego na co mam w danej chwili ochotę. I nie techno, jeśli elektronika to nu-disco i pochodne.:) To, że ostał się jakiś jeden mamut z policji niczego nie zmienia... z metalu się wyrasta bo na dłuższą metę jest to tylko męczące uszy darcie mordy i szarpanie za struny. :) Nikt o zdrowych zmysłach tego nie wytrzyma.:classic_cool: Zdjęć nie widziałem, wklej linki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka stara, a taka głupia. wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja uważam, że po prostu droczy się z Tobą." Może teraz już tak, ale początkowo chyba naprawde w to wierzył co pisze, i teraz nie chce sie przyznać do błędu. Ciekawe, że Vikernes i innym osobom lubiącym muzyke metalową tak nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twardowski - chyba nie jesteś aż taki głupi, metale to jedna z najmocniejszych subkultur - bardzo niewymagająca. Ludzie przez całe życie się z nią identyfikują Poza tym wielu ludzi słucha metalu jednocześnie nie będąc metalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam sporo metali i żaden nie obnosi się tak z tym czego słucha jak katarzyna :o żałosna jest :D tak zachowują się tylko kindermetale a nie dorośli fani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z metalu się wyrasta bo na dłuższą metę jest to tylko męczące uszy darcie mordy i szarpanie za struny. " dobrze powiedziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×