Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Fajnie byłoby mieć własną restauracje z fast foodami

Polecane posty

I samodzielnie wymyślać menu :) może jestem nienormalna, ale jara mnie myśl, że wymyslałabym jakieś pyszności i ludzie by je kupowali i jedli :D Kurcze, co sadzicie o takim interesie? :D łatwo z takim czymś wystartować? Ile trzeba pieniedzy zgromadzić, zeby w ogóle myslec o takim czymś? :D Chyba mnie olśniło, co chce robić w życiu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pooglądaj sobie Polsat Food

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do tematu na poczatek wynajecie budki pozwolenia zakup towaru mysle ze na to powinno starczyc w granicach 20 tys zl Fajna reklama dziwne nazwy dan i naprawde jakosc ,,Zarcia " a nie poplyniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest moda na vegan, bezgluten, organic, więc nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz jest moda na vegan, bezgluten, organic, więc nie bardzo." Może wsród hipsterów jest taka moda, ale przeciętni ludzie nadal uwazają kebab za szczyt kulinarnego wyrafinowania :P wydaje mi sie, że wegański fast food to większa szansa bankructwa niż normalny. Ja lubie mięsko i moje burgery bedą mięsiste. mam pomysł, kotlet z królika w najdrozszym hamburgerze w fast foodzie :D to by było fajne :D i mam przeczucie, że ludzie by to nawet czasem kupowali :D "a wracajac do tematu na poczatek wynajecie budki pozwolenia zakup towaru mysle ze na to powinno starczyc w granicach 20 tys zl " serio tak mało??? jestem w szoku, serio :D ale realnie i tak pewnie bedzie drożej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towar bierzesz w hurtowni powiecmy 30 dniowy dzien splaty , sama budka wynajecie jakies 2000 zl miesiecznie sprzet do tego wyposazenie powiedzmy 10 tys. jakas lodowke fajne miejsce i startujesz ..... ps. pomagalem koledze rozkrecic kurczaki z rozna w tej chwili ma 20 budek i najmuje 30 ludzi to nie sa duze pieniadze do zainfestowania ale nie licz w pierwszym miesiacu na cuda ludzie sie musza przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_Majewski
bardzo dobry pomysł, powinnaś zacząć działać w tym kierunku;) mam już nawet pomysł na specjalność szefowej: poaborcyjne płody w cieście HA HA HA:D HA HA HA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia szatanistka to ta idiotka Asia Cebula vel Madame Ciapata vel Pani Czkawka, a w zasadzie jest to facet, który stoi za tymi czterema nickami, z nicku Asi Cebuli sam sie kiedyś przyznał debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_Majewski
chu/ja prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×