Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Właśnie Lenka jak mały? A ja przed chwileczką dostałam smsa,że moja koleżanka-chrzestna Igora- wczoraj przez cesarkę urodziła córeczkę:) ważyła 2100 taka malusia,ale zdrowa;-) Dziewczyny idę zrobić herbatkę...chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mamy ten za 15zł Kasiu gdyby mi przeszkadzało to bym gębę na zdjęciach ukryła spoko :) Asmanka każdy raz to juz coś :* Tarantulko brawo, z kazdym dniem bedzie lepiej mąż też zaskoczył i się nie kusicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
dzien dobry, u mnie utrzymane :) Nick________14.11___21.11___28.11___05.12___12.12 Asmana______________________________________69.8 Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1___ Kate_36___ _________________110.5___________ Szalloona____70,0____69.5___________________ Karolina83___86,8___________________________ Lena ________________77,7___77,3_____77,2___ gugajnaa_____88_____________89______________89.7 tarantula_____67____________66______ agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7___66.6 kasiaa30____________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix pięknie!!!! dziękuję za dopisanie :) któraś pytała o Karole ona jest na wyjazdowym szkoleniu, dziś wraca na weekend do domu, grupę ma fajną, jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
Asmanko im blizej celu tym wolniej spada, poza tym cwiczysz a miesnie waza. Masz duzo czasu do maja, dojdziesz do wymarzonej wagi na 100% x Kate za tydzien w piatek x rozpiska zrobiona na 1820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kate jak zwykle zapomniala sie zwazyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Kate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie waga 76,8 Szymek chory i to mocno - mamy antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się dopisuję do tabelki;-) Nick________14.11___21.11___28.11___05.12___12.12 Asmana______________________________________69.8 Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1___ Kate_36___ _________________110.5___________ Szalloona____70,0____69.5___________________ Karolina83___86,8___________________________ Lena ________________77,7___77,3_____77,2_____76,80 gugajnaa_____88_____________89______________89.7 tarantula_____67____________66_______________65,5 agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7___66.6 kasiaa30____________________________________ Pomalutku a do celu,tylko,żeby nie zbłądzić po drodze:P,ale mam WAS moje latarnie,które są zawsze na drodze i złoją mi skórę jak będę próbowała z tej drogi zejść:P Lenka przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, szkoda malucha. X Zakupy zrobione, obiad przygotowany dla rodziny teraz dla siebid i mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby kto jeszcze sie nie zwazyl???? Kate przyznaj sie kolezankom ile NAPRAWDE wazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka przykro mi :*** gratki za spadek! ja robię szynkę :) obiad dla rodzinki na gazie zrobiłam 2 prania, byłam na rynku Tarntulko lej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Mogę się do was przyłączyć? Patrze, że jest was tu sporo i temat się rozwija:). Mam 25 lat a moja waga to 76kg przy wzroście 166cm. W październiku było 80,4kg także 4,5kg za mną. Chciałabym schudnąć tak do 63kg to jakieś 13 kg przedemną jeszcze:). Waga mi bardzo pomału spada, ale jakoś spada. Staram się jeść około 1500kcal, ale różnie to wychodzi nie raz jest więcej. W adwencie postanowiłam nie jeść słodyczy i nie pić alkoholu i nawet się udaje. Najgorsze są u mnie słodycze normalnie masakra, chociaż jakoś udało mi się je ograniczyć jak zaczęłam się odchudzać. Odchudzam się od bardzo dawna i często było tak, że szybko chudłam i szybko tyłam, chudłam tyłam i tak w kółko. W rezultacie i tak nie udało mi się schudnąć tak jak chciałam. Teraz staram się to robić pomału i żeby było na stałe. Staram się stosować zdrową dietę i zmienić nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ojejku zapraszamy :) też popieramy wolniejsze chudnięcie :) Iglak będzie Aniołkiem w jasełkach :D zaczyna się, ma nawet 2 zdania do powiedzenie hehehe oczywiście nie wie jakie ale wczoraj mówili mi w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Ja pitole jaka dynie kupilam. Miala taka stara skore, ze tesciowa bym mogla nia zabic. Az mam odciski os obierania. 1.5l wody za mna, mam nadzieje, ze to przyspieszy spadek wagi. Kupilam jedno kacze udko dla sprobowania. X Tarantulko ja sie napije. X Hmmm, moze bym pocwiczyla teraz?ale nie lubie w dzien. X Kasia i co Ci dzisiaj dolega?;-) X Eulalia z jakiego przepisu robilas pierniki?. Chce piec w sobote, ale tym razem z innego przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tego nie lubię Asmanko bardzo zniechęca do dyni u mnie na rynku da się kupić w kawałkach i wtedy kroji się łatwo bo tylko odcinasz a nie męczysz się z całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga bylam w szoku, bo poprzednia co kupulam to obralam w mgnieniu oka. Skorke sie obieralo jak marchewke. X Jutro wybieram sie na lyzwy, no chyba ze bedzie tak wialo i nie pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie skamieniała jakaś a to ten sam rodzaj dyni? Bo odmian jest sporo, ja sie na tym kompletnie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga nie mam pojecia. Kupilam ja w innym sklepie niz poprzednio. Najwazniejsze, ze juz sie gotuje i bedzie pyszny krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam zupe krem z dyni knorra z torebki, wiem z enie powinnam ale kusilo mnie jaki ma smak , i co? wstretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek :) trzymam kciuki za rolę skoro jej zależy :) Iga chciała być mrówką ale wytłumaczyłam jej, że to nie możliwe w jasełkach niestety :D zupa z proszku dla poznania smaku dyni :) ciekawe... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla poznania smaku dyni ( bo znam ) tylko dla porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga mamy i to trzy. U nas tez mrozow nie ma i oby tak zostalo. Haha mrowka, dalo sie jej wytlumaczyc, ze to nie to przedstawienie?:-). Jak Sabina, walczy dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sory gościu, źle przeczytałam Sabina mówiąc brzydko n a k******** a ! 5 dni w tygodniu siłka chodzi tam na piechotę, trzyma się rozpiski no szok widać jak leci, spodnie z tyłka spadają a dopiero co w nie weszła (kupiła je za małe rok temu w promocji H&M)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle, my mamy 1 przy molo reszta to kryte no wiesz ona na pewno nie rozumie wszystko kuma, ale przytakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×